Arama sonuçları: *

1. tırtsın

Facebook hesabıma erişemiyorum

Arkadaşlar merhabalar, dün akşam telefonumu sıfırladım yeniden Facebook giriş yapmaya çalıştığımda ise şifre hatalı uyarısı verdi. Şifre sıfırlama yoluna gittiğimde ise numaramın ve doğrulanmış e posta adresimin Facebook sistemine kayıt olmadığı uyarısını aldım. Hesabımı geri almak için girdiğim...
  2. tırtsın

13.000₺ Laptop önerir misiniz?

Selamlar herkese iyi forumlar, laptop alacağım 12-13k arasında bi laptop önerisi yapar mısınız şimdiden teşekkürler
  3. tırtsın

Yayın İçin mikrofon önerisi

Herkese günaydın, yayın yapıyorum twitchte çok yeniyim bi mikrofon önerisi alabilir miyim.
  4. tırtsın

11000 TL’ye sistem önerisi

13-14 K ya 3060 lı bulamadım pek ya varsa atabilir misiniz
  5. tırtsın

11000 TL’ye sistem önerisi

Beyler 11000 TL’ye sadece kasa önerisi yapabilir misiniz
  6. tırtsın

Twitchte yayın yapıyorum ne önerirsiniz

Çok teşekkür ediyorummm :D 1617000992 Yayın yapabileceğim başka bir alan da yok ki just chatting zor baya az çok bir kitlem olursa zaman içerisinde just chatting belki yapabilirim. Şu an için sohbet boş geçiyor zamanla bir şeyler olursa ufaktan belki daha eğlenceli olabilir
  7. tırtsın

Muhtarofficiall
  8. tırtsın

Hahahaha çok teşekkür ederim, umarım olur umarım yapabilirim desteğiniz için teşekkür ederim :D
  9. tırtsın

teşekkür ederim dostum ilgin için, iyi geceler
  10. tırtsın

skilleri öğrenmek sıkıntı bir de garip geliyor bana valorant ya ama bakalım bir şeyler yapmaya çalışacağım
  11. tırtsın

iştirak 2 ayrı gün yayından sonra açılcak nerdeyse tamamen oldu gibi vp/rp nedir dostum 1616969926 Valorant düşünüyorum fakat hayatımda hiç cs dışında oyun oynamadım o nasıl olcak bilemiyoırum
  12. tırtsın

çekişil mantıklı da çekiliş için gelenler mutlaka geri gidiyorlar. o yüzden kararsızım baya bu konuda 1616969773 Benim de 51 takipçim var arkadaşlarım falan hepsi normal görüp takip eden çok az kişi var ya
  13. tırtsın

Yani az çok ortalama olarak oynuyorum ama sohbete yazan kimse olmuyor pek sohbet dönmüyor yani
  14. tırtsın

Herkese iyi geceler, twitchte cs go yayını yapmaya başladım yaklaşık 11 saat yayın yaptım. Ufak tefek düzenlemeler yapmam gerekiyor logo düzenlemesi, hakkında kısmının düzenlenmesi, discord sunucusu, sahne geçişleri,sohbet botu gibi eksiklerim var. Bunlar dışında önerileriniz var mı? Belli bir...
  15. tırtsın

Laptop monitörünü kasaya bağlayabilir miyim

eyvallah dostum teşekkür ederim
  16. tırtsın

laptopu kasaya bağlayıp laptopun monitörü ekran olarak kullanacağım
  17. tırtsın

nasıl olcak tam olarak anlamadım 1616673396 hdmi kablosu var dp kablosuyla monitör bağlı kasaya hdmı kablosuyla da laptop monitörünü bağlayamaz mıyım kasaya
  18. tırtsın

Beyler herkese merhaba, ben twitchte yayın yapmaya başlayacağım. Yakın zamanda bir sistem aldım 2-3 yıl önce aldığım bir laptopum da var. Ben bu laptopu kasaya bağlayıp laptopun monitörünü ikinci ekran olarak kullanabilir miyim?
  19. tırtsın

İtopya'dan Alışveriş Yapmayın, Yaptırtmayın

kulaklık saat gibi ürünlerde hijyen kuralları gereği almıyorlar arıza olmadığı sürece mevzuatta varmış öyle diyorlar
  20. tırtsın

Windows 10 ses sorunu

Herkes merhaba arkadaşlar, kulaklığım telefonda çok kaliteli ses verirken bilgisayarda çok kötü ses veriyor ve bass hiç yok. 2-3 gündür araştırıyorum windows sorunuymuş bunu nasıl çözerim daha önce yaşayan var mı
Top Bottom