Neler Yeni

Yardım Turkcell Pasaj İphone 13 alınır mı?

qBoZi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan Boz
Selam arkadaşlar iphone 13 alıcam turcell pasajdan garantisi falan apple türkiye garantilidir dimi beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim çünkü diyer mağazalarda 2k zam geldi

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Emircan Doğankaya
Selam arkadaşlar iphone 13 alıcam turcell pasajdan garantisi falan apple türkiye garantilidir dimi beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim çünkü diyer mağazalarda 2k zam geldi
Türkcell pasajda hepsiburada,trendyolda olduğu gibi başkaları satıyor distrübitör garanti yazıyor olabilir.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,824
İsim
Feyzullah
Sanki başka satıcılarda satabiliyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Satıcı Turkcell ise alınır. Ama fiyat Amazon ve Hepsiburada da da aynı değil mi oradan alsan daha iyi.

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Burak
Sabah da cevapladik bu konuyu sanki. Amazon bizzat kendi satiyor 35.5K ya. Daha guvenilir bir yer yok. Turkcell pasaj takintisi niye?

qBoZi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan Boz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah da cevapladik bu konuyu sanki. Amazon bizzat kendi satiyor 35.5K ya. Daha guvenilir bir yer yok. Turkcell pasaj takintisi niye?
amazonda siyah rengi 37.500 turkcell takıntısı değilde sadece turkcell de hepsi aynı fiyat bu yüzden sordum.

Top Bottom