Neler Yeni

Safkan Doberman yavrularının fiyatları ne kadar olur?

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
2 aylık, safkan ve secereli yavruların fiyatları ne kadar olur? Birisi 1500 euro dan başlıyor dedi çok korktum. İnternette de kesin bir cevap bulamadım. Satış sitelerinde fiyat yazmamışlar.
Bu işten anlayanlar ilgilenirse çok güzel olur.

Avolay

80+ Gold
Cins alacaksanız sahipsiz bayağı oluyor barınak ve internet sitelerine bakın.

Aşırı özel eğitimler dışında köpeğin cinsi aşırı etkili değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cins alacaksanız sahipsiz bayağı oluyor barınak ve internet sitelerine bakın.

Aşırı özel eğitimler dışında köpeğin cinsi aşırı etkili değil
Satın almayın derim

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence de sahiplenin. Hayvan ticareti hiç güzel bir şey değil.
Hayvanlara zarar verecek bir şey yapmıyoruz satın alırken. Normalde köpek istesem sokaktan bir tanesini alıp besleyebilirim ama bunlar özel ırklar ve her yerde bulamazsın ondan dolayı para ile satılıyor. Safkan olmaları onları daha da nadir yapıyor.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Hayvanlara zarar verecek bir şey yapmıyoruz satın alırken. Normalde köpek istesem sokaktan bir tanesini alıp besleyebilirim ama bunlar özel ırklar ve her yerde bulamazsın ondan dolayı para ile satılıyor. Safkan olmaları onları daha da nadir yapıyor.
Bu hayvanların satışının arka planı sıkıntılı diye biliyorum. Bu hayvanları doğuran hayvanlara hiç steril ortamda bakılmıyor.

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu hayvanların satışının arka planı sıkıntılı diye biliyorum. Bu hayvanları doğuran hayvanlara hiç steril ortamda bakılmıyor.
Vicdanlı insanlar ve bu işi bilenler gayet güzel bakıyor, bende zaten satın almadan önce baya bir araştırma yapıyorum.

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
barınaklardan alacakken dikkatli olun biz sahiplendiğimizde hastalığının olduğunu öğrendik veteriner 1 haftalık ömrü var dedi barınakta olan hayvanlarda sağlıklı olan görmedim dedi

Top Bottom