Arama sonuçları: *

1. YinYang

Yardım Taşınabilir HDD tavsiye

Arkadaşlar amacım resim ve video depolamak onun haricinde hdd içinden oyun oynatmak gibi bir amacım yok. 800 TL civarına, esneme payı 100TL daha çıkabilirim. Minimum 1TB sorun yaşatmayacak taşınabilir harddisk önerisi rica ediyorum. Attığınız ürünlerin hakkında 1 satırda olsa neden tercih etmem...
  2. YinYang

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

İncehesap bayıldı
  3. YinYang

Günümüzde 3200Mhz Ram En Mantıklı Seçim Mi?

Yaz dogrusunu ogrenelim o zaman, tum sonuclar listedeki gibi abudik gubudik yorum yazmayin 1651258249 Evet işlemciler 3200 destekliyor genelde fakat xmp dediğimiz olay bellek veri yolunada oc yapiyor denmis bir kac sitede yani sen pratikte 5000mhz bile uretsen islemci bellek kontrolcusu maximum...
  4. YinYang

🔥İndirim Mpow Air SE Kulaklık 247,50₺

Hyperx cloud muadili mi bu urun?
  5. YinYang

İlginize teşekkürler bekliyorum 👍🏻
  6. YinYang

32 bit leptop nasil 64 bit yapabilirim.

Evet destekler
  7. YinYang

Windows sitesinden 64bit versiyonunu indirerek format atacaksın başka yolu yok
  8. YinYang

Çözüldü✓ ACCES_VIOLATION(0XC0000005) Hatası ve Mavi Ekran

Ramleri teker teker olacak sekilde denediniz mi ?
  9. YinYang

İşlemcin nedir?
  10. YinYang

Amazon'un Sipariş Saçmalığı

Basliga amazon sacmaligi yazmissin,bilgi veren adami dalgaya almissin. Stok kalmamışmış ne demek? Amazon yanlis fiyat etiketi girilen urunleri bile 1 kişide olsa yolluyor. Millet 100-200 pahalı olsun amazon olsun derken… Kaldi ki burda senin sorunun %99 banka sorunun. Koskaca amazon senin...
  11. YinYang

Amazon'un Sipariş Saçmalığı

İtopyadan almayın,sinerjiden almayın,n11den almayın,amazondan almayın. Amazon’un satış sonrası desteği ve ilgisi türk ticaret sitelerine oranla mükemmeldir. Adamlar fiyatı arttı diye eski fiyatla yeni fiyat arası bile fiyat iadesi yapıyor. Tüm forumlarda amazon öneriliyor. Monitörü bile geri...
  12. YinYang

Fakat burda şöyle bir durum var nedense grafik ayarları düştükçe ramin mhz’i high ve ultraya göre fazla fps farkettiriyor. 1 oyun daha test edip atma imkanınız varsa daha net görürüz. Fakat suanki hali bile 3200mhz ramin oldukça yeterli oldugunu gösterir
  13. YinYang

Evet xmp desteği varsa 3600 yükseltebilirsin. Bu konuda xmp yi hariç tutarak bir inceleme yaptım. Ki zaten doğrusununda bu olduğunu düsünüyorum
  14. YinYang

Biostan ,xmp ile yükseltebilirsiniz sorun olmaz
  15. YinYang

Teşekkür ederim memnun oldum beğenmenize 1651186580 Tabi xmp olayı başka fakat burda işin içine anakart fiyatları giriyor. Yüksek mhz yüksek fiyat
  16. YinYang

Evet genel olarak artan parayı ekran kartı ve işlemci gibi fps kısmına direk yatırım yapsak elimizde parayı en doğru şekilde harcamış oluruz diye düşünüyorum. Elbette 2k,4k çözünürlüklerde yüksek bir fark olur mu bilmiyorum fakat ram mhz ve anakart mhz kısmına yatıracağımız parayı genel bileşen...
  17. YinYang

Öncelikle bu ram mhz konusunu araştırdım ve en mantıklı seçimin 3200mhz olduğunu gördüm. Verileri sizlere sunuyorum.Yorumlarınızı bekliyorum. Öncelikle intel tarafına bakalım. amd tarafında ise durumlar şöyle; Ram fiyatlarına bakalım; FPS ortalamalarına bakalım; (ryzen 4000mhz bilgisine...
  18. YinYang

GIGABYTE GeForce RTX 2060 Dual Fan Isınma Sorunu

Isınan bir model zaten manuel fan egrisi ayarlayin ve gerekirse uv yapin
  19. YinYang

Ekran Kartı vs Geforce Now

Ben geforce now tr ye gelmeden deneyimlemistim. Baya iyiydi o zaman , simdi turkcell les attirmis
  20. YinYang

Yardım Sapphire RX 6600 Pulse Coil Whine sorunu.

Bir sey soylemek zor, en iyi ihtimal yeni ekran karti yollarlar tahminimce
Top Bottom