Neler Yeni

Yardım rainbow six siege kredi alamıyorum

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
steam cüzdandan 90tlye 600 r6 kredisi alacağım herşeyi yapıyorum fakat böyle bir uyarı ile karşılaşıyorum ne yapmalıyım
1703105722854.png

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre
Steam cüzdanından r6 ya para yüklenmiyor diye biliyorum

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kuzenim hep r6 kredisi alıyor ve hepsini steam cüzdanından satın alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Berke
kuzenim hep r6 kredisi alıyor ve hepsini steam cüzdanından satın alıyor
hocam 3-4 gündür bende alamıyorum. bende bi çözüm bulamadım artık zamana bıraktım. steam cüzdanından r6 ya para yüklenebiliyor ayrıca. ama şuan sunucuda bi sorun var heralde.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vallaha hocam aynı şekil bizde bekliyoruz bi satın alım gerçekleşleştirebilsek de karakter açsak :ROFLMAO:

KenobiAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seyit Ali Çatalbaş
Arkadaşlar bunun sebebini buldum bende bayadır alamıyordum steam dolar kuruna döndüğü için olmuyor rainbow daki r6 kredileri hala TRY ile satıldığı için bizimde steam cüzdanımız USD olduğu için bizi farklı bölgede zannediyor server ve ödeme işlemini kabul etmiyor hani bu yabancılar daha ucuza almak için tr serverlarına geçiyorlardı ya onun için bi önlem sanırım ama işte bizde USD ye dönünce patladık :D şimdi paylaşacağım link zaten ubisoft un kendi sitesi ordan alman lazım bende sorunu öyle çözdüm https://store.ubisoft.com/tr/dlc-brands-six-siege

Son düzenleme:

vexion0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Gürsoy
Arkadaşlar bunun sebebini buldum bende bayadır alamıyordum steam dolar kuruna döndüğü için olmuyor rainbow daki r6 kredileri hala TRY ile satıldığı için bizimde steam cüzdanımız USd
olduğu için bizi farklı bölgede zannediyor server ve ödeme işlemini kabul etmiyor hani bu yabancılar daha ucuza almak için tr serverlarına geçiyorlardı ya onun için bi önlem sanırım ama işte bizde USD ye dönünce patladık :D şimdi paylaşacağım link zaten ubisoft un kendi sitesi ordan alman lazım bende sorunu öyle çözdüm https://store.ubisoft.com/tr/dlc-brands-six-siege
Kral şimdi ubisoftun kendi sitesinden alsak senin dediğin gibi herhangi bir problem çıkmaz dimi

KenobiAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seyit Ali Çatalbaş
olmaz olmaz al kanka bende öyle alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emirhan Özer
Arkadaşlar bunun sebebini buldum bende bayadır alamıyordum steam dolar kuruna döndüğü için olmuyor rainbow daki r6 kredileri hala TRY ile satıldığı için bizimde steam cüzdanımız USD olduğu için bizi farklı bölgede zannediyor server ve ödeme işlemini kabul etmiyor hani bu yabancılar daha ucuza almak için tr serverlarına geçiyorlardı ya onun için bi önlem sanırım ama işte bizde USD ye dönünce patladık :D şimdi paylaşacağım link zaten ubisoft un kendi sitesi ordan alman lazım bende sorunu öyle çözdüm https://store.ubisoft.com/tr/dlc-brands-six-siege
Hocam site üzerinden sadece kredi kartı ile mi alınabiliyor yoksa steam ile ödeme gibi bir alternatif var mı?

Top Bottom