Arama sonuçları: *

1. Ömer Murat KARACA

Kutulu ama faturası olmayan 2. el laptop alınır mı

Sincan'ı bilmiyorum. Ücreti bankadan at, açıklamaya da elinde varsa ürünün seri numarasını, yoksa da marka model ve özelliklerini belirtecek şekilde yaz. Örneğin "İ5 10300H, GTX 1650 Asus Tuf Laptop ücreti SN: ........" gibi.
  2. Ömer Murat KARACA

Kutulu ama faturası olmayan 2. el laptop alınır mı

Fiyat 1000TL daha ucuz olabilirdi ancak 9. Nesil, 5 senelik bir cihazdan bahsediyoruz. Faturası olmaması bence gayet normal. Ben de çok ürün alıyorum çoğu faturasız oluyor. Bu kadar derin düşünüp tabiri caizse pimpirikli düşünmeye gerek yok yıpranırsın hocam. Sağlamsa al geç
  3. Ömer Murat KARACA

Yardım DFSBilgisayar ve Ferih güvenilir mi?

İkisinden de alışveriş yaptım sorun yaşamadım ancak şunu belirteyim; DFS bilgisayardan alacağın 7500F işlemci, AMD TR garantili değil, sadece DFS garantili. Yani Resmi Distribütör garantisi yok, İthalatçı firma garantili. Bir sorun yaşadığında AMD TR ilgilenmez
  4. Ömer Murat KARACA

Yardım BU SAMSUNG ADAPTÖR ORİJİNAL Mİ ?

Sistemde 2 tane çıkar öyle anlaşılır, hiç olmadı al Samsung Bayisine git😅
  5. Ömer Murat KARACA

Yardım BU SAMSUNG ADAPTÖR ORİJİNAL Mİ ?

Yeni 25W'lar ufak hocam, yine de Samsung müşteri hizmetlerini arayıp seri no sorgulatın derim.
  6. Ömer Murat KARACA

GTA 5 375 TL ALINIR MI BEKLEMELİ MİYİM

Tabii ki söyleyeceğim şeyi genel olarak tavsiye etmesek de bedava dağıtılmış, ekmeği fazlasıyla yenmiş bir oyun. Online oynamayacaksanız Crack'li indirin hocam. 11 senelik bir oyun için 375TL bence çok.
  7. Ömer Murat KARACA

🪙 GRAM ALTIN ÜRETİMİ YASAKLANIYOR! 🔥

24 ayar paketli 1 gramlıklara bir şey olmuyor sanırım değil mi? 2 tane 1gr 22 ayar var evde gidip 24 ayarla takaslayayım bari
  8. Ömer Murat KARACA

🔥 Gaziantep Baklavasına %30 Zam! 1 Kg dudak uçuklatıyor.

Fiyatın pek savunulacak tarafı yok ancak baklavalık çekilmiş fıstığın kilosu 1K olunca baklavaya da 850 gayet normal artık :( Ki bu başlangıç fiyatı, special vs ayağına 1200-1300'e kadar oynuyordur fiyatlar. Allah yardımcımız olsun. Antep'li olarak kendi tatlımızı bile yiyemiyoruz...
  9. Ömer Murat KARACA

🔥İndirim Nascita Tırnak Makası Çelik Zincirli Kutusuz

Şokta 26-27TL zaten. Uçuç kupon yoksa hiçbir manası yok.
  10. Ömer Murat KARACA

🔴 Abdullah Hacıgül'den zam açıklaması!

Asgari ücretin artışı, bilgisayar - OEM ürünleri satan firmaların maliyetini ciddi şekilde arttırıyor. Dolar 1 kuruş oynamasa bile bariz zam göreceğiz. 1701969747 Keşke bu yalana inansalar. Zamları Allah'ın yaptığına inanan bir seçmen var bu ülkede😀
  11. Ömer Murat KARACA

dualsense almaya değer mi

Hacım ben 2 ay kadar PC'de dualsense kullandım. Şarjı 4-4.5 saat anca gidiyordu. Haricinde hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım. Şarjı bana az gidiyor gibi geldi.
  12. Ömer Murat KARACA

Yardım Nays cashback aynı ay içinde ama farklı kampanyalarda 200er lira verir mi?

Her kampanyanınki ayrı hocam. Fatura ödeyip, dolap'tan alışveriş yapıp Hepsiburada'dan ürün aldım bu ay hepsini verdi tam şekilde.
  13. Ömer Murat KARACA

ÖNÜZÜMDEKİ BÜYÜK İNDİRİM NE ZAMAN?

11.11 ve kasımın son haftası olur. Yine de bazı ürünlerde anlık avantaj denk gelirse değerlendirilebilir. en dip fiyattan yanında kulaklık hediyesi var diye tablet aldım dün. Kulaklığı satınca şuanki piyasasından 1500-1700TL ucuza geliyor diye çektim düşünmeden
  14. Ömer Murat KARACA

N11 Üzerinden Aldığım Corsair Vengeance LPX Sahte Çıktı

Son Güncelleme: 14 Eylül'de THH şikayetimi Reddetti. Bir kez daha güzel ülkemizin mükemmel adalet sistemine şahit olmuş oldum. Benim talebim tam 6 ay sonra reddedilirken malum firma insanları kandırmaya devam ediyor. Ben ve bir kısmımız az buçuk anlayıp sahte RAM'leri iade ettik ancak anlamayıp...
  15. Ömer Murat KARACA

🔥İndirim AMD Ryzen 5 5500 2699 TL!

N11'de kutulu fanlı şekilde 2529TL zaten. Tray olarak da Teknobiyotik'te 2429TL
  16. Ömer Murat KARACA

Çözüldü✓ Teknobiyotikten alışveriş yapılır mı?

%90'ı kendi sitesinden direk hocam. 1-2 parça Hepsiburada üzerinden aldım.
  17. Ömer Murat KARACA

Çözüldü✓ Teknobiyotikten alışveriş yapılır mı?

Fan, termal macun, cpu soğutucu, kasa, psu gibi alışverişler yaptım. Kasamın ön kapağı kırık gelmişti. Tutanak, paket açarken video vs gibi kanıtlar istemeden direk yeni ön panel gönderdiler. Ben hiçbir sorun yaşamadım.
  18. Ömer Murat KARACA

🚌 İSTANBUL'DA TOPLU ULAŞIMA %51,5 ZAM GELDİ! 🔥

Benzin 37-38TL, gayet normal artık bunlar.
  19. Ömer Murat KARACA

N11 Üzerinden Aldığım Corsair Vengeance LPX Sahte Çıktı

O zamanda bu ucuzdu hocam😊
  20. Ömer Murat KARACA

En Çok Alışveriş Yaptığınız E-Ticaret Sitesi Hangisidir?

Genelde N11, en çok dolandırılıp başıma iş gelen de N11😂
Top Bottom