Arama sonuçları: *

1. B

İmei atılmış Xiaomi alınır mı?

Valla hocam 2020 yılında askerdeyken ağrıdan bi telefon aldım.Kaçak xiaomi mi note 10 . kışlada komutandan ondan bundan rica minnet birine iyi kötü imei attırdım. 4 senedir hiç bir sorun yaşamadım ne şebekesinden ne performansından ne de kamerasından halada taş gibi telefon. 4 senedir imei ne...
  2. B

Yardım rainbow six siege kredi alamıyorum

hocam 3-4 gündür bende alamıyorum. bende bi çözüm bulamadım artık zamana bıraktım. steam cüzdanından r6 ya para yüklenebiliyor ayrıca. ama şuan sunucuda bi sorun var heralde.
  3. B

1800 TL bütçeyle kulaklık önerir misiniz ?

Hyperx Cloud 2 grisi 1800 TL gayet uygun gibi geldi bana ama kulaklık 8 yıllıkmış hala iş yapar mı sizce. yada Razer BlackShark V2 X bu kulaklıkta var diğerine göre daha uygun fiyatı ama ses kartı ve usb girişi yokmuş. Alınır derseniz Hyperx Cloud 2 almayı düşünüyorum. yada başka...
  4. B

Emin otomotiv ve fuzul oto

Yanlış anlaşılmıyım ama şikayet var da olmayan firma yok zaten :D ona bakarsak hiç bi firmaya yaklaşamayız memnun olanı var olmayanı var.
  5. B

Çözüldü✓ İ3 12100F İçin Hava Soğutma Tavsiyesi

al hocam arkadaş rdr2 oyunu örnek verdiği için girmiştim oynamıştım aklında soru işareti kalmasın diye. Senin içinde üşenmedim aıda64 indirip youtubedan test videosunu izleyip, 10 dklık teste soktum tabi hangi sıcaklığı geçerli o kadar anlamıyorum :D sen bakarsın doğru mu yaptım onu bile...
  6. B

Mouse tıklama sorunu

Ne zamandır yaşıyon bu sorunu reis 1-2 günden beri mi?
  7. B

Valla hocam o kadarını bilemicem ama belki işlemci fanı tam temas etmiyordu. montajda filan bi sıkıntı olmuştur. Ben boşa paranı harcama diye uğraştım bu işlemciye gerek yok normalde. 8 aydır kullanıyorum 65-70 dereceyi geçtiğini daha görmedim. Soba ne kadar etkiler bilmiyorum çok ısındırır o...
  8. B

Buyur hocam rdr2 vardı bende biraz oynadım sıcaklık bu şekilde heeee yarım saat oynamadın falan filan dersen, gene aaynı sıcaklıklarda kalıyor zaten. Bunun 10 dksı ,1 saati olmaz. ben boşuna para harcama diye söylüyorum maksimum 65 dereceyi gördüm ayrıca bilgin olsun. 4 çekirdekli işlemci zaten...
  9. B

Yanlış biliyorsun bence aynı işlemci bende var maksimum 65 bilemedin 70 dereceyi görüyorum zaten ondan dedim. Bağlantıda filan bi yanlışlık vardır o işllemciye 80 derece çok fazla en soğuk çalışan işlemcidir nerdeyse.
  10. B

macunu değiştir büyük ihtimal düşer :D . O işlemci zaten buz gibi çalışıyor. soğutucuya gerek yok
  11. B

HD Tune sonuçlarını yorumlarmısınız

Bunlara para verilmez ya. WD purple yazıyı zaten üstünde güvenlik kamerası için diye oyun için filan hiç biri gitmez. Western digital blue al 2 TB lık 7200 RPM ve 256 MB olsun onlara dikkat et. Seagateden uzak dur tavsiyem
  12. B

R6 ilk hesabımı nasıl bulabılırım

ubisoft hesabını bulursan olur sadece başka türlü bağlanmaz.
  13. B

RTX 2060 oc ısınma sorunu

Aynı kart bende var maksimum 70 -71 dereceyi görüyor.
  14. B

Hangi İşlemciyi Almalıyım

Bence i5 12400f de bakabilirsin. Ryzen 5 5600 den daha iyi hem yükseltme imkanın olur ilerde.
  15. B

Yardım Ekran kartı Oc nedir

Hiç uğraşma reis arkadaşın dediği gibi oyun için OC yapmaya değmez. Harcadığın vaktine yazık olur daha nasıl yapılır edilir onuda bilmiyosun sanırım çok vaktin gider. Furmark testine göre yaparsın OC sorunsuz çalışır sonra oyuna gireyim bakayım dersin pat ekran kartı çöker hoppa tekrar...
  16. B

i3 12100F 3600Mhz anakart bulamıyorum

İntelin kendi sitesinde ddr4 ramlarde 3200 mhzye kadar desteklediği yazıyor ama öyle bi olay olmasa neden yazsınlar onu anlamadım.
  17. B

i3 12100F 3600Mhz anakart bulamıyorum

3600 mhz anakart bulup napıcaksın hocam. i3 12100f işlemci zaten maksimum 3200 mhz destekliyor. Sen gidip 3600 mhz li anakart alsan bile kullanıcağın 3200 mhz olucak. H610 al geç o yüzden.
  18. B

🔥İndirim Yemeksepeti 100/50 İndirim!

Ya siparişin ödemesini yaparken kupon birden bire gitti ne ödemeyi yapabildim ne siparişi verebildim. Tekrar girmeye çalışıyorum kuponu girmiyor. kupon sadece bir kez kullanılabilir diyor ama kullanmadım zaten . ne yapmam lazım bunun için bilgisi olan var mı?
  19. B

win 10 lisans bu fiyata alınır mı sizce?

hocam satıcıya yazınca yenisini veriyolardı keşke yazsaydınız. Bende almıştım ilk kodu girdiğimde çalışmamışdı satıcıya yazınca yenisini göndermişti o şekilde halletmiştim.
  20. B

1080 p de bu sistem darboğaz yapar mı?

Ekran kartı rx6700 xt işlemcide ryzen 5 5600 bu sistemde https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lenovo-g24-20-23-8-0-5ms-144-hz-hdmi-display-amd-freesync-premium-ips-panel-wled-gaming-66cfgac1tk-fiyati,2025366966.html Bu monitörü alsam darboğaz yapar mı ? Yoksa illa 2 k monitör mu almak lazım...
Top Bottom