Arama sonuçları: *

• Users: Klanta
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Vortex korsan oyunu uygulama içinden açar mı?

Dostlar selam. Ben halihazırda Cyberpunk'a sahip olarak 2 kere bitirdim. Fakat DLC'ye o kadar para vermek istemediğim için steamden oyunu silip DLC versiyonu olan korsan sürümünü yükledim. Fakat Vortex üzerinden yüklediğim modların bazıları çalışmıyor. Çünkü oyunu korsan olan dosya konumunun bin...
  2. K

Öneri Hangi internet sağlayıcıyı önerirsiniz?

Arkadaşlar Turk-cell Superonline ile taahhütlümüz bitti. Bu sebeple ilk buldukları fırsatı iyi değerlendirip bu ay 150 TL olan faturayı 630 TL'cik olarak gönderdiler sağ olsunlar. Benimde aklımda zaten uzun zamandır Türk net vardı. Kullananlar, elinde kod olanlar varsa beni de alsınlar içeri. He...
  3. K

RX580 %60 indirim 1900 TL

https://tr.aliexpress.com/item/1005005264184813.html?spm=a2g0o.tm1000005188.9846643640.1.7a1c6f3dA8xc7R&pdp_ext_f=%7B"ship_from":"CN","sku_id":"12000036232250039"%7D&scm=1007.25281.317569.0&scm_id=1007.25281.317569.0&scm-url=1007.25281.317569.0&pvid=f3e9e26a-10b3-435b-a28b-3203c4f4c528&utparam=%2...
  4. K

Hollanda'ya gitme şansım var. Gitmeli miyim?

Selam dostlar. Üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Elektrik elektronik müh. okuyorum. Hollanda'da bir iş teklifi aldım. Babamın arkadaşı yanına gelirsem kalacak ev ve benzeri konularda yardımcı olabileceğini söyledi. Üniversiteyi dondurup gidebilirim. Fakat çok kararsızım ve açıkcası da korkuyorum...
  5. K

Cyberpunk yeni DLC'si korsan olsa sıkıntı olur mu?

Cyberpunk'a sahibim. Fakat DLC'ye para vermek istemiyorum. 26'sında çıkacak DLC'yi korsan indirip orijinal oyuna kurarsam çalışır mı? Bilgisi olan var mı? Yoksa komple crack oyun mu indirmem gerekiyor?
  6. K

İntegrity adlı işlem kapanmıyor ve arka planda ram yiyor.

Arkadaşlar yakın zamanda korsan oyun indirmiştim. Oyunu oynamadım fakat arka planda bu işlemin açık olduğunu farkettim. Öyle güzel ayarlanmış ki görev yöneticisini açtığın anda kayboluyor fakat ram kullanımı hala yüksek. Bunu nasıl kapatabilirim veya silebilirim?
  7. K

Öneri Star Citizen Neden TR'de bu kadar beğenilmiyor?

Dostlar, oyunu FreeFly etkinliği ile denedim. Ve etkinlik sonunda satın almaya karar verdim. Etkinlik süresince sadece 3 gezegen arasında uçup gezdiğim halde, oyuna bayıldım. Ve oyunda 3 gezegen değil 9 sistem bulunmakta yani daha hiçbir şey görmediğim halde büyüleyici detaylara sahip. Merak...
  8. K

Konum kullanılamıyor hatası

Ablam bilgisayardan java'yı silip tekrar yüklemiş. Ve bunun neticesinde birçok evrak, resim ve belgelere girmeye çalıştığında bu hatayı alıyor. Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin çok önemli mahkeme evrakları var kendisi avukat. Teşekkürler şimdiden
  9. K

ANNELER GUNU HEDIYESI

Millet kafayi yemek uzereyim. Alan varsa bana akil versin valideye ne alayim? (Ingilnizce klavye kusuruma bakmayin. Dile asina olmak icin kucuk bir bedel) butce 400
  10. K

Yaptığım deprem videosu!

Dostlar, henüz üzerinden 3 ay bile geçmediği halde, insanların, terörün 40 yılda alamadığı canı 1.5 dakikada alan depremi unutmasına engel olmak için. Depremzede büyüklerimin, küçüklerimin yaralarını deşmeden fakat diğer herkesin de o yaranın varlığını unutmamaları için bir video yapmak istedim...
  11. K

Laptop üreticileri şarj aletini garanti kapsamına alıyor mu? (monster)

Dostlar selam herkese. Bugün kullandığım laptop'un şarj batarya kısmı kasanın üstünden yere düştü. Max 40 cm. Sonra baktım şarj almıyor. Daha önce fazla kullanınca oluyordu. Çıkar tak yapınca düzeliyordu fakat bu sefer bir arıza var sanırım. Teknik servis değişim yapar mı? Yoksa yeni bir tane mi...
  12. K

PAHALI OYUNLAR VE KORSAN

Dostlar herkese iyi günler. İçimde birikenleri sizinle paylaşmak istiyorum. Mağlumunuz oyun fiyatları gerçekten dünya piyasasında ortalama olsa da Türkiye'deki gençler ve oyuncular için maalesef çok pahalı. İnsanlar son yıllarda oyunları satın alma bilincine yeni alışmışken şimdi tekrar korsan...
  13. K

Yardım Arkadaşlar bu cahil kardeşinize yardım edin.

https://www.trendyol.com/jack-jones/jack-jones-great-bomber-erkek-mont-12200695-p-334573665 Bu monta bayıldım. Fakat L beden giyiyorum ve XL almamak için zor tutuyorum kendimi. XL alsam fazla büyük gelir ve giyemem korkusu var. 70KG 186 boy var. Var mı bu işin piri bir arkadaş?
  14. K

İçimi dökeceğim. Dermanı olan eksik etmesin.(İlişki)

İyi geceler. 21 yaşındayım. İlk defa canım bu kadar yandı. Hiçbir zaman ideal bir ilişki adamı olamadım. Bu yaşıma kadar da sevgilim olmadı. Geçici bir ilişki istemediğim için sanırım. Fakat, gerçekten istediğim bir kadın var. Yaşıtız. Lisede tanıştık. O zamanlar ne ben ne de o bir şey...
  15. K

Kalıcı Ücretsiz Dishonored 2

https://forum.donanimarsivi.com/konu/prime-gaming-dishonored-2-bedava.656841/
  16. K

Elime 4000TL Para geçecek. Nasıl değerlendirebilirim?

Yeterli dövizim var. Zaten yazın yurt dışına gideceğim konsolosluktan vizeyi aldığım taktirde. Pek para biriktirmeyi seven biri değilim. Fakat 4000TL de güzel para şimdi. Bunu en azından 6-7k ya çıkartıp valideye bir tane robot süpürge almak istiyorum. Ne diyorsunuz? Var mı yapabileceğim bir şeyler?
  17. K

The Callisto Protocol Türkçe Yama

https://gameolog.net/forum/showthread.php?tid=231 Bir arkadaş farkı bir forumda türkçe yama paylaşmış ve yorumlara göre çalışıyor gibi gözüküyor. Oynamayı düşünen varsa kullanabilir.
  18. K

WAT programı için okul ortalaması...

Dostlar herkese selamün aleyküm. Bu sene Work And Travel programı ile Amerika'ya gideceğim. Fakat mühendislik okuduğum ve bölüm derslerinin biraz zor olması gibi bazı hazırlıksız yakalandığım durumlar yüzünden vize ortalamalarim büyük ihtimalle 2.00 altında gelecek. Konsolosluk buna çok dikkat...
  19. K

Ekran birleşim yeri kopuk bir laptop!

Dostlar selam. Bir yakınım yurt dışına gitti. Giderken de bana eski laptoplarını bıraktı. Ben hali hazırda monster kullanıyorum. Fakat bu gelen laptop da donanımsal olarak fena değil. Kardeşim oyundan ziyade film dizi izliyor ve onun kullanmasını istiyorum. Fakat sorun şu ki, ekran ile klavyenin...
  20. K

Kalıcı Ücretsiz Middle-earth: Shadow of Mordor - Game of the Year Edition Prime Gaming

2014 yapımı. Stemda puanı iyi. Fiyatı 60 TL. Dün Assasins Creed vardı. Bugün bunu eklemişler. Almayan görmeyen duymayan alsın. (Prime aboneler alabilir sadece.)
Top Bottom