Neler Yeni

Lütfen yargılamayın sadece içimde tutmak iyi gelmiyor artık

neptün yüksel

80+ Bronze
Troll yüksel zaten bu yazdıklarıma senin anlamanı beklemiyorum bu yüzden seni kullanarak o mesajımı açıklayayım sonra senin gibi gaz devinde oksijensiz yaşamını sürdüren trollerle uğraşmayayım.
Gayet tutarlı cevap verdim. Bilim insanın ışığı olmuyor he he. Sen anlamamakla ısrarcısın ve bilimden o kadar bi' habersinki,.. O kadar bilgisiz birisin ki anlatmam, islamiyet kötülemekle bilim yaptığını sanıyorsun he he :D.

Neptün'de oksijen var bu arada. Sadece atmosferde izole halde bulunmuyor. İşte bilgisiz biri olduğun için boş boş atıp tutuyon millete :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son karar denilen bişey yok aslında :D
Kararlı olmak diye bir şey yok mu yani? Neyse sabaha kadar koda vurdum.
Ben yatıyorum.

Son düzenleme:

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Gayet tutarlı cevap verdim. Bilim insanın ışığı olmuyor he he. Sen anlamamakla ısrarcısın ve bilimden o kadar bi' habersinki,.. O kadar bilgisiz birisin ki anlatmam, islamiyet kötülemekle bilim yaptığını sanıyorsun he he :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kararlı olmak diye bir şey yok mu yani? Neyse sabaha kadar koda vurdum.
Ben yatıyorum.
Yahu adam diyor pisikolojik olarak rahatlamak istiyorsa Dinden uzaklaşmalı. Yoksa kendine zarar verme ihtimali büyük.

neptün yüksel

80+ Bronze
Yahu adam diyor pisikolojik olarak rahatlamak istiyorsa Dinden uzaklaşmalı. Yoksa kendine zarar verme ihtimali büyük.
Adam sapık değil ki. Ne olacak sanki;
Hz. Peygamber dönemi toplumu yalnızca “kadınsı davranan” bir kimsenin bile öldürülebileceğini düşünüyorlar, ama Peygamberimiz “onun inanmış ve ibadet eden bir mümin” olduğunu ve öldürülmesinin caiz olmadığını söylüyor.

Bizim toplumumuz saçma olduğu için çocuk bunalıma girmiş. Bence canerde bir sorun yok. Gayet normal bir birey.

Dinden uzaklaşmanın anlamı yoktur. Mümin bir insandır kendisi.

Kara*

80+ Silver
Şu feminal erkekler varya malum sitelerde. Kızlardan bile güzelller Lan :D
Ara ara bakmadım değil hatta artık kızları beğenmiyom be o kadar güzeller :ROFLMAO: :peped: :love:
Aga ben fake yedim, resimle uğraşan kız sandım ismi öykü falan dedim aa ne cici kız diye. Baktım içeriklerine anlatıyor ıvır zıvır nasıl çizilir diye kadın sesinden normal sesine döndü yutkundum bildiğin, tipi görsen erkeklik ihtimali yok denecek kadar az. Abla sen kalemle değil başka bir şeyle bizi çizersin o aletle düşman şeyine o derecedir net. :ROFLMAO::ROFLMAO:

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Adam sapık değil ki. Ne olacak sanki;
Hz. Peygamber dönemi toplumu yalnızca “kadınsı davranan” bir kimsenin bile öldürülebileceğini düşünüyorlar, ama Peygamberimiz “onun inanmış ve ibadet eden bir mümin” olduğunu ve öldürülmesinin caiz olmadığını söylüyor.

Bizim toplumumuz saçma olduğu için çocuk bunalıma girmiş. Bence canerde bir sorun yok. Gayet normal bir birey.
Aslında birinin başka birisini durduk yere öldürmek kadar saçma bişey yok.
Kan davasında öldürmek felan anlarımda ama bir kişinin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez ve buna görede adam öldürmek isteyen net mağarada gitsin yaşasın.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Küçüklüğümden beri çok küçüklüğümden beri erkeklere karşı ilgi besliyorum. Bunu burada açmak ne kadar doğru bilmiyorum ama cinsel yönelimim konusunda artık emin gibiyim. Kızlar hiç ilgimi çekmedi. Yani romantik anlamda ilgimi çekiyorlar (%1 falandır o da) ama her şeyimle erkeklere karşı çekim hissediyorum. Dikkatli okuyun. Bunu ben seçmedim. Çok dindar bir şekilde yetiştirildim. Kur'an-ı Kerim'i 4.sınıfta öğrenip tecvide 5.sınıfta direkt başlamış ve İslam felsesini zamanında biraz araştırmış birisiyim. Yani İslam'a bağlıyım. Yine söylüyorum bunu ben seçmedim. Yani evet sırf keyif için eşcinsel aktivitelerde bulunanlar var ahiret yokmuş gibi davrananlar var ama bazı eşcinseller ve ben öyle değilim.

Neyse konuma döneyim. Araştırmasını yaptım. Son olarak kendi psikiyatristimle konuştum. Sonuç şu:
Eşcinsellik normaldir. Hastalık değildir. Tedavi edilemez. Bilim dışı olan tedavi yöntemlerinden "Dönüşüm Terapisi" yapılan eşcinsellerde kimlik karmaşası, ağır depresyon, ileri seviye anksiyete ve intihar ile ölüm vakaları görülüyor.

Kendi psikiyatristimin dediği şey:
"Freud'un dediği şey çürütüldü. Evet uyan vakalar var ama çok az. Sadece kendini sev ve yaşa."

*Not: Freud'un dediği şey dediği şey şu: Freud 0-6 yaş arasındaki psikolojik gelişimini sağlıklı tamamlayamamış çocuklarda eşcinselliğin görülebildiğini söylemişti. Ama psikiyatristim onun çürütüldüğünü ve psikiyatristler olarak kabul etmediklerini belirtti.

Benim hissettiklerim:
Uzun zamandır depresyondayım. 6 yıldır. Sağlıklı bir hayatım yok. Bunun yanında kendi içimde çok savaş veriyorum kimlik karmaşası. Ek olarak erkeklerden hoşlandığım için dışlanacağım ve nefret edileceğim korkusu da vardı. Uzun zamandır yaşıyorum. 1 hafta önce yine kendimi yok etmeyi düşündüm. Sadece düşündüm ama sonra vazgeçtim. İslam'da eşcinsellik lanetli olarak görülüyor. Ama ben kızlardan gram hoşlanmıyorum ve bunun yanında hormon tedavisi, dönüşüm terapisi gibi zarar veren şeyler de istemiyorum. Eşcinsellik tedavi edilebilen bir şey değil. Eşcinsellik üstüne anksiyete varsa anksiyete tedavi edilebilir. Ama o anksiyete başka. Benimki başka. Kafam çok karışık.
Artı Lut kavmindeki sapkınların kadın eşleri vardı. Onlar kadın eşleri olmasına rağmen erkeklerle birlikteydi. Önüne gelenle ilişki yaşıyorlardı.
Müslümansan bu hisleri eyleme dökmediğin sürece nasıl hissediyorsan hisset.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Aga ben fake yedim, resimle uğraşan kız sandım ismi öykü falan dedim aa ne cici kız diye. Baktım içeriklerine anlatıyor ıvır zıvır nasıl çizilir diye kadın sesinden normal sesine döndü yutkundum bildiğin, tipi görsen erkeklik ihtimali yok denecek kadar az. Abla sen kalemle değil başka bir şeyle bizi çizersin o aletle düşman şeyine o derecedir net. :ROFLMAO::ROFLMAO:
Deymeyin keyfine :love: :peped:

neptün yüksel

80+ Bronze
Aslında birinin başka birisini durduk yere öldürmek kadar saçma bişey yok.
Kan davasında öldürmek felan anlarımda ama bir kişinin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez ve buna görede adam öldürmek isteyen net mağarada gitsin yaşasın.
Hacı geç bu modernlik ayaklarını, bizim fıtratımız 4 kadın unutma :D.

Son düzenleme:

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hacı geç bu modernlik ayaklarını, bizim fıtratımız 4 kadın unutma :D.

Bak ben çok iyi gitar çalarım, çok iyi derecede kodlama yaparım, İngilizcem de uber, bugüne kadar bir tane bile küfür etmedim ağzımla, insanlarada çok hoş görülüyümdür ama modernlik bana ters he he :D. Modern insanların hepsi cahil, boş boş şeyler yapıyorlar. Gergadan olmuş hepsi he he. Düşünme alt yapıları yok. Ha çok kitap okurum ben.
1 kadınla evlen hele. Ona söyle ikincisiyle evlensem nasıl olur? Seni kazığa oturtur valla :D ahshshshshsh

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,005
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Gayet normal doğuştan gelen bir şey zaten sana tavsiyem hiç kimseye belli etme söyleme bu ülkede homofobik çok fazla imkan olsa öldürecek insanlar var...
Olabilir. Bir şeyi zorla yaptıramazsın insanlar bunu anlamıyor.
Eşcinsel birisini zorla karşı cinsle birlikte oldurtmaya çalıştırırsan o iliski sağlıklı olmaz ki bu daha da kötü olur. Aynı şekil karşı cinse ilgi duyan birisini de escinsel yapamazsın.
Gelde bizim halka anlat tedavisi var diye boş boş konuşuyorlar bilimsel olarak yok zaten.

Top Bottom