Arama sonuçları: *

1. M

toplama bilgisayar yardım!!

Genel olarak 5 5600x önerisi yapıldığı için sistemimin son parçasınıda almış oldum (1x16gb ram eklentisi yapılacak)
  2. M

1x 16 gb'da ekleyeceğim hocam hiç merak etmeyin :) 1682429879 yok mu öneri?
  3. M

hocam parçalar satın alındı sadece işlemci ve bir kaç parça kaldı
  4. M

merhaba dostlar sistem toplayacağım ve işlemci tavsiyenize ihtiyacım var bileşenler; işlemci: anakart : ASUS Rog Strix B550-F Gaming Wi-Fi II ekran kartı: MSI VGA GEFORCE RTX 3060 GAMING X 12G ram: Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (1X16GB) 3600Mhz ssd: Samsung NVMe 980 500 GB sıvı soğutucu...
  5. M

Yardım Gaming.gen.tr Kargo Hakkında

Benim kargo yola cıktı yarın teslim alacağım 21’inde sipariş verdim 24’ünde kargo yola cıktı Beklediğimden biraz hızlı oldu
  6. M

Güncelleme; 21.03.2022 18.00 da sipariş verdim 22.03.2022 siparişim paketlendi olarak gözüktü 24.03.2022 siparişimin faturası düzenlendi mail olarak gönderildi 24.03.2022 12:00’da siparişim kargoya verildi
  7. M

Az önce aradım sistem test aşamasında olduğunu bu gün %100 diyemem ama en geç yarın kargolanır dediler
  8. M

Güncelleme; 21.03.2022 18.00 da sipariş verdim 22.03.2022 siparişim paketlendi olarak gözüktü 24.03.2022 siparişimin faturası düzenlendi mail olarak gönderildi
  9. M

Bu sistemi aldım hocam mecbur erteleyeceğiz gibi gözüküyor
  10. M

Steam Baki̇yesi̇ni̇ Naki̇te Çevi̇rme Nasıl Yapılır?

Size oyun mu lazım hocam 290₺ bakiye mevcut %20 oranında indirmli bir şekilde oyun gönderebilirm
  11. M

Hayır hocam heyecanla alakası yok dediğüm gibi, il dışına çıkacağım evde olmayacağım için kargoyu evdekilere aldırmak istemiyorum( kargo taşınırken hasar görmüş olabilir).
  12. M

Gaming Gen Sonunda Telefonlarımı Açtı

Hocam il dışına vs bir yere çıkmayacaksanız beklemenizi tavsiye ederim( şahsen il dışına çıkacağım için bir konu açmış bulunmaktayım), Belki de bu zamana kadar toplam aldıkları siparişi 2 günde tekrar almış olabilirler.. beklemek gerek işiniz yok ise ha 1 gün sonra gelmiş ha 5 gün sonra biraz...
  13. M

Umarım ki bu hafta gelir. Gelmezse de mecbur il dışı işini iptal etmem gerekecek sağlık olsun, değerli yorumunuz için de çook teşekkür ediyorum
  14. M

Ek olarak yanlış anlamayın belki o video ile karşılaşmışsınızdır büyük ihtimalle, cocuk gelen kutunun “AP AÇIK DARPE ALDIĞI BELLİ OLMASINA RAĞMEN” kargoyu sorunsuz diye teslim alıp (kargocunun yanında kutuyu açıp bakmadan, kargo tespit tutanağı tutmadan, kargoyu teslim alıyor) bunun sonucunu da...
  15. M

Ondan değil önümüzdeki hafta il dışına çıkma ihtimalim var sistem bu hafta gelirse benim işime yarayacak.. evdekilere de ben olmadığım sürece gelecek kargoyu geri gönderin şubeden teslim alacak diye de söyledim. Sonuçta kargolarda sıkıntı çıkabiliyor garantiye almak gerek.. evdekiler teslim...
  16. M

21.03.2022 tarihinde gaming.gen.tr sitesinden sistem satın aldım dün paketlendi olarak güncellendi, dünden beri paketlendi olarak gözüküyor sorum şu paketlendi ise neden kargoya verilmiyor bu hafta elime ulaşır mı? Geçtiğimiz İndirimden sistem alıp şuan eline ulaşan var mı?
  17. M

Gaming gen tr kargo getirme süresi

Dün bende bir ssitem satın aldım bu gün paketlendi olarak gözüküyor bakalım tek ümidim yarın kargolanması
  18. M

İtopya efsane doğum günü fırsatları

Stokları bitirmeye çalışıyorular heralde hocam. Gaming.gen.tr niye çökmedi ?
  19. M

iPhone SE2 vs iPhone 11 vs iPhone XR

Xr kullanıcısı olarak eğer kameraya önem veriyorsan 11 almanı tavsiye ederim eğer tek kamera yeter dersen geniş açı gece modu vs 11 al derim
  20. M

İtopya karne indirimleri Klavye

Ben aldım memnunum
Top Bottom