Neler Yeni

Onur Ayıyken (!) Biraz Bilgilendirme: Eşcinsellik

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben sana cevabımı diğer konuda verdim. Art niyetli kötü vatandaş seni.
Ya Caner akpli olmasa dalga geçmicem adam forumda harcadığı zamanı başka bir şeye ayırsa köşeyi döner sanki mükemmel bir hayatı varmış ekonomik özgürlüğüne kavuşmuş gibi takılıyor sonra babam oyun aldım diye kızdı veya aceba gay miyim gibi cins cins konular açıyor ilgisizliği nasıl bir seviyeye ulaşmışsa bazen sadece onun hakkındaki bir şeye yorum yapalım diye konu açıyor akpli oluşunu bile buna bağlıyorum herif platform 300. kat

Son düzenleme:

neptün yüksel

80+ Bronze
Ya Caner akpli olmasa dalga geçmicem adam forumda harcadığı zamanı başka bir şeye ayırsa köşeyi döner sanki mükemmel bir hayatı varmış ekonomik özgürlüğüne kavuşmuş gibi takılıyor sonra babam oyun aldım diye kızdı veya aceba gay miyim gibi cins cins konular açıyor ilgisizliği nasıl bir seviyeye ulaşmışmışsa bazen sadece onun hakkındaki bir şeye yorum yapalım diye konu açıyor akpli oluşunu bile buna bağlıyorum herif platform 300. kat
Gamepass var ondan. Oyuncuların çoğu artık oyun almıyor zaten, sende dene.
Starfield bile çıktığı gün Gamepass'te.
GamePass'e 1.000 TL vermek salaklık olur Gamepass var iken.

Son düzenleme:

marilyn

80+ Silver
baban yoksa yada süt almaya gidiyorsa %70 LGBTbbQranchChipotleKetçapMayonez olacaksın demektir

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
dünyanın en değişik çarısın hocam @Gri Caner

NeonPeekr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Efe Benzil
Valla Canerin kendini biseksuel olarak tanımlaması benim garibime gitti. İslam'da eşcinselliğin tamamı yasaklanmamış miydi?

Top Bottom