Neler Yeni

Demon slayer izlenirmi

Pilot bölümü izledim fena değil gibi klasik aot tarzı bir şey izleyen varmı nasıl sizce

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Ben bakayım dedim anaam anime çıktı ya. Animelere takılan birisi değilim. Gerçi daha seyretmediğim baya normal dizi film var. Bakalım ne zaman seyrederim hepsini merak içerisindeyim. Ama naçizane kendi fikrimi sunup topuklayayım buradan baya bi linç yiyeceğimi hissettim.

Real dünya> anime dünyası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attım bombayı kaç anam kaç yakalayacaklar vallaha.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Serkan Şahin
AoT gibi değil en başta biraz çocukça gelir ama ilerledikçe fena sarmaya başlıyor. Ben de ilk AoT izleyen biriyim pişman olacağını düşünmüyorum. Eğer Netflix’ten izliyorsan 2. Sezon filmi ve 3. Sezon orada yok internette bulmaya çalışırsın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
AoT gibi değil en başta biraz çocukça gelir ama ilerledikçe fena sarmaya başlıyor. Ben de ilk AoT izleyen biriyim pişman olacağını düşünmüyorum. Eğer Netflix’ten izliyorsan 2. Sezon filmi ve 3. Sezon orada yok internette bulmaya çalışırsın.
Teşekkürler ayrıca 2.sezon filmi me amlamadım netflix kullanmıyorum

Ahm8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erdem Ahmet Önar
Dediğini gibi film gerek yok zaten 2 sezonu devam ettiriyor.
Ben ilk sezonu izledim sadece ama filmde filler tarzı değil hikayeyi devam ettiriyor diye biliyorum ama sen izlediysen daha iyi bilirsin tabi yanlış biliyor olabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ilk sezonu izledim sadece ama filmde filler tarzı değil hikayeyi devam ettiriyor diye biliyorum ama sen izlediysen daha iyi bilirsin tabi yanlış biliyor olabilirim.
Şimdi yeniden kontrol ettim dediğim gibi film mangadaki bir arc'ın uyarlaması yani izlenmesi gerek diye düşünüyorum hikaye devam ediyor.

Top Bottom