Arama sonuçları: *

• Users: Oneomous
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Oneomous

Arkadaşlar nasıl araba sizce

Bunların hatchback kasalarına bakmanı öneririm
  2. Oneomous

Yardım Tofaş turbo tüm maliyetler

1 2 tofaş parası daha verirsin 1 tane turboya 1 tane motora
  3. Oneomous

Araç trafik cezası ödeme hakkında

Banka beyanlı ödeyince adamlar görebilir mi acaba
  4. Oneomous

Ya sürekli bu sohbet niye başa sarıyor Beyanlıda ödeyip ödemediğimi doğrulayabileceğim bir yer var mı dedim net cevap yok yani ödedim beyanlı diyelim ben nereden doğrulucam ödediğimi ? birisi geliyor farklı bir bilgi veriyor diğeri başka bir bilgi veriyor kimsenin bildiği bir şey yok (Bazı...
  5. Oneomous

Dostum yalan mı söylücem :)
  6. Oneomous

Kağıt 10unda elime ulaştı yanlış yazsam arabanın 2 taksiti yanlış çıkar 2 taksiti gözüküyor 1705007372 O zaman görürseniz büyük ihtimal ağlayarak ödemeye gidersiniz :D çıkacak tutarı hesaplayamıyorum
  7. Oneomous

Çıkmıyor gibde de çıkmıyor
  8. Oneomous

Yok onu biliyorum ama ödendiğine nasıl net emin olucam ödedikten sonra 2 yıl sonra arabayı muayene veya satarken karşımıza faizli çıkmasın ?
  9. Oneomous

tebliğ tarihi 10.01 yazıyor bilgileri doğru girip yatırırsam olup olmadığına tam nasıl emin olabilirim ?
  10. Oneomous

Beyan ile ödeme şekline güvenemedim yarın pttye giderim
  11. Oneomous

Ya evet tamam ama beyan ile hiç ceza ödediniz mi ? Öderken ceza tutarı diyor şimdi ben normal tutarı girersem faiz bindiyse nasıl olacak ? 1704978109 He ya pttden deneyecektim ama bakımdaymış :D
  12. Oneomous

Gidene kadar beyan ile öderim o anlamda demiştim zaten 3 ay önce yemişim nasıl hala gözükmez
  13. Oneomous

Bankaya veya gibe gidip para yatırmayla uğraşamam şahsen Gib govda da gözükmüyor zaten Ödeyeceğim fakat faiz bindiyse ?
  14. Oneomous

Evet evet şimdi babam fotoğrafları attı sadece aracın göründüğü fotoğrafı attı ilk defa ceza yediğim için bilgim yoktu 1704976964 Ceza e devlette zaten gözüküyordu maile bildirim gelmemiş beyan ile ödeme yaparken cezanın tutarı yazıyor mu ? 1704977026 Siz beyan ile mi ödediniz ? 1704977150...
  15. Oneomous

Yok burada da sadece araca ait vergiler çıkıyor 1704976079 2 3 tane kağıt var dedi birazdan fotoğraflarını atıcak beyan ile ödeme yaparken cezanın tutarı yazıyor mu nasıl işliyor tam ? İndirimden faydalanıp faydalanamadığıma nasıl bakıcam ayrıca faiz binip binmediğine ?
  16. Oneomous

https://ivd.gib.gov.tr/tvd_side/dijitalOdeme.jsp?token=d1078f5e3dc646b78d5d4e5842f21e97feb48d366bc7617458b6679dec12675154a01fccc42292bb04d926bc259dbc75e39dd8e202535fd70a7098396c74a6f7 Şu siteden kontrol ettiğimde gözükmyor
  17. Oneomous

18. Oneomous

Sordum başka kağıt var mı diye bakalım
  19. Oneomous

Babama gelmiş kağıt sordum bakalım Babamın bana attığı fotoğraf şu Bu arada internetten buldum fotoğrafı aynı böyle attığı fotoğraf
  20. Oneomous

denedim seri no diyor ama kağıtta seri no yok ki Altta tespit eden numara var Döküm zamanı var Döküm alanı var başka bir şey yok 1704975627 Aşşağıya yazdım sebebini
Top Bottom