Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ 1660 Ti'den RX6500XT'ye geçmek mantıklı mı?

Bence mantıklı değil çalışanı bozmamak lazım.
  2. S

LoL Giriş yapamıyorum

Kanka tam şu anda bende de aynısı var ticket attım 14 gün ban yediğimi söylediler cilentte bir sıkıntı var ban yediğini göstermiyor artık ticket atarak nedenini öğrenebilirsin. 1643622532 artık çıkmıyor eğer sohbet cezası değilse.
  3. S

Benq Zowie XL2411K karıncalanma sorunu

İstemciyi taşıdığın yerde oluyorsa bu sorun monitörün kronik bir sorunu değildir monitör ayarları ile oyna belki istemci uyum gösteremiyordur monitöre.
  4. S

Sea of Thieves için minimum ekran kartı

Çoğunda öyle zaten LoL'de 400 fps Ultra ayarlarda mesela, Witcher 3 yine ultra ayarlar Vsync ile sabit 75 fps.
  5. S

Ryzen R2600 Ram de kingston 3000mgz 16GB 1639259736 Vysnc açıktı bir de ondan dolayı da olabilir monitörüm 75hz ama vsync bazı oyunlarda performansı düşürüyor sanırım.
  6. S

Full ayarlar yalnız.
  7. S

Ya düşük ayarlarda stabil olmasa da oynatır diye düşünüyorum.
  8. S

RX 5600XT ile Yüksek ayarlar 1080p 60-50 fps arası idi öyle düşün.
  9. S

MSI RX 580 Armor Alınır mı?

Çok ısınıyor o kart haberin olsun.
  10. S

50 TL ile alınacak en iyi oyun

Verdi zaten kaç ay önce nerede kaldınız la şlsdöfşlsdfög
  11. S

N??iler Sovyet Rusya ya neden saldırdı? (bir müttefikken)

Zaten baştaki amacı Batı ile savaşmak olmadı hiç ilk başta Sovyetleri kullanıp sonra onlara saldırmaktı amacı doğal kaynaklar için. (Çelik, Petrol)
  12. S

Gpu ve cpu degerleri normal mi?

Normal
  13. S

Rtx 2060 Mining İle Ne Kadar Kazandırır ?

Kanka bir daha oku istersen.
  14. S

RX 6600XT ALMAYIN !!!

Kardeşim senin sıkıntın şu; İlk olarak üslup denen bir şey var herkese çok agresif yaklaşıyorsun öncelikle bunu düzelt ki insanlar sana yardım etmekten iğrenmesinler. İkinci olarak da ne bir hata kodu atıyorsun ne hatayı düzgünce anlatıyorsun insanlar da doğal olarak bir çözüm bulamıyor sadece...
  15. S

Boşta 50 derece (ne olursa olsun 50)

Bazı yeni ekran kartlarında bir özellik var ismini unuttum fanlar sadece 50 dereceyi geçince çalışmaya başlıyor o yüzden sıkıntı yapma.
  16. S

Windows 11 nasıl etkinleştirilir?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-windows-10-etkinlestirme.82891/
  17. S

Windows 11 nasıl etkinleştirilir?

Windows 10 ile aynı işlemleri yapabilirsin.
  18. S

Bilgisayarımda çeşitli sorunlar var ve nedenini bilmiyorum.

Merhabalar. Aşağıda özelliklerini yazacağım sistemimde (sadece bilgisayarı ilk başta çalıştırırken) PSU'dan çıkan bir ses var sanki fan kasanın metaline çarpıyormuş gibi. Bu pek önemli bir sorun değil ancak bazen de bilgisayarımı uzun süre için uyku moduna aldığımda tekrar açamıyorum, yani...
  19. S

Fortnite otobüste 75 derece işlemci sıcaklığı

Agresif davranan sensin şu an. Yardım istemişsin biz de cevap verdik düzgün bir dille.
Top Bottom