Neler Yeni

Eşcinsellik nedir, ne değildir?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,654
İsim
göksel yurtcan
bizene kardeşim kaç oldu bu konuda cevap verdiğini gören cennetlik hep böyle dandirik konular

Azief

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Azief
Kesin denmese de genetik yönünün çevresel faktörlere daha baskın olduğu düşünülüyor şu an. 0 Tıp bilginizle buna saçma demeden önce David Reimer'in hayatına bakabilirsiniz(kendisi aslen erkek daha birkaç aylıkken bir ameliyatta penisi zarar görüyor, doktorlar da bunun penisi kesek kız olarak hormon verip büyütelim diyorlar çocuğa da söylemiyorlar, kendisi sonradan erkek olmak istediği söyleyip tekrar ameliyat oluyor. Tamamen kız gibi büyütülse de ve aslen erkek olduğu söylenmese de erkek olmayı seçiyor) veya Androjen insensitif sendromlu bireylerin XY olmalarına rağmen kadın kalmasının nedenlerini de araştırabilirsiniz.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
@Mehmet Yılmaz
Ağabey merhaba,
Bu arkadaşın cinsel yönelimler hakkında 2021'den beri bir sürü konusu var.
Artık hit ve mesaj kasma amaçlı olduğunu düşünmekteyim.
Bu bence bir teknoloji forumu için abartı seviyelere ulaştı.
Hepsi tek konuda toplanabilir. Artık kirlilik oldu denilebilir.
Hem gereksiz yere tartışma ortamı oluşuyor, hem de teknoloji forumunda RAM-SSD tartışmak yerine bunlar tartışılıyor oldu. Sitenin marka değerine bile zarar verdiğini düşünüyorum artık.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
@Mehmet Yılmaz
Ağabey merhaba,
Bu arkadaşın cinsel yönelimler hakkında 2021'den beri bir sürü konusu var.
Artık hit ve mesaj kasma amaçlı olduğunu düşünmekteyim.
Bu bence bir teknoloji forumu için abartı seviyelere ulaştı.
Hepsi tek konuda toplanabilir. Artık kirlilik oldu denilebilir.
Hem gereksiz yere tartışma ortamı oluşuyor, hem de teknoloji forumunda RAM-SSD tartışmak yerine bunlar tartışılıyor oldu. Sitenin marka değerine bile zarar verdiğini düşünüyorum artık.
Bende aynı fikirdeyim. Gelip burada teknoloji forumunda saçma sapan konular açıp forumu işgal etmek amacıyla konu açan birisi ile konuşmaktansa örneğin yeni sistem toplayan, bir şeyler hakkında bilgi almak isteyen DÜZGÜN insanlara yardım etmek tercihimdir.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bende aynı fikirdeyim. Gelip burada teknoloji forumunda saçma sapan konular açıp forumu işgal etmek amacıyla konu açan birisi ile konuşmaktansa örneğin yeni sistem toplayan, bir şeyler hakkında bilgi almak isteyen DÜZGÜN insanlara yardım etmek tercihimdir.
Dostum belki beni tanımazsın ben perma ban yedim forumdan.
2021'de yemiş olmam lazım.
O zaman da kendinizi hangi cinsel eğilime koyuyorsunuz diye konuları vardı. Ayıyla çiftleşmenin farklı bir adı varmış falan filan.
İnsan cevabı bildiği soruyu neden sorar ki? İsteği belli.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
O zaman da kendinizi hangi cinsel eğilime koyuyorsunuz diye konuları vardı. Ayıyla çiftleşmenin farklı bir adı varmış falan filan.
Hocam tanıyorum sizi o dönemlerde forumda değildim ama sanırım permanız açıldığında fifa 23 turnuvası yapmıştınız. Oraya gelmiştim.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Tek amaç normalleştirmeye çalıştırmak veya dediğin gibi mesaj, reaksiyon kasmak olabilir :D Eğer dediğin gibi gerçekten o dönemlerden beri aynı kişi sürekli aynı şey üzerinde konu açıyorsa gerçekten neden böyle konular hakkında böyle düşündüğünü anlayabilirim.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Tek amaç normalleştirmeye çalıştırmak.
Normalleştirmeye çalışsa ne ala, daha da antipatik oluyor.
Sen her gün ben karşı cinsten hoşlanıyorum diye konu açmıyorsun, senin yaptığın normalleştirme. Bu illa ben farklıyım bana ilgi verin, bana ilgi verin diyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

majorw0w

80+ Silver

Ulan Haziran'da normal değildir diye konu aciyordun şimdi böyle ilgi delisi. Bir de millete bilmişlik tasliyor hiçbir konuda bilgin yok.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ulan Haziran'da normal değildir diye konu aciyordun şimdi böyle ilgi delisi. Bir de millete bilmişlik tasliyor hiçbir konuda bilgin yok
Konuda bunun hakkında bahsettiğimi hatırlıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
908,868
Üyeler
141,060
Son üye
Mithatdmn10
Top Bottom