Neler Yeni

Birinin senden fazlaca hoşlanması

EmreE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre Eldivan
Selamun Aleykum beyler bayanlar
Bi kız beni çok seviyor ben de kızdan hoşlanmadığım için reddecekken kalbini kırdım yanlışlıkla acı çektiğini görebiliyor anlayabiliyorum.Birinin sizi bu kadar sevmesi çok değişik bir duygu yani her an bir şey desem bu iş olacak gibi şuan da bile üzerinden bir ay geçti belki daha önce de birileri bana açılmıştı falan ama bu kız farklı seviyor yani ve istemsizce benim de odağım ona kayıyor yani hoşlanmadığımdan emin olsam da nedense değişik duygular içindeyim
Ne dersiniz beyler bayanlar napmalıyım ardımda daha büyük hasarlar bırakmak istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Yunus
Aga denemelisin kalkıp denemeden çöpe atma ama sen bilirsin. Sonuçta 1 bardak süt için inek beslenmez ne diyeyim sana kalmış. Ama kızın duygularıyla oynayıp da kalp kırıcı şeyler yapma bence bir şans ver belki sende seversin.

EmreE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre Eldivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga denemelisin kalkıp denemeden çöpe atma ama sen bilirsin. Sonuçta 1 bardak süt için inek beslenmez ne diyeyim sana kalmış. Ama kızın duygularıyla oynayıp da kalp kırıcı şeyler yapma bence bir şans ver belki sende seversin.
Aga şöyle bişi de var muhtemelen 3 ay sonra şehir değiştiricegim ve son 3 ayın ikisinde bulunduğum sehirde olmaya da bilirim

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Eğer ki içinizde "ben bu kızla ileride olurum veyahut ona karşı sevgi duyarım , bence bu doğru bir kız" diyorsanız. Denemekten zarar gelmez. Çünkü aşk dediğiniz şey öyle hemen ortaya çıkacak bir durum değildir. siz ne kadar çok onun üstüne düşerseniz o size daha çok bağlanır(sevgi ve aşktan bahsediyorum) yani daha çok ilginizi çeker.
Bu yüzden karşınızdakinden nefret ediyorsanız sadece bunu düzgünce dile getirip "ben senden hoşlanmıyorum ne yazık ki veya benim başka konuştuğum var" diyebilirsiniz. Diğer türlü diyeceğiniz her cümle sizden hoşlanan kızın içerisinde daha büyük kalp kırıklığı yaratacaktır.

EmreE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre Eldivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ki içinizde "ben bu kızla ileride olurum veyahut ona karşı sevgi duyarım , bence bu doğru bir kız" diyorsanız. Denemekten zarar gelmez. Çünkü aşk dediğiniz şey öyle hemen ortaya çıkacak bir durum değildir. siz ne kadar çok onun üstüne düşerseniz o size daha çok bağlanır(sevgi ve aşktan bahsediyorum) yani daha çok ilginizi çeker.
Bu yüzden karşınızdakinden nefret ediyorsanız sadece bunu düzgünce dile getirip "ben senden hoşlanmıyorum ne yazık ki veya benim başka konuştuğum var" diyebilirsiniz. Diğer türlü diyeceğiniz her cümle sizden hoşlanan kızın içerisinde daha büyük kalp kırıklığı yaratacaktır.
Zaten reddettim biraz sinirlendirdi beni bazı durumlar o yüzden kalp kırıklığı oldu bence doğru insan fakat ilişkide iyi gitse bile uzun mesafe ilişkisine dönecek max 2 3 ay sonra

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
Zaten reddettim biraz sinirlendirdi beni bazı durumlar o yüzden kalp kırıklığı oldu bence doğru insan fakat ilişkide iyi gitse bile uzun mesafe ilişkisine dönecek max 2 3 ay sonra
bunu onunla konuşun o zaman dile getirin. Eğer siz kendinize "ben uzun ilişki yapamam" diyorsanız ne siz üzülün ne de kız. Yapacağınız hiçbir şey kalmıyor çünkü.

EmreE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre Eldivan
bunu onunla konuşun o zaman dile getirin. Eğer siz kendinize "ben uzun ilişki yapamam" diyorsanız ne siz üzülün ne de kız. Yapacağınız hiçbir şey kalmıyor çünkü.
Eyw reis gece gece vakit ayırdıgın içi teşekkürler

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek

TİTAN.

80+ Platinum
Torettoya katılıyorum gene çok doğru söylemiş

Kara*

80+ Silver
Madem sorunlar oldu ve seni farklı ciddi seviyor kız önce gönlünü alarak başlayabilirsin tabi seninde gözün ona kayıyorsa. Ama tamam hallettiniz kavgayı vs konuştu barıştınız beraber olmaya başladınız kız uzak mesafe ne kadar dayanabilecek hocam durmadan yanına tekrar gitmeniz falan gerekecek elbet sorunlar yine çıkacak her zaman yanına gidemeyecek durumlar olabilir. Bence tamamen size bağlı istiyorsanız devam edin ama kız seni zaten çok istiyorsa gönlünü aldığında eskisi kadar kafasına takıcağına pek inanmam. Genelde böyle olur zaten sahip olana kadar baya bi uğraşılır sahip olunca ilk zamanlarda çok iyi gelir sonra artık yavaştan bir olgunluk gelmeye başlar aranıza eskisi gibi davranma huyları değişir tabi hep aynı huyda falan kalan birisiyse pek sorun olmaz kızın karakterine bağlı ama klasik tr kızları genelde böyle oluyor.

Top Bottom