Neler Yeni

Lütfen yargılamayın sadece içimde tutmak iyi gelmiyor artık

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Hasan
Küçüklüğümden beri çok küçüklüğümden beri erkeklere karşı ilgi besliyorum. Bunu burada açmak ne kadar doğru bilmiyorum ama cinsel yönelimim konusunda artık emin gibiyim. Kızlar hiç ilgimi çekmedi. Yani romantik anlamda ilgimi çekiyorlar (%1 falandır o da) ama her şeyimle erkeklere karşı çekim hissediyorum. Dikkatli okuyun. Bunu ben seçmedim. Çok dindar bir şekilde yetiştirildim. Kur'an-ı Kerim'i 4.sınıfta öğrenip tecvide 5.sınıfta direkt başlamış ve İslam felsesini zamanında biraz araştırmış birisiyim. Yani İslam'a bağlıyım. Yine söylüyorum bunu ben seçmedim. Yani evet sırf keyif için eşcinsel aktivitelerde bulunanlar var ahiret yokmuş gibi davrananlar var ama bazı eşcinseller ve ben öyle değilim.

Neyse konuma döneyim. Araştırmasını yaptım. Son olarak kendi psikiyatristimle konuştum. Sonuç şu:
Eşcinsellik normaldir. Hastalık değildir. Tedavi edilemez. Bilim dışı olan tedavi yöntemlerinden "Dönüşüm Terapisi" yapılan eşcinsellerde kimlik karmaşası, ağır depresyon, ileri seviye anksiyete ve intihar ile ölüm vakaları görülüyor.

Kendi psikiyatristimin dediği şey:
"Freud'un dediği şey çürütüldü. Evet uyan vakalar var ama çok az. Sadece kendini sev ve yaşa."

*Not: Freud'un dediği şey dediği şey şu: Freud 0-6 yaş arasındaki psikolojik gelişimini sağlıklı tamamlayamamış çocuklarda eşcinselliğin görülebildiğini söylemişti. Ama psikiyatristim onun çürütüldüğünü ve psikiyatristler olarak kabul etmediklerini belirtti.

Benim hissettiklerim:
Uzun zamandır depresyondayım. 6 yıldır. Sağlıklı bir hayatım yok. Bunun yanında kendi içimde çok savaş veriyorum kimlik karmaşası. Ek olarak erkeklerden hoşlandığım için dışlanacağım ve nefret edileceğim korkusu da vardı. Uzun zamandır yaşıyorum. 1 hafta önce yine kendimi yok etmeyi düşündüm. Sadece düşündüm ama sonra vazgeçtim. İslam'da eşcinsellik lanetli olarak görülüyor. Ama ben kızlardan gram hoşlanmıyorum ve bunun yanında hormon tedavisi, dönüşüm terapisi gibi zarar veren şeyler de istemiyorum. Eşcinsellik tedavi edilebilen bir şey değil. Eşcinsellik üstüne anksiyete varsa anksiyete tedavi edilebilir. Ama o anksiyete başka. Benimki başka. Kafam çok karışık.
Artı Lut kavmindeki sapkınların kadın eşleri vardı. Onlar kadın eşleri olmasına rağmen erkeklerle birlikteydi. Önüne gelenle ilişki yaşıyorlardı.
Hocam sen alexa mısın?

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Son olarak kendi psikiyatristimle konuştum. Sonuç şu:
Eşcinsellik normaldir. Hastalık değildir. Tedavi edilemez. Bilim dışı olan tedavi yöntemlerinden "Dönüşüm Terapisi" yapılan eşcinsellerde kimlik karmaşası, ağır depresyon, ileri seviye anksiyete ve intihar ile ölüm vakaları görülüyor.
orlardı.
psikiyatristin hakkariden mezun olmuş sanırım. hormon ilaçlarıyla tedavisi mümkün

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hormonlarından ziyade ilgi alanın erkekler olmayabilir. Bu konuda çekinilecek veya saklanacak bir durum yok. Ha çevren veya ailen bunu nasıl karşılar bilemiyorum.

NeonPeekr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Efe Benzil
Abi kafayı yiyorum yani bende erkeğimde ulan erkeğe karşı nasıl his besleyebiliyorsun rabbin helal kılmış sana kadınları hangi fantezin varsa yaparsın illa sakallı önünde kocaman biseyi mi olmak zorunda?
Femboy seven arkadaşlardansan ne diyeyim Allah kurtarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
ÖZGÜR KAPTAN
Küçüklüğümden beri çok küçüklüğümden beri erkeklere karşı ilgi besliyorum. Bunu burada açmak ne kadar doğru bilmiyorum ama cinsel yönelimim konusunda artık emin gibiyim. Kızlar hiç ilgimi çekmedi. Yani romantik anlamda ilgimi çekiyorlar (%1 falandır o da) ama her şeyimle erkeklere karşı çekim hissediyorum. Dikkatli okuyun. Bunu ben seçmedim. Çok dindar bir şekilde yetiştirildim. Kur'an-ı Kerim'i 4.sınıfta öğrenip tecvide 5.sınıfta direkt başlamış ve İslam felsesini zamanında biraz araştırmış birisiyim. Yani İslam'a bağlıyım. Yine söylüyorum bunu ben seçmedim. Yani evet sırf keyif için eşcinsel aktivitelerde bulunanlar var ahiret yokmuş gibi davrananlar var ama bazı eşcinseller ve ben öyle değilim.

Neyse konuma döneyim. Araştırmasını yaptım. Son olarak kendi psikiyatristimle konuştum. Sonuç şu:

"Freud'un dediği şey çürütüldü. Evet uyan vakalar var ama çok az. Sadece kendini sev ve yaşa."

*Not: Freud'un dediği şey dediği şey şu: Freud 0-6 yaş arasındaki psikolojik gelişimini sağlıklı tamamlayamamış çocuklarda eşcinselliğin görülebildiğini söylemişti. Ama psikiyatristim onun çürütüldüğünü ve psikiyatristler olarak kabul etmediklerini belirtti.

Benim hissettiklerim:
Uzun zamandır depresyondayım. 6 yıldır. Sağlıklı bir hayatım yok. Bunun yanında kendi içimde çok savaş veriyorum kimlik karmaşası. Ek olarak erkeklerden hoşlandığım için dışlanacağım ve nefret edileceğim korkusu da vardı. Uzun zamandır yaşıyorum. 1 hafta önce yine kendimi yok etmeyi düşündüm. Sadece düşündüm ama sonra vazgeçtim. İslam'da eşcinsellik lanetli olarak görülüyor. Ama ben kızlardan gram hoşlanmıyorum ve bunun yanında hormon tedavisi, dönüşüm terapisi gibi zarar veren şeyler de istemiyorum. Eşcinsellik tedavi edilebilen bir şey değil. Eşcinsellik üstüne anksiyete varsa anksiyete tedavi edilebilir. Ama o anksiyete başka. Benimki başka. Kafam çok karışık.
Artı Lut kavmindeki sapkınların kadın eşleri vardı. Onlar kadın eşleri olmasına rağmen erkeklerle birlikteydi. Önüne gelenle ilişki yaşıyorlardı.
Hocam 2-3 aydır bu forumu aktif kullanıyorum 3-5 konunuza denk geldim anladığım kadarıyla 6 yila yakindir hayatınız kötü gidiyor 6 yıl az değil bence işinde gerçekten çok iyi bir piskologa gitmelisiniz çünkü ben bile sizin açtığınız konuları ve aralarındaki bağıntiyi anlamlandırmakta çok zorlanıyorum sizi tahmin edemiyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu
Hocam kızlarla vakit geçirin geçer yazın denize fln gidin orda guneslenirken rahat 2/3 tanesi yanına gelir (tıp önemli değil bni büyük sandılar boy 170 flndi 13 yaş geçen sene yanıma oturdu neyse işte sonra yaşımı öğrenince kalktı gitti 🤣) rahat 16/18 gösteriyorum şuan

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,529
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Benim hissettiklerim:
Caner forumu birakip kendi hayatina yonelmen bizim sagligimiz acisindan en iyisi kizlar soruyora vsde gecebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,946
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom