Neler Yeni

Yaptığım deprem videosu!

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan
gayet güzel olmuş bir depremzede olarak size teşekkür ederim video için

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Gerçekten harika olmuş kendine dikkat et hocam akşamına ters kelepçe takarlar filan haberimiz olsun gündem yaparız
Kral şu videodan beni içeri alsınlar şeref duyarım. Etinden korkanın kemiğini... hesabı. Sözlerimin arkasındayım. Yanlışlarım yok demiyorum. Elbette yanlışlarım olabilir ve dile getirildiği takdirde seve seve düzeltirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline emeğine yüreğine sağlık harika olmuş
Çok teşekkür ederim vaktini ayırıp izlediğin için.

gayet güzel olmuş bir depremzede olarak size teşekkür ederim video için
Rica ederim. Umarım bu depremden sorumlu olan tüm yetkili kişiler, ölmeden bu olanların hesabını verirler.

Faydası olur. Hocam bu videoda kullanmadığınız o görüntüleri nereden bulabilirim bir fikriniz var mı?

Hocam bu arada videoyu youtube da paylaştıktan sonra linkine buraya atmayı unutmayın.
1-Videoda kullandığım kullanmadığım tüm fotoğraf, belge, video ve efektler elimde mevcut. Hangisi olduğunu özelden yazarsanız paylaşabilirim. Fakat hiç izlemediyseniz tavsiye etmiyorum. Gerçekten rahatsız etti beni.
2-Tabi ki. Videoyu yayınladıktan sonra linki güncelleyeceğim.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Kopyala yapıştır ama olsun anlamlı eline sağlık

milenix

80+ Gold
Hocam Youtube yüklediniz mi? Linki atabilir misiniz?

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Hocam Youtube yüklediniz mi? Linki atabilir misiniz?
Daha yüklemedim. Show TV'nin olduğu kısımda bir telif sorunu var onu çözdüm. Fakat bu akşam yükleyeceğim.

Kendi sesini biraz daha yükselt
Kral drive'da çok kısık geliyor anlamadığım şekilde. Normalde yüksek. Youtube'da sorun olacağını sanmıyorum. Teşekkür ederim.
Drive V2 ben şu an V6 düzenlemesini yaptım. Drive videosunda eksik olan çoğu şeyi düzelttim sağ olasınız.

milenix

80+ Gold
Daha yüklemedim. Show TV'nin olduğu kısımda bir telif sorunu var onu çözdüm. Fakat bu akşam yükleyeceğim.
Attığınız zaman beni etiketlerseniz sevinirim 😊

NightWish2434

80+ Silver
Dostlar, henüz üzerinden 3 ay bile geçmediği halde, insanların, terörün 40 yılda alamadığı canı 1.5 dakikada alan depremi unutmasına engel olmak için. Depremzede büyüklerimin, küçüklerimin yaralarını deşmeden fakat diğer herkesin de o yaranın varlığını unutmamaları için bir video yapmak istedim. Unutturmamak en azından kendimin unutmaması için. Videoyu yayınlamak konusunda kararsızım. Gerek siyasi gerek vicdani sebeplerden ötürü. İçinde çok ağır görüntüler olmasa da canınızın sıkılacağına eminim. Bu sebeple, videoyu izleyip, yayınlamadan önce tavsiyeler verirseniz son düzenlemeleri yapıp yayınlamak istiyorum. En azından seçimden önce. Videoyu youtube üzerinden yayınlamayı düşünüyorum. Video hakkında taşlamalarınızı esirgemeyin lütfen.
Not: Hayatımda ilk defa video yaptım. Bu süreç benim için hareket eden bir trenin önüne ray döşemekten farksızdı. Ufak acemiliklerin, saçmalıkların kusuruna bakmazsanız sevinirim.)
Video: https://drive.google.com/file/d/13ugxPCdS7v95iXKYQdRUub4jZvmO3nUI/view?usp=sharing
Dostum şuan vaktim yok ama ilk defaya hiç benzemiyor. Eline sağlık 👍🏻

Top Bottom