Neler Yeni

Yaptığım deprem videosu!

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Dostlar, henüz üzerinden 3 ay bile geçmediği halde, insanların, terörün 40 yılda alamadığı canı 1.5 dakikada alan depremi unutmasına engel olmak için. Depremzede büyüklerimin, küçüklerimin yaralarını deşmeden fakat diğer herkesin de o yaranın varlığını unutmamaları için bir video yapmak istedim. Unutturmamak en azından kendimin unutmaması için. Videoyu yayınlamak konusunda kararsızım. Gerek siyasi gerek vicdani sebeplerden ötürü. İçinde çok ağır görüntüler olmasa da canınızın sıkılacağına eminim. Bu sebeple, videoyu izleyip, yayınlamadan önce tavsiyeler verirseniz son düzenlemeleri yapıp yayınlamak istiyorum. En azından seçimden önce. Videoyu youtube üzerinden yayınlamayı düşünüyorum. Video hakkında taşlamalarınızı esirgemeyin lütfen.
Not: Hayatımda ilk defa video yaptım. Bu süreç benim için hareket eden bir trenin önüne ray döşemekten farksızdı. Ufak acemiliklerin, saçmalıkların kusuruna bakmazsanız sevinirim.)
Video: https://drive.google.com/file/d/13ugxPCdS7v95iXKYQdRUub4jZvmO3nUI/view?usp=sharing

EDİT: Video yayında dostlar. Beğeninizi esirgemezseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
İlk defa video yaptığını emin misin? Kaliteli bir video olmuş eline sağlık.

milenix

80+ Gold
Bende video açılmadı.

Sungurix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlker Sungur
Dostlar, henüz üzerinden 3 ay bile geçmediği halde, insanların, terörün 40 yılda alamadığı canı 1.5 dakikada alan depremi unutmasına engel olmak için. Depremzede büyüklerimin, küçüklerimin yaralarını deşmeden fakat diğer herkesin de o yaranın varlığını unutmamaları için bir video yapmak istedim. Unutturmamak en azından kendimin unutmaması için. Videoyu yayınlamak konusunda kararsızım. Gerek siyasi gerek vicdani sebeplerden ötürü. İçinde çok ağır görüntüler olmasa da canınızın sıkılacağına eminim. Bu sebeple, videoyu izleyip, yayınlamadan önce tavsiyeler verirseniz son düzenlemeleri yapıp yayınlamak istiyorum. En azından seçimden önce. Videoyu youtube üzerinden yayınlamayı düşünüyorum. Video hakkında taşlamalarınızı esirgemeyin lütfen.
Not: Hayatımda ilk defa video yaptım. Bu süreç benim için hareket eden bir trenin önüne ray döşemekten farksızdı. Ufak acemiliklerin, saçmalıkların kusuruna bakmazsanız sevinirim.)
Video: https://drive.google.com/file/d/13ugxPCdS7v95iXKYQdRUub4jZvmO3nUI/view?usp=sharing
açılmıyor videoo

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa video yaptığını emin misin? Kaliteli bir video olmuş eline sağlık.
Yemin ediyorum 2 defa yapmaktan vazgeçtim. Ardından bir depremzedeyi gördükten sonra...tekrar başladım. Yani şöyle söyleyeyim, ilk 2 hafta yakınlaştırma efektini nasıl kullanacağımı bilmiyordum..Fakat çıkan işten memnunum. Umarım faydası olur.

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Gayet Kaliteli bir video olmuş Eline Sağlık beğendim. Youtube vs. bir video sitesine yükledin mi?

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
açılmıyor videoo
Kral opera kullanıyorum tarayıcı olarak ondan kaynaklı olabilir. Youtube'a yüklüyorum şu an. Ses kaymalarını ve telif olabilecek görüntüler vardı onları düzenledim. Akşam yayına verince youtube linki atarım istersen :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet Kaliteli bir video olmuş Eline Sağlık beğendim. Youtube vs. bir video sitesine yükledin mi?
Şu an Youtube'a yükleniyor. Telif ile ilgili bir sorun çıkmazsa akşam yayına veririm.

Dostum eline , ağzına ve yüreğine sağlık videonun sonlarında tüylerim diken diken oldu.
Çok teşekkür ederim. Emeklerimin karşılığının güzel olmasına sevindim :)

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
Aga video başı kalite koktu eline sağlık çok güzel olmuş

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Yemin ediyorum 2 defa yapmaktan vazgeçtim. Ardından bir depremzedeyi gördükten sonra...tekrar başladım. Yani şöyle söyleyeyim, ilk 2 hafta yakınlaştırma efektini nasıl kullanacağımı bilmiyordum..Fakat çıkan işten memnunum. Umarım faydası olur.
Faydası olur. Hocam bu videoda kullanmadığınız o görüntüleri nereden bulabilirim bir fikriniz var mı?

Faydası olur. Hocam bu videoda kullanmadığınız o görüntüleri nereden bulabilirim bir fikriniz var mı?
Hocam bu arada videoyu youtube da paylaştıktan sonra linkine buraya atmayı unutmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,258
Üyeler
141,689
Son üye
Youtube-BESTMUSICWORLD
Top Bottom