Neler Yeni

Utangaçlığımı nasıl yenerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bu genelde başkası ne söyler sendromu :) başkasının ne dediğini umursamazsan olur biter mesela sıcak havalarda şemsiye alıp çıkasım çok geliyor ama yapmıyorum bil bakalım niye.
Bu sendroma ismini sen verdin dimi :D

Chrollo04

80+ Bronze
insanların ne düşündüğünü umursamazsan utanmazsın ve şarkı söylerken dans ederken utanma mizaçla da alakalı

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Sokrates yanında halt yemiş.
Başka yenme yolu yok psikoloğa gidilebilir.
Yemin ederim bende onu düşünüyordum o.O2 bu arada birazda mazoşistlik var bende onun içinde psikoloğa gitsem olurmu ?

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Baban senş kıraathaneye yada bakkala versin 1 hafta sonra bülbül gibi şakırsın kimseden de çekinmezsin.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Baban senş kıraathaneye yada bakkala versin 1 hafta sonra bülbül gibi şakırsın kimseden de çekinmezsin.
DOĞRU BAKKAL İŞE YARAR o.O2

(Capslock açıkmış düzenlemekle uğraşmaya üşendim)

LvdR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Taha Yerlikaya
Şimdi saçma gelecek belki ama ben bakkala gittiğimde alacağım şeyin yerini sormaya, okulda öğretmene soru sormaya yada ne bileyim gittiğim kurslarda bile bir sürü çocuk birbiriyle tanışıp oyun oynarken ben bi köşeye oturup onları izlerdim, oyunlarına katılmayı isteyemeyecek kadar çekingen biriydim bi zamanlar. (normalden fazla çekingendim ailemdekilerde bu durumdan şikayetçiydi yani benim bu çekingenlikle bişey yapamayacağımı düşünecek kadar.)
Korkularının üzerine gitmelisin atılgan olmalısın bunun bi taktiği falan yok herkes insan hepimiz insanoğluyuz böyle düşün rahat ol utanmak rezil olmak falan salla gitsin be knk walla alışıyorsun bi yerden sonra karşındakiler istedikleri kadar gülüp konuşsunlar önemli olan başını dik tutup senin gülüp geçebilmen. Şimdi diyceksin demesi kolay, değil tabi ama başka yolu yok ben başkalarının zoruyla yada bi anlık cesaretle alıştım kendi iradenle yapman daha rahat olacaktır : )

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Şimdi saçma gelecek belki ama ben bakkala gittiğimde alacağım şeyin yerini sormaya, okulda öğretmene soru sormaya yada ne bileyim gittiğim kurslarda bile bir sürü çocuk birbiriyle tanışıp oyun oynarken ben bi köşeye oturup onları izlerdim, oyunlarına katılmayı isteyemeyecek kadar çekingen biriydim bi zamanlar. (normalden fazla çekingendim ailemdekilerde bu durumdan şikayetçiydi yani benim bu çekingenlikle bişey yapamayacağımı düşünecek kadar.)
Korkularının üzerine gitmelisin atılgan olmalısın bunun bi taktiği falan yok herkes insan hepimiz insanoğluyuz böyle düşün rahat ol utanmak rezil olmak falan salla gitsin be knk walla alışıyorsun bi yerden sonra karşındakiler istedikleri kadar gülüp konuşsunlar önemli olan başını dik tutup senin gülüp geçebilmen. Şimdi diyceksin demesi kolay, değil tabi ama başka yolu yok ben başkalarının zoruyla yada bi anlık cesaretle alıştım kendi iradenle yapman daha rahat olacaktır : )
Aynıyız o.O2

• Muhteşem
Reaksiyonlar: LvdR

gokhan.url

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Gökhan
Haklısınız hocam bunu demeyi unuttum, başkası ne der diyor hep ailem bende oyüzden utanıyorum artık.

M** bu yazda şemsiyeyle geziyor derler, ama ben benim yapamadığımı yapan saçma şeyler yapanları daha haklı buluyorum ve hiç kötülemiyorum
urangaçlığını yenmek gerçekten çok zor küçük yaştan alıştırılmalı

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Not : sorunumu yendm :)

Top Bottom