Arama sonuçları: *

1. Muazed

Rehber CORSAIR RMA-GARANTİ REHBERİ

Ben son 2 yıldır Burdur'da yaşıyorum. Burdur'dayım diye böyle bir mail geldi sandım, meğer size de göndermişler. En kısa süreden kasıtları ne kadar acaba. Bir de mesajda isterseniz konumu uygun olan aile üyelerinize de gönderi yapabiliriz diyor. Burada, Türkiye dışındaki ülkelerdeki...
  2. Muazed

@Berat Özdemir @freygasm Agalar az önce Corsair'den bir mail daha geldi. Resmen dalga geçiyorlar insanla ya da ben çok şanssızım. Tam da yarın için UPS kargoyu çağırmıştım. Gelen Mail: Hi Muaz, Due to current local shipping issues, including tariffs and local shipping restrictions with...
  3. Muazed

AMD'nin Türkiye'deki satış sorumlularından olan Can Bey'e mail üzerinden yaşadığım durumu anlattım. O da ürünü aldığım yer ve yetkili servis ile görüşüp onlardan gelen cevaba göre dönüş yapıcam dedi. 1 haftadır bekliyorum umarım bir dönüş yapar. 1 hafta daha beklicem. Dönüş olmazsa AMD'ye tekrar...
  4. Muazed

Kırıldıkça göndericez o zaman yapıcak bir şey yok.
  5. Muazed

Toplamda 3 yıl mı garantili?
  6. Muazed

O da doğru. Yeni gelen de aynı kaderi paylaşırsa yandık. Kulaklığın garantisi ağustosta biticek. Aslında bu kadar sigma olan bi firma garantisi biten ürünlere de yardım etse ne güzel olur :D
  7. Muazed

Valla öyle bi teklif gelirse reddetmem yani :D
  8. Muazed

Hobaaaa :D Benim kulaklık HS35. Plastik kalitesi aşırı kötü. Muhtemelen RMA'dan gelicek olan da bir kaç ay son aynı yerden çatlıcak. Acaba bana da HS50 Pro felan gönderirler mi? HS35 stoklarında kalmamıştır belki.
  9. Muazed

Hatta bazı kişilere de, ürünü bize göndermenize gerek yok biz size yeni ürünü göndericez demişler. Kaçıncı seviye bu :D
  10. Muazed

Corsair büyük nimetmiş o zaman :) Gördüğüm kadarıyla, kim Corsair'e ürün gönderdiyse hep Corsair ödemiş masrafları
  11. Muazed

Bazı kişilerin gümrük ve kargo masraflarının hepsini AMD karşılamış. Şans işi heralde.
  12. Muazed

Hocam benim bir de Ryzen 5 3600 işlemcim var. Bu işlemcim de arızalı fakat manuel voltaj girerek sorunu kısmen çözdüm. 3 yıllık garantisinin bitmesine 4 ay var. Benim işlemcinin yetkili servisi Destech Bilişim imiş. Ama onlar da 2 yıllık garanti bittiği için destek vermiyolar. Markaya gönderin...
  13. Muazed

Her şeyin ilkinde olması gerekenden fazla irdeliyorum. Haklısınız valla :D
  14. Muazed

Tüm evrakları hazırladım. Ticari faturanın 3 kopyasına da tarih ve imza atmamı istemişlerdi. Dalgınlığıma geldi ilk kopyasına imzaya ek olarak isim, soy isim de yazdım. Hem de türkçe karakterlerle :D. Diğer iki kopyası tam istedikleri gibi ama. Bu yetmiyormuş gibi bir de tarih kısmına bugünün...
  15. Muazed

Evrakları az önce a4 olarak bastırttım. Kutu boyutuna ucu ucuna denk geldi. Umarım bir sorun çıkmaz. 1686314320 Hocam tekrardan merhaba. Konuda belirttiğiniz kargo poşeti dışı, kargo paketlerine şeffaf bir ceplik yapıştırıyorlar. İçerisine fatura felan koymak için. Kargo poşeti dışı dediğiniz...
  16. Muazed

Anladım, yarın kurye çağıracağım. Bakalım gelen kurye çalışanı nasıl bir yol izleyecek. Bu arada kulaklığımın faturasını RMA talebi açtığımda pdf olarak istemişlerdi ben de mail üzerinden gönderdim. Ayriyetten çıktısını alıp kutuya koymam gerekmiyor değil mi?
  17. Muazed

0704 ile başlayan dosyayı, cizginin üst kısmını kesip kutunun dışına yapıştırın yazmışlar mailde.
  18. Muazed

Talebi yarın sabahtan UPS'yi arayıp, bilgi aldıktan sonra oluşturayım o zaman. Daha isabetli olur. 1686272663 Bana gönderdikleri tüm evrakları kolinin dışına yapıştıracağım sanırım. Koli içine koymam gereken bir evrak var mı?
  19. Muazed

Hocam online olmanıza çok sevindim. Kargomu UPS ile göndericem. Kargo alım talebi oluşturuyorum da kafama takılan bir kaç durum var. Eklediğim SS'de ihracat ve ETGB seçenekleri var. Bunlardan birini seçmem gerekiyor mu? Bir de aşağı kısımdan ''Return Service etiketi ile'' yazan yeri seçeceğim...
  20. Muazed

Şimdi farkettim, RMA onaylandıktan sonra ilk gelen mail bu şekildeymiş. İngilizcesinde pre-paid shipping label yazıyor. Sanırım ücretsiz kargo olması için göndermişler. Sayın Muaz I. Öğenizin iade sevkiyatını hızlandırmak için Corsair size ön ödemeli bir nakliye etiketi veriyor. • Ekli...
Top Bottom