Arama sonuçları: *

1. H

Öneri Hangi kulaklığı almalıyım 380TL

Teşekürler önerinizi değerlendiricem 1648130426 Bunun hakkında bilginiz var mı acaba
  2. H

Öneri Hangi kulaklığı almalıyım 380TL

Merhaba ben 380TL ye alabileceğim güzel bir kulaklık arıyorum. Araştırdığımda karşıma Rampage, glGamepower, James Donkey gibi markalar çıktılar bu markaları mi tercih etmeliyim yoksa başka bir markayı mi veya hangi modelini almalıyım yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  3. H

Otomatik Onarım Sorunu

Sorunu çözdüm kısaca anlatayım nasıl yaptığımı ilk öncellikle f2 tuşu ile settings kısmını açtım ve boot tan usb belleği 1. sıraya taşıdım sonra kurulum ekranı geldi
  4. H

Otomatik Onarım Sorunu

zaten format atmak istiyorum ama flashı takıp açıyorum kurulum yeri açılmıyor
  5. H

Otomatik Onarım Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben bugün bilgisaya format atıcaktım flashı taktım ve sırayla format adımlarını izlmeye başladım ardından karşıma disk seçme geldi ve bende mbr gbt hatası üzerine windowsun kurulu olduğu diski biçimlendirip sıfırladım sonra biraz araştırma yaptım ve doğru iso dosyasını...
  6. H

Yardım Telefon aşırı şarj tüketimi

Merhaba benim telefonum bir kaç gündür kullanmadığım halde kendi kendine aşırı derecede şarj tüketiyor ve bildirim kısmında sürekli senkronize ediliyor yazısı var. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. H

Çözüldü✓ Monster Nootbook düşük fps sorunu Abra a7 v12.5.3

ÇÖZÜM: Öncellikle herkese teşekkür ederim hepiniz yardım ettiniz bütün mesajlarınızı okudum çözümü Monster Nootbook'un bize vermiş olduğu sürücülerimizi yüklemek için verdiği flash belleği üç defa kurulum(Sürücüler) yaptıktan sonra nihayet çözüme ulaşabildik herkese tekrardan teşekkür ederim.
  8. H

baktım o video da orda ki bütün ayarlamaları yaptım değişiklik olmadı 1643818781 windows update ki bütün güncellemeleri yapılı 1643818809 evet ETS de denedim fpsim yine aşırı düşüktü
  9. H

performans ayarında denedik ama değişiklik olmadı 1643816806 evet, evet ona da baktık performansa çektik bir şey değişmedi 1643816829 evet şarjdayken açtım oyunu
  10. H

Merhaba ben bugün itibariyle yebi bir bilgisayar aldım ve kurlumunu yaptım fakat oyunda düşük fps alıyorum 5 fps vs bunu nasıl düzelteceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
  11. H

Yardım Harddisk düşük performans

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda 500GB bir harddisk var fakat sebebini anlamadığım şekilde veriler çok anormal hiçbir sıkıntı yok olarak gözüküyor ama performans çok kötü Herhangi bir başka detay gerekirse fotoğrafını atabilirim
  12. H

Yardım - Windows 10 Pro Cmd ile etkinleştirilemiyor

Bazı işlemleri dendim bazılarını anlamadım ama çözüm olmadı yine :( neden herkes sorunsuz yaparken ben yapınca hata veriyor ki
  13. H

Merhaba dostum dediğin her şey yaptım ilk başta sorun olmadı ama cscript slmgr.vbs /ato yazdıktan sonra şu hatayı verdi
  14. H

restart attıktan sonra -rearm kodunu yazmadım slmgr /ipk kodunu yazdım
  15. H

Eminim Maalesef sonuç değişmedi
  16. H

yaptım ve sonuç bu yine aynı
  17. H

Aldığım hata bu O biraz uğraştırır ya
  18. H

Yönetici olarak çalıştırıyorum zaten
  19. H

Arkadaşlar merhabalar, ben Windows 10 pro kullanıyorum fakat lisansı yok cmd ile bir çok kez lisanslamayı denedim ama olmadı nasıl cmd ile lisanslayabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)
Top Bottom