Neler Yeni

Twitchte yayın yapıyorum ne önerirsiniz

tırtsın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
özgür
Herkese iyi geceler, twitchte cs go yayını yapmaya başladım yaklaşık 11 saat yayın yaptım. Ufak tefek düzenlemeler yapmam gerekiyor logo düzenlemesi, hakkında kısmının düzenlenmesi, discord sunucusu, sahne geçişleri,sohbet botu gibi eksiklerim var. Bunlar dışında önerileriniz var mı? Belli bir kitle oluşturmam için ne önerirsiniz

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hep kendin ol dostum kimseden prim kasıp yükselmeye çalışma kendin ol.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Çekiliş yapmayı deneyebilirsin.

Çekiliş yaparak belirli bir kitleyi kendine çekersin lakin yaklaşık yüzde sekseni çekilişten sonra gider ama kalan yüzde yirmilik kısım kitlene katılmış olur.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Garip tepkilerle izleyici çekmeye çalışmasan yeter.
Arkadaşlarını yayınlara davet et, oyun sonrası herkese açık sohbetten yayın linkini at, kendini belli et.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Çekiliş yaparak belirli bir kitleyi kendine çekersin lakin yaklaşık yüzde sekseni çekilişten sonra gider ama kalan yüzde yirmilik kısım kitlene katılmış olur.
Ben öyle yapacağım mesela. Ama nedense birçok kişi o yayın esnasında çekiliş olmadığını, belli bir barajdan sonra yapılacağını öğrenince takipten çıkıyor. 120 Kişi takip ettiğini varsayıyorum, şu an 104 takipçim var.
Takipten çıkma mevzusu çok oluyor.

tırtsın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çekiliş yapmayı deneyebilirsin.

çekişil mantıklı da çekiliş için gelenler mutlaka geri gidiyorlar. o yüzden kararsızım baya bu konuda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben öyle yapacağım mesela. Ama nedense birçok kişi o yayın esnasında çekiliş olmadığını, belli bir barajdan sonra yapılacağını öğrenince takipten çıkıyor. 120 Kişi takip ettiğini varsayıyorum, şu an 104 takipçim var.
Takipten çıkma mevzusu çok oluyor.
Benim de 51 takipçim var arkadaşlarım falan hepsi normal görüp takip eden çok az kişi var ya

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Benim de 51 takipçim var arkadaşlarım falan hepsi normal görüp takip eden çok az kişi var ya
İzle/Kazan sistemine geçebilirsin. Eğer İştirak açılırsa sadakat puanları ile VP/RP dağıtabilirsin.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
cElLaT mI gElDİ cElLat mI gELdi?!?!

Demezsen yeter. Birde ban-x-tre nin dediğini gibi çekiliş yap. Valorant yayınları da yap ara sıra.

tırtsın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
özgür
İzle/Kazan sistemine geçebilirsin. Eğer İştirak açılırsa sadakat puanları ile VP/RP dağıtabilirsin.
iştirak 2 ayrı gün yayından sonra açılcak nerdeyse tamamen oldu gibi vp/rp nedir dostum

cElLaT mI gElDİ cElLat mI gELdi?!?!

Demezsen yeter. Birde ban-x-tre nin dediğini gibi çekiliş yap. Valorant yayınları da yap ara sıra.
Valorant düşünüyorum fakat hayatımda hiç cs dışında oyun oynamadım o nasıl olcak bilemiyoırum

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
iştirak 2 ayrı gün yayından sonra açılcak nerdeyse tamamen oldu gibi vp/rp nedir dostum

Valorant düşünüyorum fakat hayatımda hiç cs dışında oyun oynamadım o nasıl olcak bilemiyoırum
Valorant ve CS Aynı tür olduğu için çok zorlanmazsın Aim Konusunda. Skilleri öğrenirsen yeter.

caang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Caner
Valorant oynuyorsan VP ayrıyetten steam random key , cüzdan kodu çekilişleri yapabilirsin.

Top Bottom