Arama sonuçları: *

1. M

Sosyal Psikoloji ile ilgileniyorum.

Sosyal psikoloji hobi düzeyinde kalmayacaksa yolun zor olduğunu bilin. Sadece sosyal psikoloji ile günümüz Türkiyesinde akademisyenlik dışında standart işler bulmanız zor.
  2. M

Aile Baskısı, Kötü Psikoloji, lise

Ailenizde patolojik mükemmeliyetçilik okuyorum. Önerildiği gibi uzaklaşmadıkça kurtulamayacaksınız. Hatta onlar kadar olmasa da sizi de sardı çoktan, uzaklaşıp terapi almanız yararlı olacak.
  3. M

Kişisel Gelişim & Psikoloji Bölümü Açılması

Eğer açılırsa yöneticisi olmak isterim. Uzman psikoloğum.
  4. M

Psikoloji okumak ve eşit ağırlık meslekler

Hiçbirşey kolay değil. 15 yıl önce psikoloji okumuş biri olarak diyim ki kendinizi adamıyorsanız hiç girmeyin.
  5. M

Kulaklığım ikiye ayrıldı !!

Geçmişte 300 dolar fiyatlı bir kulaklığın kendi kendine ortadan ikiye ayrıldığını görmek zihnimi açtı. Özellikle kötü davranırsanız her kulaklık yarılabilir, kırılabilir vs.
  6. M

Tennmak Pro için MMCX kablo önerisi yapar mısınız?

Bence uğraşmayın. O kapasitede bir iemde o fiyatta fark göremezsiniz. Ama teknik bir sorunsa başka. Aliexpresten AK Audio kablolarından alın. Bütçenize gider.
  7. M

250 TL'ye kadar Kablolu Kulaklik

Cılızca ama fiyatı için güzel sesli ama aşırı da olmayan bir kulaklık. Unutmamak lazımki ondaki dizayn artık eski moda. Vede kulaktan çıkmaya çok müsait. Kablo kulağın üstünden dönünce izolasyon da artar, kulaktan çıkma da çok zorlaşır.
  8. M

Hiç sorun olmaz. Yukarıda yazdıklarım telefonla da rahatça dinlenebilir.
  9. M

Dışarıda derken?
  10. M

Nedir bu QKZ VK4 bilen varmı ?

Vk4 özellikle ilk günlerinde 5 dolar fiyatıyla fiyatı için çok çok iyiydi. Şu anda Alide veya N11de dahi bulunabilir. Kanımca benzer fiyatlı kulaklıkların hepsinden iyi. İncelemesini yaptıydım.
  11. M

Vergi verecek miyim?

Mutlaka ödeyeceksiniz. Merak etmeyin 🙏
  12. M

Size KBear Lark veya Qkz Vk4 öneririm. Aliexpresten alabilirsiniz. Lark İncelemesi ve Vk4 İncelemesi
Top Bottom