Arama sonuçları: *

1. S

Yardım İphone 15 pro max e nasıl taksit yapılır

Vatan bazı telefonlarda alışveriş kredisiyle peşin fiyatına 3 taksit yapıyordu Fibabank üzerinden, kardeşime iPhone 13'ü öyle almıştım. Sitelerde tek tek ödeme kısmına girip alışveriş kredisi seçeneğini seçip bakın
  2. S

Çözüldü✓ Kargo sırasında kırılan Monitör

Servisin tutanak raporu tutturmasi gerekiyor iade ne alaka? Kabul etmeyin, ben urunu saglam bir sekilde yolladim deyin. Umarim yollamadan once fotograflarini cekmissinizdir paketleme sirasinda
  3. S

ConnectGame Garanti Rezaleti

Cin 'den getir - TR 'de sat. Aliexpress'ten alin wraith cart curt bu araci firmalara para vermeyin deyince "2 yil garantisi var yuav kardesim cahil cahil gonusma" diyen guruhun onune cikar umarim bu konu. Bu tarz sitelerin ardinda bir teknik servis yok, sattiklari urunun distributoru de...
  4. S

Malum Site Rezilliği

Umarim bu arkadasa para iadesini yapip gecerler. En mantikli hareket o olur. Arkadasin bekledigi sey sanirim 7900XTX veya 30K para iadesi falan. :) Onerdikleri Powercolor Fighter modeli gayet muadili hatta sogutma olarak Pure'dan belki daha iyidir. Hellhound ile tek farki da RGB olmamasi. Bu...
  5. S

Wraith güvenilir mi?

Aliexpress'ten 2'ye getirip 3'e satıyor. Ürünü açsan ve kullanmasan bile iade almıyo ki THH 'e başvursan tokatlanacak direkt. Ben aliexpress 'i tercih ederim.
  6. S

Sofya Bilişim Güvenilir Mi?

Maalesef emin olmadigim icin almadim.
  7. S

Trendyol rezilliği !

Trendyol'un boyle bir ruh hastaligi var. Servisten degisim raporu aliyorsun, urunu trendyol'a gonderiyorsun. Trendyol tekrar servise yolluyor urunun arizali oldugunu onaylatip parani iade ediyor. Ben de jabra kulakligi iade ederken ugrastim maalesef. THY 'e yine de basvur fakat 21 is gunu...
  8. S

Yardım Turkcell Pasaj İphone 13 alınır mı?

Sabah da cevapladik bu konuyu sanki. Amazon bizzat kendi satiyor 35.5K ya. Daha guvenilir bir yer yok. Turkcell pasaj takintisi niye?
  9. S

Yardım Turkcell Pasaj'dan İphone 13 alınır mı ?

Amazon'da 35.5 hala zam gelmemis gorunuyor. Amazon'dan al veya ben Vatan'dan 3 ay pesin fiyatina aldim fibabanka alisveris kredisiyle oyle de yapilabilir.
  10. S

Amazon Ürünümü Göndermiyor

Iptal edince 9 taksitle niye odensin kral kim verdi bu bilgiyi :) 1 hafta icerisinde butun para hesabina yatar direkt siparisi iptal et gelmiyorsa.
  11. S

Çözüldü✓ itopya.com rezaletliği

@Knispel @Rozrect konuya sonradan dahil olup hicbir sey bilmeden bos bos yorum yapiyosunuz beyler. Konudaki urunden bahsetmiyoruz adam gelmis saticinin urunu saglam ulastirmasi gerekiyor diyor. Sonradan konuya bari zipliyorsunuz onceki mesajlari iyice bir okuyun. Satici urunu saglam bir...
  12. S

:DD siz bu bilgileri nereden aliyorsunuz cok komiksiniz valla he. Itopya urunu sag-salim ulastirmak zorunda diyor. Aynen kargoyla beraber bir tane calisani da yuklesinler tira senin malini ozel olarak korusun tirin icinde :D Nasil bir kafa bu bombos anlamiyorum valla ya. Kargoda goren hasarinin...
  13. S

Kim ariza yok diye geri yollamis dostum ne hikayesi anlatiyorsun? Adam urunu servise yollamis, degisim karari cikmis. Sifir kapali kutu urun yollamislar o da ya kendi arizaliydi ya da kargoda sorun olusmus bunun Itopya ile alakasi nedir? Urunu itopya mi uretiyor? Kargoyu itopya mi tasiyor? Yani...
  14. S

İade edilen monitör reddi (THH , teknik servis?)

Iade kabul etmeme gibi bir luksleri yok tabi eger kutu icerigini tekrar satilamayacak hale getirmediysen yani kopukleri parcalamayip, posetleri de yirtmadiysan. Yani ben hep soyluyorum, bir urunu iade ederken gorunmeyen bir teknik kusuru varsa ve o sebepten iade ediyorsaniz yazmayin su kusuru...
  15. S

:D yani su yazdigini sen mantikli mi buluyorsun? Sirf oradan aldi ve bozuldu diye satisi yapan yer direkt degistirsin hatta ust modelini mi versin? Kullanici hatasi olup/olmadigini kim tespit edecek peki itopya'da? Orasi bir satis kanali, servis degil. Itopya gider bir markanin distributorlugunu...
  16. S

Buraya yazinca bir sey degisecegini sanmiyorum. Ayrica urunun garantisinin itopya ile alakasi yok, itopya'ya en basta gondermeniz zaten hata. O da gidecek servise gonderecek zaten. Surecin uzamasinin sebebi de bu, siz direkt ilgili servise yollasaniz 21 is gununu gectigi gibi THH 'e gitseniz...
  17. S

Yardım Ürünü açtım diye iade iptal edilmesi?

Mağazadan aldıysan görerek aldığın için edemezsin, webten aldıysan koşulsuz şartsız iade hakkın var. İade almama gibi lüksleri yok.
  18. S

Yardım Spor ve bazen günlük kullanım için bu 2 kulaklıklardan hangisi almalıyım?

4NC kullanıyorum, öneririm. Jabra kulağa daha iyi oturuyor bizzat kullandım fakat arada bariz kalite farkı var her yönden.
  19. S

Dostum firmayı biliyo musun bilmiyo musun akıl almaya gelmedim, bilindik dolandırıcı bir firma mı diye soruyorum niye garip garip mesajlar atıyosunuz? Firmayı bilmiyorsan bilgim yok deyip geç.
  20. S

Banayeni 'de satılıyor hocam GeT sistemi aslında akakce'nin. Ben onaylayana kadar para satıcıya yatmıyor ama yine de uğraşmak istemiyorum eğer dolandırıcı bir firmaysa sürekli isim değiştiren vs.
Top Bottom