Neler Yeni

Rezalet Bir Durum, Ne Yapmalıyım?

Critaes

80+ Bronze
Direkt konuya giriyorum, hastane ismi vermiyeceğim sorun olur belki diye. Ehliyet sağlık raporu almak için devlet hastanesine gittim fakat bende cocukken bir hastalık varmış onun için 3 doktorun onayını almam gerekiyormuş. Hastalık da epilepsi fakat ben hiç nöbet geçirmedim şu yaşıma kadar sadece 2-3 yasındayken 2 kez geçirmişim sadece. İşte 3 doktora görünmeye gittim. Birinci doktor aynı anda 4-5 hastaya bakıyor ve ciddi anlamda kimseyi tam dinlemiyor yanında asistanı falanda yok. Benden test istedi yaptım ve tekrar yanına gittim bu sefer sorduğu soruları tekrar sordu, unuttu galiba dedim hemen ama dikkatini hiç bana vermeden diğer hastalarla konuşup alelacele kağıda sağlam yazmış ve 2.grup sürücü seçenegini işaretleyip gönderdi. Sonrasında ikinci doktora gittiğimde kağıdı gösterdim ve 2. Grup ne alaka bir yanlislik olmus sanirim dedi ve 2. Doktorun asistanı düzeltmek için ilk doktorla konuştu. Sonrasinda yeni düzenlenen raporda 1. Grup sürücü işaretli fakat herhangi bir sorun olmamasına rağmen testlerde ve şu yaşıma kadarda hiç nöbet geçirmedim. 6 ayda bir sağlık kontrolü ve resmi araç ve ticari araç kısıtlamasını uygun görmüş doktor. Beni o an sinir bastı çünkü karşımda ilgilenen kimse yok herkes rastgele işini yapıyor insanlar dq zaten orda şikayetçiydi. Sonuca gelecek olursak şuan ne yapacağımı bilmiyorum, kime şikayet etmem veya sorunu düzeltm3k adına ne yapmam gerekir?

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
İbrahim
hastanenin insan kaynakları müdürlüğüne git. Şikayetini söylersin şanslıysan ilgilenirler

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Kerem Gencer
Şu an bir hastanede diş polikliniğinde oturuyorum ve o kadar dolu ki koskoca üniversitede park yeri kıtlığı var. Haklısınız, gördüğünüz muamele doğru değil. Fakat bunun sebebi de sadece doktorlar değil.

Critaes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hastanenin insan kaynakları müdürlüğüne git. Şikayetini söylersin şanslıysan ilgilenirler
Bende şans olsa bu durumu yaşamazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an bir hastanede diş polikliniğinde oturuyorum ve o kadar dolu ki koskoca üniversitede park yeri kıtlığı var. Haklısınız, gördüğünüz muamele doğru değil. Fakat bunun sebebi de sadece doktorlar değil.
Şok oldum bugün resmen, bayadır hastaneye gitmiyordum fazlq hasta olan bir insan değilim. Yıllar sonra gittim rezalet resmen. Önyargılı olmayayım sakin kalayım dedikçe olaylar daha da radikalleşiyor resmen. Başımın ağrısı hâla geçmedi öyle bir ortamdı öyle bir muameleydi.

Top Bottom