Arama sonuçları: *

1. K

Arkadaşlar soğutucu önerir misiniz?

arctics 360
  2. K

birisi ailemden birisini aramis ve yalan soylemlerde bulunmus

dava et ailesi uğraşsın
  3. K

birisi ailemden birisini aramis ve yalan soylemlerde bulunmus

oyunda küfür ettiğimiz kişilere daha dikkatli olalım verilerimiz her saniye sosyal ortamda paylaşılıyor :))
  4. K

2. EL EKRAN KARTI MI YOKSA 0 RX 6750XT Mİ ?

AMD ekran kartında çok problem yaratıyor işlemci için 1 numaram amd ama ekran kartı için gaming gecesinden 4060 kovalayabilirsin 4060 + b450 m-k 2 12500e geliyor
  5. K

Media Markt Ürün Değişimi

Müşteri hizmetlerini anlatıp durumu izah et, sana ürünü gönderebileceğin kargo kodu verecekler. Bu ürünü o kargo koduyla iletiyorsun ya da sana yakında var ise teknik servislerin listelerini atıyorlar, teknik servise iletiyorsun
  6. Asus Prime B450M-K II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Anakart

İstanbul Asus Prime B450M-K II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Anakart

Ürünü incehesaptan 4060 & b450m-k bundle olarak satın aldım. Aldığım işlemci AM5 soket olduğu için satıyorum. Ürün elime bu sabah ulaştı. Henüz açmadım. Ürünü almak isteyene + olarak 1400TL değerindeki 8-9 aydır kullandığım (aktif olarak kullanıyorum) ramleri de 1000 TL'ye verebilirim...
  7. K

Yardım B450M bios güncellemesi

B450M anakartım var ve ryzen 5 5600 bios güncellenmediği için ekran vermiyor bilgisayarcılara sordum onlarda da 1-2-3. seri ryzen işlemci yok benim anadolu yakasında bu işlemciye sahip anakarta bios güncellemesi yaptırabileceğim bir yer var mıdır?
  8. K

Çözüldü✓ Mönitörde No signal yaziyor

Evet elmorss'un dediği gibi olmuş olabilir ben de sokete tam oturtamamış olabilir diye düşündüm bi an fakat, ekran kartı ışığını görünce vazgeçtim. muhtemelen dram hatası vardı çözüldüyse sorun yok
  9. K

şöyle söyleyeyim eğer sen bilgisayarı açarken diğer fanlar dönüyor ekran kartı fanı dönmüyorsa burada 2 ihtimal var 1. si psu bağlantısı düzgün yapılmamış veya ekran kartı besleyemiyor ama bu gerçekten olmaz dediğim ihtimal 2.si de akıllı fan teknolojisi olduğundan dolayı belli bir ısıya...
  10. K

Kasa içi görseli paylaşabilir misin farklı açılardan?
  11. K

ekran kartının fan kablosunu ekran kartının girişine taktın mı?
  12. K

Çözüldü✓ Sıvı Soğutucu önerisi

Bende de aynı işlemci var 2. el arctic 360 aldım 1500 TL'ye 0 ayarında 2 aylık 3 fanlı sen de bu tarz bulabilirsen temiz bir sıvı soğutucu almanı öneririm çok iyi
  13. K

Yardım Anakart CPU ışığı yanıyor ekran gelmiyor

Bunun bios update'i için hangi işlemcileri kullanabilirim bir listesi var mıdır?
  14. K

Yardım Anakart CPU ışığı yanıyor ekran gelmiyor

Merhabalar itopyadan indirime girince b450m pro M2 Max anakart aldım gaming gecelerinden de ryzen 5 5600 aldım sıvı soğutucu vs herşeyin montajını yaptım her şey güzel çalıştırdım fakat CPU ışığı yanıyor ekran gelmiyordu önceki sistemim inteldi yeni amdye geçtim bir kaç konu okudum fakat bana...
  15. K

1000 TL Ayakkabı Önerisi

Nike Legend Essential 2
  16. K

ram ile ilgili sorular

Kullanabilirsin fakat sorun yaratabilir net bir şey söylemek mümkün değil biraz şansa kalmış ama ben de 2400 ve 3200 mhz iki farklı cl değerlerine sahip 2 ram kullanıyorum :) 1654360623 MHZ konusunda kurtarabilirsin düşük bir MHZ ram alırsan yüksek MHZ ram'in düşük MHZ ram ile eşleşip...
  17. K

amd İşlemci tavsiyesi

3600 veya 5600 5500 alma
  18. K

ram ile ilgili sorular

Hayır fakat 3000 mhz modelinden düşük bir model alıyorsan düşük modelin mhz değerlerini kullanırsın
  19. K

Kızların Oynayabileceği Oyunlar

League of legends support
  20. K

bu sistem alınır mı? sizce 9k ya

fiyatına göre çok kötü
Top Bottom