Neler Yeni

2000-3000 TL Telefon Önerisi

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Cefika
Bütçe
3000
Arkadaşlar merhaba. Anneme hediye olarak bir telefon almak istiyorum fakat kararsızım. İhtiyacımız olan telefon üst düzey donanım, kamera vs gerektirmeyebilir çünkü kendisi üst düzey bir kullanıcı değil. Sadece kalın ve çok büyük olmaması gerekiyor. Örneğin Poco X3 NFC almıştım kendime hiç beğenmemişti. Bende beğenmemiştim teknik açıdan güzeldi ama çok kalındı ve büyüktü. Kısacası tablet gibi olmaması gerek mümkün ise problem çıkarmasın çıkarsa da rahatlıkla servisine vereyim parçasını bulayım istiyorum. Reeder, Xiaomi 9C ve 9T modelleri biraz sıkıntılı sanırım insanların yorumları çok karmaşık. Eğer hiçbir şekilde bana uyan bir şey yoksa sizce satılan yenilenmiş, 12 ay garantili denilen telefonlardan alınır mı? Alırsam iPhone 6S veya 7 alacağım. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler, iyi forumlar. Sağlıklı kalın.

Ahm8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erdem Ahmet Önar
Bu fiyat aralığında en alınabilecek telefon Gm21 pro gibi ama maalesef epey büyük bir cihaz yine de bir bakmanızı öneririm. Özellikleri daha kötü olsa da alternatif olarak Samsung galaxy m22, Samsung galaxy a22 veya Oppo A52 modelleri düşünülebilir son olarak eski bir cihaz ama Huawei Mate 20 Lite düşünülebilir diğer cihazlara göre daha ince ve nispeten daha küçük bir kasası var gündelik kullanımda annenize bir sorun çıkarmayacaktır sanırım.

Top Bottom