Arama sonuçları: *

1. K

Utangaçlığımı nasıl yenerim

Baban senş kıraathaneye yada bakkala versin 1 hafta sonra bülbül gibi şakırsın kimseden de çekinmezsin.
  2. K

Ebeveynime nasıl sigarayı bıraktırırım?

Babam sigara içiyor ve hem kendi sağlığını hem de ailenin ekonomik sağlığını sıkıntıya sokuyor. Günde 2 paket bitiriyor. Yıllardır seneye bırakacağını söylüyor ama bunun için sadece bir adım attı oda sigara bıraktırma sakızı almak oldu. Hiç kullanmıyor koca tabletten 2 tane almış sadece. Sizce...
  3. K

Safkan Doberman yavrularının fiyatları ne kadar olur?

Vicdanlı insanlar ve bu işi bilenler gayet güzel bakıyor, bende zaten satın almadan önce baya bir araştırma yapıyorum.
  4. K

Hayvanlara zarar verecek bir şey yapmıyoruz satın alırken. Normalde köpek istesem sokaktan bir tanesini alıp besleyebilirim ama bunlar özel ırklar ve her yerde bulamazsın ondan dolayı para ile satılıyor. Safkan olmaları onları daha da nadir yapıyor.
  5. K

En çok değer verdiğiniz 3 şey ?

Zaman Para Ahiret
  6. K

2 aylık, safkan ve secereli yavruların fiyatları ne kadar olur? Birisi 1500 euro dan başlıyor dedi çok korktum. İnternette de kesin bir cevap bulamadım. Satış sitelerinde fiyat yazmamışlar. Bu işten anlayanlar ilgilenirse çok güzel olur.
  7. K

Havalı tüfek için en iyi dürbün

Bütçe 250 tl bunu aşmasın Tüfek hatsan.
  8. K

Tek saçma tüfek için dürbün önerisi.

200 tl yi aşmasın yeterli.
  9. K

Yabancıların sistem toplama rahatlığı :D

Çok doğru. Zaten dolar 10 tl fln olursa sistem almaya çalışmayın amerikadan vatandaşlık alın orda çalışıp pc alın. (İnşallah dolar düşer)
  10. K

BABAYA BİLGİSAYAR ALDIRMAK?

Bak bu konu çok büyük sorun. Tavsiyem ailene yaptığın başarılı şeyleri söyle ama hemen pc isteme yıl sonu falan baba ben çok çalışıyorum bana artık bir bilgisayar alırmısın de bide bol yağcılık yap.
Top Bottom