Arama sonuçları: *

1. ErnGnc

Türkiye'de yaşanılabilir iller nereler?

Yıllarca istanbulda yaşadığını düşünürsek İzmir,Bursa,Ankara dışındaki şehirler imkanları bakımından seni tatmin etmeyecektir. Bu şehirler bile tatmin edici gelmeyebilir. İstanbula yakınlığı ve Deprem bölgesi olmaması dolayısıyla Trakya bölgesindeki şehirleri alternatif olarak alabilirsin...
  2. ErnGnc

kyk bursu hakkında soru

Asgari ücretten daha fazla kazanmıyorsan kesilmiyor diye biliyorum.
  3. ErnGnc

Eşit Ağırlıkta hangisini seçmek daha mantıklı

Hukuk bölümü için mi diyorsun yoksa YBS için mi? Önceki yazdığın biraz ortada kalmış ama yaptığın tanım direkt Hukuk bölümünü anlatıyor gibi
  4. ErnGnc

Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde
  5. ErnGnc

Kazanabilirsen ne ala. Fakültedeki hocamız yaklaşık 300 kişilik sınıf için çoğunuz hakim savcı olmak istiyorsunuzdur ama anca %10'unuz olur demişti. %10 belki biraz abartı bile olsa hakimlik savcılık sınavlarının süreci zor diyorlar. Ek olarak Savcılığı askerlere benzeten de vardı. Askerlikte...
  6. ErnGnc

Bu konuda en iyi kararı verecek olan sensin. Marmara'da YBS okumayı ne kadar çok istesem de şansım çok yaver gitmedi. Şuan Hukuk fakültesi öğrencisi olan biri olarak söylüyorum ki şuan yine 2si arasında karar versem yine YBS'yi seçerdim. Hukuk'taki derslerden belli bir oranda zevk alsam da şahsi...
  7. ErnGnc

Yine senin kararın ama bilişim'e ilgin varsa Yönetim Bilişim Sistemleri okuyabilirsin. Dersleri çok ağır değil diye hatırlıyorum. Okulda öğrendiklerinin üstüne kendini geliştirirsen önün bayağı açık. Hukuk konusuna gelirsek iş imkanı olarak yine gelişmiş sayılabilir ama bence yönetim bilişim...
  8. ErnGnc

Eski siyasi sistem daha mı iyiydi?

Eski sistemde Cumhurbaşkanının veto yetkisi sınırlıydı. Cumhurbaşkanı meclis kararını 1 kez veto edebilirdi. Aynı karar meclisten yine geçerse Cumhurbaşkanının kararı reddetme hakkı ortadan kalkıyordu. Kanun Anayasa değişikliği teklifi ise Kanun tasarısını referandum ile halk oylamasına koyma...
  9. ErnGnc

Sizce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en kötü cumhurbaşkanı kim ?

Bence diyebilirsin. Ülkeyi kısmen daha iyi yönettiği zamanda Cumhurbaşkanı kendisi değildi. (2002-2007 arası Ahmet Necdet Sezer, 2007-2014 arası Abdullah Gül Cumhurbaşkanı iken kendisi ülkenin Başbakanı idi.)
  10. ErnGnc

Herkes telefon ekranını (masaüstünü) atsın

Büyük ekrandan bakınca fark ettim siyahı güzel değilmiş
  11. ErnGnc

Sisteminizi paylaşın!

Bende C9BJZ var 3600MHz CL14 akıyor ama 2. sini alamadım Ballistix'ler bir anda 300₺ den 380₺ civarına çıktı. 300 olduğu zaman 300₺ kadar param yoktu birikirdim paramı hala param yetmiyor. En sonunda düz ballistix'e 370₺ vermekten vazgeçip Vatan'dan 395₺'ye Kırmızı Ballistix RGB alacam gibime...
  12. ErnGnc

Sisteminizi paylaşın!

Umarım o çocuk Forum'da değildir. Yoksa olay çıkabilir.
  13. ErnGnc

Sisteminizi paylaşın!

Karanlıkta güzel duruyor ama kablolaması kötü. Zaten 13 yıllık kasa ile ne kadar kablolama yapılabilir o da tartışma konusu
  14. ErnGnc

Malum forumun verdiği saçma uyarı

Böyle konular biraz fazla gereksiz olmaya başlamadı mı. Tamam kardeşim bütün hata o forumda senin suçun yok bunu buraya atarakta yediğin uyarıyı da kaldıramazsın. Tamam burası konu dışı ama yani konu dışı diye başka yerlerin dedikodusunu yapmak saçma olur. Ondan sonra diğer forumdan biri...
  15. ErnGnc

Ekonomimiz Ne Durumda Ve Nasıl Düzeltilebilir?

Bunun açıkça sebebi biraz ülkemizin vizyonsuzluğu. 1997 asya krizi sonrası(2008 bankacılık krizi de olabilir) sanırım dünyada para bolluğu başladı krediler aşırı düşük faizlerle alınabilir duruma geldi ve türkiye ne yaptı tabii ki de inşaat a filan gömdü parayı. örnek olarak samsung bu para ile...
  16. ErnGnc

Donanım Arşivi Forum'un Size Kattığı Arkadaşlıklar.

paralel bir evren; da forum 2021 de açılmıştır efe turbox tan i3 530 8gb ram gt730 4gb vram li sistem almıştır technopat sosyalde sistemim çok iyi çünkü vram i 4gb diye savunduğu için banlanır ve sisteminin aslında berbat olduğunu anlar(bi an aklıma geldi boş boş yazayım dedim)
  17. ErnGnc

Parçalardan elektrik çarpması

internetten psu da biriken statik akımı boşlatmaya yarıyan 2 3 taktik var onları dene olmazsa psu yu sök aynı prizde kasa dışında şarteli açık dene hala akım varsa evinde toprak hattına sahip bir prize takıp kullan %98 geçecektir toprak hattı sağlamsa eğer evinde toprak hattı yoksa (imkanı yok...
  18. ErnGnc

şuanki pcnizi kaç yıldır kullanıyorsunuz

13 yada 14 aydır kullanıyorum(pc 12. yılında yaklaşık) bundan önce bozduğum 9. yılına girdi
  19. ErnGnc

Forumda size hangi reklamlar çıkıyor?

bende ara sıra BOSS bilişimin reklamları çıkıyor galiba dolandırılmayı yeni hobi halime getirmem isteniyor ama dolandırılacak akdar param yok banada ara sıra mayolu reklamlar çıkıyor ama genellikle bir işime yaramayacak gereksiz ürünlerin reklamları geliyor (bulamadım ama saç maskesi mi ne...
  20. ErnGnc

eski bilgisayarıma ne yapmalıyım

yok ya ederinden az söylüyorsun sakın bu kişinin aklına uyma sistemi kelepir fiyatına sattırmaya çalışıyor ederi 3500₺bence şaka bir yana o ssitem max 200₺ eder monitör varsa 500₺ açılır pazarlıkla min 350 ye düşülr monitörün özellikleri önemli ama istersen upgrade edip biraz daha iyi oyunları...
Top Bottom