Neler Yeni

iPhone 11 Nasıldır, Alınır mı?

Enes6172

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Enes
Arkadaşlar Huawei Y7 2019 kullanıyorum kendisine su kaçtı ölü pixel oluştu 3 yıldır kullandım ve değiştirmeye karar verdim, ios almayı düşünüyorum iPhone 11 almayı düşünüyorum şarj konusunda nasıl Huawei Y7 2019 dan geçiş yapınca fark hissettirir mi alınır sizce?
iPhone 11 batarya kamera açısından her şeyi güzel alabilirsin.

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
Dsotum iphone 12 mini almanı öneririm onu alamazsan da 11 al üstteki arkadaşları takma 9 yıldır android kullanıcısı ve gelistiricisiyim kamerasi ne kadar iyi olursa olsun stabil değiller fotoğraf sadece senin ekranda güzel görünür başkasına atarsan 360p olur androidin tek guzel yanı apk açık kaynak kodlari geliştirip sistemle oynaman vs. Ama gunluk işler için iphone androidle kiyaslanamaz bile çok bug var. her neyse 12 mini yetmezse 11

hi im tue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emre
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
örneğin zenginsin ve telefon almak istiyorsun iphone 13 zırt pırt herneyse aldın eylulde 14e cevirirsin
fakirsen gider 2,3,4k lık telefonlara bakarsın
beyin fakiriysen iphone 11 alırsın :D
Bu arkadaşı hiç takma, en azından insanlarda beyin var da fakir-zengin olabiliyorlar. Bunda beyin yok, amip bile daha akıllı bu tiplerden.

Iphone 11 128 gb kullanıyorum. Şöyle ki ben bu telefonu 7800'e almıştım. Telefondan gayet memnunun hiçbir şekilde ısınma, yazılımsal bir sıkıntı yaşamadım. Ancak şu anki fiyatı 12-13k bandında galiba(128 gb için). Bu fiyatlar Iphone 11 için bir miktar fazla gibi ama dediğim gibi almaya karar verirsen bile seni kesinlikle yarı yolda bırakmayacak ve memnun edecek bir cihazdır.

6 yıl Samsung Note serisi kullandım ve şunu diyorum Iphone gerçekten farklı bir tecrübe

dogus219

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Doğuş Özat
Bu arkadaşı hiç takma, en azından insanlarda beyin var da fakir-zengin olabiliyorlar. Bunda beyin yok, amip bile daha akıllı bu tiplerden.

Iphone 11 128 gb kullanıyorum. Şöyle ki ben bu telefonu 7800'e almıştım. Telefondan gayet memnunun hiçbir şekilde ısınma, yazılımsal bir sıkıntı yaşamadım. Ancak şu anki fiyatı 12-13k bandında galiba(128 gb için). Bu fiyatlar Iphone 11 için bir miktar fazla gibi ama dediğim gibi almaya karar verirsen bile seni kesinlikle yarı yolda bırakmayacak ve memnun edecek bir cihazdır.

6 yıl Samsung Note serisi kullandım ve şunu diyorum Iphone gerçekten farklı bir tecrübe
Şahsıma hakaret ettiğin için raporladım. Ayrıca insan daha yaratıcı bir hakaret seçer aklıma 2009da lisede maymun taklidi yapan arkadaşım aklıma geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,010
Üyeler
154,690
Son üye
Zoronono
Top Bottom