Arama sonuçları: *

1. E

Sizce Ezan Türkçe Okutulmalı Mı?

Hiçbir dil bir ötekine tamamen çevrilemez. Ezan evrenseldir. Dünyanın her yerinde arapça okunur. Kur'an veya hadisin arapçası korunmalıdır. Çünkü Türkçesi kişiden kişiye değişir açınız bakınız Kur'an meallerine aynı arapça kelimeler kaç farklı kelime ile dilimize çevrilmiştir.
  2. E

Birinin senden fazlaca hoşlanması

Ben bu konuda çok kararsızım gece gece uyku tutmadı bunu düşündüm hep sabah gece düşündüğümden farklı düşünüyorum bakalım ne olacak biraz daha zamana bırakacağım gibi eyw reis yorumun için
  3. E

Eyw reis gece gece vakit ayırdıgın içi teşekkürler
  4. E

Zaten reddettim biraz sinirlendirdi beni bazı durumlar o yüzden kalp kırıklığı oldu bence doğru insan fakat ilişkide iyi gitse bile uzun mesafe ilişkisine dönecek max 2 3 ay sonra
  5. E

Eyvallah reis gece gece zaman ayırdığın için
  6. E

Aga şöyle bişi de var muhtemelen 3 ay sonra şehir değiştiricegim ve son 3 ayın ikisinde bulunduğum sehirde olmaya da bilirim
  7. E

Selamun Aleykum beyler bayanlar Bi kız beni çok seviyor ben de kızdan hoşlanmadığım için reddecekken kalbini kırdım yanlışlıkla acı çektiğini görebiliyor anlayabiliyorum.Birinin sizi bu kadar sevmesi çok değişik bir duygu yani her an bir şey desem bu iş olacak gibi şuan da bile üzerinden bir ay...
Top Bottom