Neler Yeni

Yardım Gaming.gen.tr Kargo Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet eken
21.03.2022 tarihinde gaming.gen.tr sitesinden sistem satın aldım dün paketlendi olarak güncellendi, dünden beri paketlendi olarak gözüküyor sorum şu paketlendi ise neden kargoya verilmiyor bu hafta elime ulaşır mı?
Geçtiğimiz İndirimden sistem alıp şuan eline ulaşan var mı?
625F5471-CA97-4B57-96BD-ECDC6802211F.jpeg

Theaks81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ali Kemal Solak
hocam çok yoğun bir hafta geçirdi Gaming.GenTR... En kısa sürede kargolanır

Zechion

80+ Silver
21.03.2022 tarihinde gaming.gen.tr sitesinden sistem satın aldım dün paketlendi olarak güncellendi, dünden beri paketlendi olarak gözüküyor sorum şu paketlendi ise neden kargoya verilmiyor bu hafta elime ulaşır mı?
Geçtiğimiz İndirimden sistem alıp şuan eline ulaşan var mı?
Alıntıyı görüntüle
Pazar günü kulaklık sipariş ettim, pazar günü kargolar kapalı olması sebebiyle pazartesi günü kargoya verildi. Verildikten 1 gün sonra elime ulaştı kargo.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet eken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum adamlar 2-3 gün boyunca tüm stokları yenileyerek ürün sundu indirimli.
Yoğunluk çok olduğundan gelmesi biraz zaman alacaktır sabır biraz.
Anlıyorum sistem heyecanı ama adamların yoğunluğunu es geçmemek lazım.
Ondan değil önümüzdeki hafta il dışına çıkma ihtimalim var sistem bu hafta gelirse benim işime yarayacak.. evdekilere de ben olmadığım sürece gelecek kargoyu geri gönderin şubeden teslim alacak diye de söyledim. Sonuçta kargolarda sıkıntı çıkabiliyor garantiye almak gerek.. evdekiler teslim aldığında ürün “KARGO TAŞIMASI SONUCU HASARLI” geldiğinde evdekiler ürünü açmadan hasarlı veya hasarsız olduğunu bilemez. Hasarlı gelirse hasar tespit tutanağı tutturup geri iade edebilirim. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır 😇

NightStop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Egemen Evlimoğlu
Benim de aynı durumda mağaza falan açtılar yeni yoğunlar normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bugün konuştuğumda bugün kargolanacak dendi ama hala paketlendi gözüküyor haftasonuna kalmasa bari bu sefer de kargo firması geciktirir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet eken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum adamlar 2-3 gün boyunca tüm stokları yenileyerek ürün sundu indirimli.
Yoğunluk çok olduğundan gelmesi biraz zaman alacaktır sabır biraz.
Anlıyorum sistem heyecanı ama adamların yoğunluğunu es geçmemek lazım.
Ek olarak yanlış anlamayın belki o video ile karşılaşmışsınızdır büyük ihtimalle, cocuk gelen kutunun “AP AÇIK DARPE ALDIĞI BELLİ OLMASINA RAĞMEN” kargoyu sorunsuz diye teslim alıp (kargocunun yanında kutuyu açıp bakmadan, kargo tespit tutanağı tutmadan, kargoyu teslim alıyor) bunun sonucunu da gaming.gen.tr’yi suçluyor. Aynı sorunları yaşamak istemediğimden bu konuyu açtım 😇

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,196
İsim
.
Ek olarak yanlış anlamayın belki o video ile karşılaşmışsınızdır büyük ihtimalle, cocuk gelen kutunun “AP AÇIK DARPE ALDIĞI BELLİ OLMASINA RAĞMEN” kargoyu sorunsuz diye teslim alıp (kargocunun yanında kutuyu açıp bakmadan, kargo tespit tutanağı tutmadan, kargoyu teslim alıyor) bunun sonucunu da gaming.gen.tr’yi suçluyor. Aynı sorunları yaşamak istemediğimden bu konuyu açtım 😇
Sıkıntı değil dostum.
Ama bu hafta gelmesini çok olanaklı görmüyorum.

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Emrah
Bana dün yarın verilir dedi verilmedi daha cumartesi sipariş etmiştim bekliyeceğiz yapacak bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet eken
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Heyecan vardır umarım lakin az daha sabır 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet eken
Heyecan vardır umarım lakin az daha sabır 🙂
Hayır hocam heyecanla alakası yok dediğüm gibi, il dışına çıkacağım evde olmayacağım için kargoyu evdekilere aldırmak istemiyorum( kargo taşınırken hasar görmüş olabilir).

Top Bottom