Arama sonuçları: *

1. keremgencer_

2 bilgisaayr üzerinden nasıl yayın açarım

Obs de NDI diye bir plugin var ağ üzerinden görüntüyü diğer bilgisayara aktarıyor. Normalde büyük yayıncılar elgatonun capture cardlarını kullanıyorlar ama NDI da denemeye değer duruyor.
  2. keremgencer_

Kreatin ne alınabilir?

Günlük protein ihtiyacınızı giderebiliyorsanız alabileceğeniz en iyi supplement kreatindir. Ürünü kullanmaya başladıktan hemen sonra bir etki göremeseniz de korkmayın kreatin yükleme yapıldıktan sonra iş yapıyor (zaten biliyorsunuzdur da ben yazayım dedim). Pişman olmazsınız yani.
  3. keremgencer_

Kreatin ne alınabilir?

Kreatin monohidrat olduğu sürece hepsi aynı diye biliyorum ben o yüzden en ucuzunu alman en mantıklısı. Marka konusunda bir şey diyemeyeceğim.
  4. keremgencer_

Sizce böyle bir dedeye karşı ne yapılmalı?

Kanıtlayamazsınız. Ya babaanneniz vasiyetname bırakmalıydı ya da hayattayken size hibe etmeliydi. Şu anda miras hükmünde ve aksini gerektirecek bir belge olmadığı için sizin bir hakkınız bulunmuyor gibi anladım ben.
  5. keremgencer_

Gitar Çalmayı Nasıl Öğrenebilirim?

Tab da olur tabi ama bence akorlarla başla. İnternetten basit majör ve minör akorları öğrendikten sonra çoğu şarkıyı zaten çalabiliyor olacaksın.
  6. keremgencer_

kickte oto mesaj atma

const chatBar = document.getElementById("message-input"); const chatButton = document.getElementsByClassName("variant-action")[0]; setInterval(()=>{ chatBar.innerText = 'sa'; chatButton.click(); },60000); Kick yayınının olduğu sekmenin konsoluna bu kodu yapıştırırsanız 60 saniyede bir...
  7. keremgencer_

Sevilmek için tek kriter dış görünüş

10/5 10/7 den daha büyük
  8. keremgencer_

Sizce cloud gaming pc oyunculuğunu bitirir mi

Hangi rekabetçi oyunu yüksek gecikmeyle oynamak istersiniz?
  9. keremgencer_

Rezalet Bir Durum, Ne Yapmalıyım?

Şu an bir hastanede diş polikliniğinde oturuyorum ve o kadar dolu ki koskoca üniversitede park yeri kıtlığı var. Haklısınız, gördüğünüz muamele doğru değil. Fakat bunun sebebi de sadece doktorlar değil.
  10. keremgencer_

Uçakta bagaj çantası tipi önemlimi?

Alınıyor ama biletinizde kabin bagajına ek bagaj hakkınız olması gerekiyor. Eğer ek bagaj hakkınız yoksa sadece kabin bagajı alabilirsiniz ve bu kapsamda 8 kilo üstüne ne kadar çıktığınıza ve check-in yaparken size denk gelen kişinin vicdanına bağlı olarak uçuk fiyatlar ödemeniz gerekebilir...
  11. keremgencer_

%200 şarj neden icat edilmiyor?

Batarya overclock ettim çok tehlikeli oldu (PATLADI!!!!)
  12. keremgencer_

rainbow six oynayacak varmı

Dc: kerem.0 Yazın akar.
  13. keremgencer_

Bu alfabeyi bilen var mı ?

O seri numarası. Yıl 3. fotoda gözüküyor.
  14. keremgencer_

Bu alfabeyi bilen var mı ?

Almanya da diyo gerisini okuyamadım en sonda da 1307 yazıyo.
  15. keremgencer_

Yurtdışından gelen araç ile ilgili destek

Babası yurt dışına çıkarsa ticaret bakanlığına taahüt vermesi gerekiyor (e-devletten verebilir). Taahüt verildikten sonra da araç trafiğe çıkamaz. Taahüt vermezseniz arabayı Türkiye'den çıkarırken 100 euro gibi bir ceza ile karşılaşırsınız, fakat bu süreçte arabayı kullanılabilirsiniz.
  16. keremgencer_

Hiç bir şeye tahammülüm kalmadi

Dostum büyük ihtimalle ergenlik dönemindesin, her ne kadar aileni üzmek istemesen de bazen gerek kendini savunmak amacıyla (üstüne gelinmediğinde ama sen öyle hissettiğinde de olabilir) gerek durduk yere sert çıkışlar yaptığını varsayıyorum. Çoğumuz bu dönemlerden geçtik veya geçmekteyiz...
  17. keremgencer_

En saglam meslek hangisi

Cumhurbaşkanlığı.
  18. keremgencer_

2Jz Takmayı Düşünüyorum

Hocam supra fiyatından haberiniz var mı?
  19. keremgencer_

TOPLU BİR ŞEKİLDE MP3 İNDİRME

Ben mobilden denemiştim.
  20. keremgencer_

TOPLU BİR ŞEKİLDE MP3 İNDİRME

Playlistteki şarkıların ortalama 40% ını indiriyor diğerlerinde hata veriyor haberiniz olsun.
Top Bottom