Arama sonuçları: *

1. hi im tue

Beyler monitörümdeki şeyi bulabilecek misiniz

Hocam Anti-Glare parlama önleyici olarak geçer. Monitörün en üst katmanında bir film şeklindedir. Üstüne gelen pislik tarzı şeyler ona direk yapışır, çıkartması zordur. Temizlik kitleri satılır bunlar için. Tabi ben şu an farazi konuşuyorum, bir darbede almış olabilir ama darbe söz konusu olsa...
  2. hi im tue

Beyler monitörümdeki şeyi bulabilecek misiniz

Monitor Anti-Glare mi?
  3. hi im tue

(YARDIM) Ekran Kartından Gelen Anlık Çığlık Sesi

Olabilir lakin çoğu ekran kartlarını bu sebeple garanti geri gönderiyor bir sıkıntı yok diye. Yanlış bilmiyorsam belirli bir dB seviyesi üstündeki kartları sadece kusurlu olarak kabul ediyorlar. Ölçüm sonucunu sorabilirsiniz. Ayrıca...
  4. hi im tue

(YARDIM) Ekran Kartından Gelen Anlık Çığlık Sesi

Coil whine sorunu için şunları söyleyebilirim. Sesi yokedilemiyor ancak azaltılabiliyor. Öncelikle kaliteli malzemelerden oluşan bir PSU şart(PSU bir sistemin en önemli parçasıdır). İkinci olarakta kasa fişini AKIM KORUMALI PRİZ haricinde bir prize takmayın. Bir Online Ups gibi sabit bir akım...
  5. hi im tue

Leptop aldım şimdi elime geçti Windows yüklenmiyor

Bazen manuel yüklemek gerekebiliyor. Hayırlı olsun.
  6. hi im tue

Bilgisayarımın Açılması Uzun Sürüyor

Önerilen yolu takip ederek Hızlı Başlatma ayarının aktif olduğunu kontrol eder misiniz?
  7. hi im tue

Kilo alma ve kas kütlemi arttırmak konusunda yardımcı olur musunuz

Yaş kaç? Sigara alkol var mı? Diyetisyene gittin mi?
  8. hi im tue

Çözüldü✓ ASUS VG249Q alınır mı?

Öncelikle ürün hakkında bütün şüphelerini "ürünü kullanan" biri olarak gidermeyi umuyorum. Hoparlör konusunda içerisinde Stereo mevcut. En ufak şüphen olmasın gerçekten çok yeterli bir hoparlör. Pivot özelliği ergonomik bir şekilde kullanılabiliyor. Odanın aydınlık-karanlık olması bunlar pek...
  9. hi im tue

ASUS'un hoparlörü gayet başarılı, genelde insanlar OSD içinden ses ayarını artırmayı unutuyorlar ve az geliyor diyorlar. Halbuki yüzde 50 de bırakmış. Neden aydınlık olmadığı sürece?
  10. hi im tue

Bilgisayarımın Açılması Uzun Sürüyor

Merhabalar, hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
  11. hi im tue

Bende ASUS kullanıyorum ancak LG daha mantıklı gibi. Birinde 1 ms MPRT varkan diğerinde 1 ms GTG mevcut
  12. hi im tue

Çözüldü✓ Telefon açılıp kapanıyordu kapandı açılmıyor?

Açılmıyor derken hiç mi tepki vermiyor, yoksa telefona güç gelip başlatılamıyor mu?
  13. hi im tue

Ryzen 5 5600x Alınır Mı?

Ram'leri 2x8 yapmalısın dostum
  14. hi im tue

asus VG24VQE vs VG249Q

VG249Q aldım 1 hafta önce. Gayet güzel bir monitor, ölü piksel çıkmadı renk kalitesi gayet güzel. Hoparlörü güzel ses veriyor. Ergonomik bir yapısı var, rahatça yukarı-aşağı, sağ,sol ve derinlik ayarlarını yapabiliyorsunuz. İndirimden 2200'e almıştım, tavsiye ederim.
  15. hi im tue

iPhone 11 Nasıldır, Alınır mı?

Bu arkadaşı hiç takma, en azından insanlarda beyin var da fakir-zengin olabiliyorlar. Bunda beyin yok, amip bile daha akıllı bu tiplerden. Iphone 11 128 gb kullanıyorum. Şöyle ki ben bu telefonu 7800'e almıştım. Telefondan gayet memnunun hiçbir şekilde ısınma, yazılımsal bir sıkıntı yaşamadım...
  16. hi im tue

3000tl En Iyi Monitör Hangisi?

Şu asus monitoru 1 hafta önce indirimden 2200 e aldım
  17. hi im tue

3070 Tİ PC 20.000 TL

https://www.asus.com/tr/Motherboards-Components/Motherboards/PRIME/PRIME-H610M-A-D4/techspec/ :) biraz makale okumanı öneririm, kaynağınla mutluluklar 1650728557 Anakartı sonradan yükseltebilirsiniz, giriş seviye anakart lakin sizi yarı yolda bırakmayacaktır
  18. hi im tue

3070 Tİ PC 20.000 TL

https://www.asus.com/tr/Motherboards-Components/Motherboards/PRIME/PRIME-H610M-A-D4/techspec/ kaynak göstermeden konuşmayalım, memory kısmını okuyabilirsin
  19. hi im tue

Yardım Robot Süpürge Önerisi

Roborock s5 max, 4-5 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Ev dublex, o yüzden tek haritalama yetmiyor bu sebeple roborock'a yönelmiştim. Hayatımın en mantıklı kararı :D
Top Bottom