Arama sonuçları: *

• Users: Ahm8
  • Order by date
  1. A

Xtrfy K4 Tkl Rgb Mekanik Klavye İndirimli Fiyat!!!

Hocam normalde en ucuz 2700 civarı galiba o yüzden +'sı fiyatı arkadaşım önermişti zaten paylaşayım dedim sizlerle umarım satıcı ile ilgili bir problem çıkmaz ve gelir klavye elime
  2. A

Xtrfy K4 Tkl Rgb Mekanik Klavye İndirimli Fiyat!!!

Arkadaşlar Selamlar bu klavyeyi uzun bir süredir takip ediyordum aniden çok ucuz fiyata yakaladım ve satın aldım 1500 tl gibi bi fiyata sizin de faydalanmanızı istedim buyurun...
  3. A

Epic games "Sorry, there was a socket open error." hatasi

Aynı sorunla uğraşıyorum 20 dakikadır bir çözüm yolu bulamadım. Acaba genel olarak epic games serverlarında mı bir problem var?
  4. A

Demon slayer izlenirmi

Ben ilk sezonu izledim sadece ama filmde filler tarzı değil hikayeyi devam ettiriyor diye biliyorum ama sen izlediysen daha iyi bilirsin tabi yanlış biliyor olabilirim. 1645084519 Şimdi yeniden kontrol ettim dediğim gibi film mangadaki bir arc'ın uyarlaması yani izlenmesi gerek diye düşünüyorum...
  5. A

Demon slayer izlenirmi

1. sezonu izledikten sonra 2. sezona başlamadan önce arada bir movie var onu izlemen gerek hikayeyi devam ettiriyor.
  6. A

Mouse sensörü hassasiyeti hakkında

Razer Abyssus 2014 modelinde bu sorunu yaşıyordum cidden çok rahatsız edici bir olay. Arkadaşların dediği gibi bazı razer farelerde yazılım üzerinden ne kadar yükseklikte algılayabileceğini ayarladığın bir ayar vardı oraya bir bakabilirsin. Ben yüzeyi değiştiriyordum genelde, mousepad ile...
  7. A

RTX 3050 Ne Zaman Satışa Başlar?

Benim anlamadığım şey çok önceden 27 ocak diye tarih belirlenmedi mi? Firmalar buna göre hazırlık yapmadı mı? Gamegaraj gibi siteler hazır sistem ile 3050 satıyor ellerinde kart olmadığından dolayı değil bence sitelerin satışa sunmaması. Madem şubat sonuna doğru gelecek peki neden tüm siteler...
  8. A

600 TL klavye önerisi

İtopyada Razer Blackwidow V3 indirimde 600'e satılıyor şuan bi bakabilirsin.
  9. A

Razer Blackshark v2x vs Razer Kraken TE

Kraken TE kullanıyorum gayet memnunum tek sıkıntısı dikkatli kullanmama rağmen kulaklığın sağ tarafındaki yukarı aşağı kaydırma kısmı gevşedi sola kıyasla ayarladığım şekilde durmayabiliyor ve mic kısmını çok fazla sok çıkar yaparsanız o kısımda gevşiyor bunlar haricinde bir sorun yaşamadım.
  10. A

Öneri Düşük Sistem Gereksinimli Online Oyun Önerir misiniz?

Minecraft Dungeons çok zevkli ve coop bir oyun 4 kişiye kadar desteği var bildiğim kadarıyla 3 kişi güzel vakit geçirirsiniz akar. Ayrıca oyun gamepassta mevcut.
  11. A

4k 6k telefon önerisi acilll

Samsung Galaxy A52s 5g modelini düşünebilirsiniz veya çok daha ucuz bir fiyata M52 5g modeline bakabilirsiniz teknik özellikleri aynı sadece kamera ve hoparlör gibi şeylerde farklılıklar var diye biliyorum. M52 5g modelinde ois özelliği yok mesela. Ayrıca ips ekran sizin için dert değilse Poco...
  12. A

Asus dual gtx 1650 oc + i3 10100f sisteme 8k verilir mi?

Bu arada dediğiniz sistem benim de dikkatimi çekti ama dün ve ondan önceki gün sepete eklemeye çalıştığımda eklenmiyordu stok kalmadı herhalde ama güncellememişler siteyi.
  13. A

Asus dual gtx 1650 oc + i3 10100f sisteme 8k verilir mi?

Fazla iyi niyetli bir yaklaşım değil mi sizce ya? 10k gibi bir fiyata çıkarsa fırsat sistemleri iyi olur diye düşünüyorum ben.
  14. A

İTOPYADA NASA ERAY 14000₺ rtx 3060 sistem

Rx6600 sistem mi satıldı? Nerde satıldı acaba? Bu tarz fiyatları kampanyalı sistemler dışında hiç yakalayamıyorum.
  15. A

2000-3000 TL Telefon Önerisi

Bu fiyat aralığında en alınabilecek telefon Gm21 pro gibi ama maalesef epey büyük bir cihaz yine de bir bakmanızı öneririm. Özellikleri daha kötü olsa da alternatif olarak Samsung galaxy m22, Samsung galaxy a22 veya Oppo A52 modelleri düşünülebilir son olarak eski bir cihaz ama Huawei Mate 20...
  16. A

Sizce ay sonu çıkacak olan DA sistem de GPU ne olur?

Hocam 1660ti ayarında olduğunu nerede öğrendiniz bir kaynak var mı ? internette herhangi bi kaynak bulamadım ben diğer kartlar ile karşılaştırılması hakkında bulduysanız bilgilendirebilir misiniz?
  17. A

Güzel atmosferli oyun önerisi

Rpg değil ama Hellblade: Senua's Sacrifice atmosfer ve hikaye anlatımı açısından çok sağlam bir oyun hafif aksiyon ve bulmaca içeriyor oynamadıysan bir göz atmanı öneririm
Top Bottom