Neler Yeni

Seviyorum, Hoşlanıyorum açılmak istiyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vereceğim cevabı elraen zaten vermiş, buyrun bakın sonrasında düşünün.
hocam korkum yok tek arkadaşımıda böyle bir şey için kaybetmekten korkuyorum yavaş yavaş yakınlaşmayı deneyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açılmak ortaokulda kaldı kardesim kızla sohbetini ilerlet kızı friendzone'a at bir yandan da flört gibi davran
yok hocam flört yapamam kızı gerçekten seviyorum friendzone atarsam geri dönüşü olmaz

Berke Fitness

80+ Bronze
hocam korkum yok tek arkadaşımıda böyle bir şey için kaybetmekten korkuyorum yavaş yavaş yakınlaşmayı deneyeceğim.

yok hocam flört yapamam kızı gerçekten seviyorum friendzone atarsam geri dönüşü olmaz
Demek ki senin kizlar hakkinda bilgin yok o zaman ilkel yollarla tecrube edin ne diyim

Napsın? Açılmayıpta arkadaş olarak kalmaya dewam mı etsin?
Bu arada friendzone'a at demiştin ya yani kız mı onu friend olarak görücek?
o isler oyle islemiyor

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yapış dudağına

RidenLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berat
Forum izdivaç programına döndü farkındayım herkes kız konusu açıyor açanlarıda bizzat uyarıyorum ve bunun için hepinizden özür diliyorum .Bu duruma düşeceğim hiç aklımın ucuna gelmezdi yardım istiyorum sizden.

10. Sınıfa gidiyorum ve sınıfımdan bir kızdan hoşlanıyorum okul açıldığı ilk gün içimde bir his oluştu bu kıza karşı. İşte ilk haftalar hep göz göze geliyoduk bakışıyorduk fakat hiç sohbet muhabbetimiz yoktu bundan 1 ay önce yanlış hatırlamıyorsam 23 Eylül olması lazım okula gelmedi ve bana WhatsApp'tan ödev sordu o esnada elim ayağım titremeye başladı ve ödevi verdim ve 5 dk cevap alamadım ondan sonra bana anime izleyip izlemediğimi sorunca bende izliyorum dedim ve ordan konuşmaya başladık 2 saatlik sohbetin ardından ikimizde bir durduk bana nasılsın dedi bende iyi sen dedim oda iyiii dedi. Ordan bana okulda neden hiç kimseyle konuşmadığımı sessiz olduğumu sordu ve bende kafa yapımın neredeyse hiç kimseyle uyuşmadığını tek takılmayı sevdiğimi söyledim ve bana bende öyleyim dedi. Arkadaşımın olup olmadığını sordu ve bende yok dedim aynı soruyu ben sordum ve bir kaç tane olduğunu söyledi 4 saatlik yazışmanın ardından kafamı yatağa koyunca aşırı değişik bir hisse kapıldım. Ertesi gün okula gittiğimde manga okuduk anime falan izledik aynı sırada oturduk fakat çok konuşmadık. Evlerimiz bir birine çok yakın olduğundan birlikte gidelimmi dedim ve oda olur dedi.
Sonraki hafta salı günü akşamı dışarda parkta salıncakta sallanırken dengemi kaybettim ve bileğimin üstüne düşerek kolumu kırdım okula bir hafta gidemeyince neyim olduğunu bende kolumun kırıldığını söyleyince kız ardı ardına mesajlar atmaya başladı nasılsın, doktor ilaç verdimi, iyimisin gibisinden bende hepsine yanıt verdim bana yatıp dinlenmem gerektiğini ve telefonu elimden bırakmamı söyledi ve o günden itibaren konuşmayı kısa süreliğine kestik.
Aradan 3 gün geçti okula gittim sırasında oturuyordu kalemle yanıma gelip alçıya imzasını attı. Müzik ve görsel dersi seçmeli olduğu için ikimizde görsel dersindeydik ve yan yana oturduk. O kadar güzel ressim çiziyorki anlatamam orda çok güzel resim çizdiğini söyledim bana çizdiğim ressimleri sordu ve tek tek gösterdim çizim yeteneğim kuvvetlidir fakat seveni sever genelde anatomi ve anime karakterlerini çizebiliyorum işte ressimlerimi görünce oda aynı şeyi söyledi ve orda ilgi alanlarımızın ne kadar benzediğini fark ettim. İşte öyle böyle 2 hafta öncesine kadar iki yakın arkadaşız aynı sırada oturuyoruz ve bana daha yakın davranmaya başladı derslerde sıraya kafasını koyup bana bakıyor bende ona bakıp gülümsüyorum işte o gün cuma günü gene birlikte gittik eve o gün akşamı babamın PCR testi pozitif çıktı 10 günlük karantina beni bekliyordu aradan 2 gün geçti bende kendimi çok kötü hissetmeye başladım test verdim ve pozitif çıktı testinin pozitif çıktığını söylediğim zaman bana olan ilgisi iyice arttı ve bu güne geldik işte ben bu kızı çok seviyorum açılmak istiyorum fakat içimde beni açılma daha erken diyen bir dürtükleme var beni seviyormu emin değilim red yersem korkusu yok olan arkadaşlığım bozulursa içime iyice kapanırım tek arkadaşım o zaten ne yapacağımı hiç bilmiyorum normalde bu konularda kimseye danışman fakat büyüklerimden bir şeyler kapayım dedim.
kardeşim yap gitsin. daha 10. sınıfsın ne olacak :) Senin de sevme ve sevilme duygusuna ihtiyacın var :) Kim bilir belki evlenirsiniz...

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Demek ki senin kizlar hakkinda bilgin yok o zaman ilkel yollarla tecrube edin ne diyim

o isler oyle islemiyor
hocam büyüdükçe insan değişiyor küçükken erkek arkadaşımdan fazla kız arkadaşım varmış fakat bu korona denen illet beni içime kapattı insanlarla erkek kız farketmeksizin konuşamıyorum tek takılmak daha iyi fakat yanımdada beni sevecek biri olsun istiyorum.

Kim bilir belki evlenirsiniz...
Keşkee...

yapış dudağına
o.O2

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Korkuyor musun korkmuyor musun ? Zaman geçiyor, ileride dönüp baktığında keşke yapsaydım diyeceğin bir şeyi erteleme.
hocam red yeme değil red yersem takmam ama aramız bozulursa kötü olurum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
hocam red yeme değil red yersem takmam ama aramız bozulursa kötü olurum
Dediğini çok iyi anlıyorum, sevgini içinde tutabileceksen sessizliğini bozma ama sanmıyorum maks 1 ay sonra yine açılma fikirlerine kapılacaksın.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Şimdiden hayırlı olsun :peepokalp:
Ş-şey kıskandım :shy:

Bu arada berke fitness'i dinleme. Senin hissettiklerini anlayamaz. O kıyafet değiştirir gibi olan ilişkilerden bahsediyor.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu arada berke fitness'i dinleme. Senin hissettiklerini anlayamaz. O kıyafet değiştirir gibi olan ilişkilerden bahsediyor.
Görüyorum her konun altında bi ara kendiside sınıfında güzel kız olmadığı için konu açmıştı.
Tam yüzsüzlük...

Şimdiden hayırlı olsun :peepokalp:
Ş-şey kıskan
hocam kıskanmayın arkadaşız şu an beni seviyormu onu bile daha bilmiyorum kızla 2 haftadır yüz yüze görüşemedim hiç.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler
149,133
Son üye
mandarta
Top Bottom