Arama sonuçları: *

1. C

Sizce bu sistem alınır mı ?

Asus B365M Asus Phoenix 1660 Super Single Fan 2x8 GB Ram - 3200 MHZ İ5 9400F 512 GB SSD 6000 TL - 2. eldir. Sizce alınır mı ?
  2. C

RX 550 4 GB aldım hata mı ettim ?

RX 550 için beklentini yüksek tutmamanı öneririm. Fiyat performans ürünü toplasan bile bu ekran kartı çok düşük kalacaktır bana göre.
  3. C

Palit GTX 1650 GamingPro Alınır mı?

Merhabalar. Su an kıbrıstayım ve bu ekran kartı 2500 TL. Aşırı yüksek performanslı oyunları oynayan biri değilim. Valorant, CS:GO, Lol gibi oyunları oynuyorum. İşlemci i7-9700k. Anakart asus rog strix maximus x hero. 512 GB M2 SSD.
  4. C

2000 tl monitör önerisi?

https://www.incehesap.com/james-donkey-jd27fg1ms144-27-gaming-monitor-fiyati-44299/ 144 hz, 1 MS, 27''. Oldukça iyi.
  5. C

monster işlemci ısısı

Sıcaklık değerlendirin aşırı fazla, eğer uzun süre iç fanlarda bir temizlik yapmadıysan temizlemeni öneririm.
  6. C

Klavyede Razer mı Logitech mi

Razer öneririm.
  7. C

Sistemimde valorant düşük fps sorunu

OC yapılabilir. 1614740369 İşlemci ve ekran kartınız biraz dengesiz kalmış açıkçası. İşlemciye OC uygularsanız daha verim alabilirsiniz.
  8. C

EVE HIRSIZ GİRDİ - GÜLE GÜLE PC

Foruma bugün katıldım. Senin gibi bir şahıs burda bulunduğu için üzgünüm. Umarım ileride bizi anlarsın. Yaşın küçük olduğu için kesinlikle çok yorum yapmayacağım. Forumda daha fazla boş konu açıp kendini acındırma ayıp abicim.
  9. C

Bana kasa ve monitör içinde 10 bin TL'lik PC onerebilirmisiniz

Eğer çok acelesi yok ise yazı beklemeniz önerimdir.
  10. C

RYZEN 5 1600 İŞLEMCİ HAKKINDA

Yapılabilir.
  11. C

MARS-5060 Sistem nasıl

Darboğaz garanti :)
  12. C

RYZEN 5 1600 İŞLEMCİ HAKKINDA

Hocam anakartınızın modelini yazabilirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. Asus'un bir çok anakart modeli mevcuttur. OC Destekleyip desteklemediğne bakmamız gerekir. Azami frekanslar kontrol edilmelidir. Aynı zamanda benim görüşüm OC İşlemi, İşlemcizi hafifte olsa aşındıracaktır. Arkadaşın...
  13. C

Flexy Silver [Donanım Arşivi] Bilgisayarı geliştirmeleri satın alacağım, önerilerinize açığım.

Merhabalar. Arkadaşlar şu an bir sistem toplama aşamasındayım. Özellikleri aşağıda belirteceğim. Bilgisayar sohbet yayını için kullanılacaktır ( Just Chatting). Yüksek Grafik gerektirecek oyun çok az tercih edilecektir. Günlük Ortalama 6-7 Saat cihazdan 1080P Yayın çıkışı sağlanacaktır. Önemli...
Top Bottom