Arama sonuçları: *

1. E

DA-5 Sistem Hakkında

Yani 1080p medium hıgh grafiklerde götürür mü bayağı? Birde ben bu sistemi ilerde upgrade etsem nasıl edebilirim ?
  2. E

DA-5 Sistem Hakkında

Arkadaşlar geçen yıl Da 5 sistem aldım ryzen 5 3600 ve rtx 2060 16gb ram sizce bu bilgisayar kaç yıl idare eder ?
  3. E

Ana Konu Yeni DA Sistem 5 Çıktı!

Sağa sola oynatıyom ama banamısın demiyor açamıyorum kırarım diyede korkuyorum
  4. E

nerede hocam onlar? Kasanın arkasındakiler değil dimi?
  5. E

Hocam öndeki camı nasıl çıkarttınız ben çıkaramıyorum?
  6. E

DA 5 sistem windows deneme sürümü hakkında ?

CMD üzerinden nasıl etkinleştiriliyor ? CMD güvensiz oem key alın diyenlerde var napcağımı şaşırdım.
  7. E

DA 5 sistem windows deneme sürümü hakkında ?

Arkadaşlar DA 5 sistem windows kurulu geldi ama windows etkinleştirin ürün anahtarı girilmemiş diyor. Sizce ne yapmalıyım oem key mi satın alıcam eğer alıcaksam hangi siteden almalıyım ?
  8. E

Donanım Arsivi 5 Windows Kurulumu Geliyor Deneme Sürümü

Evet sistem deneme sürümü kurulu geldi. Benim bir sorum var şimdi windows etkinleştir yazıyor bunu nasıl hallederim oem key mi alıcam ?
  9. E

DA 5 İçinde windows 10 kurulu geldi bu deneme sürümümü öyle bir ibare göremedim ama herşeyi yükledikten sonra key mi almamız lazım?
  10. E

DA-5 İn kasası hakkında.

Sistemim bugün geldi 4 fan rgb arkadaşlar.
  11. E

DA 5 Sistem Geldi, Öndeki RGB'leri Nasıl Kontrol Ederim?

Teşekkür ederim. Bİos güncel mi ?
  12. E

Valla ben youtubedan falan surekli bekliyordum sistemi, video geldiği an 10.saniyede girdim 1.5 saat uğraştım alamadım. 2 gün sonra rastgele itopyaya girdim stokta gördüm aldıım Allaha sükür :D
  13. E

İlla ki az da olsa fan sesi olur hocam ama o kadar rahatsız edici bir boyutta mı?
  14. E

Hocam bir soru daha kafama takıldı. Senin de sistemde windows10 kurulu geldi değil mi ? Biz şimdi windows 10 için herhangi bir oem key vs alacakmıyız ?
  15. E

Allah razı olsun. Testleri nasıl yaptın?
  16. E

Herkese iyi günler, DA 5 sistemim az önce elime ulaştı ön taraftaki rgb ışıklarını nasıl kontrol edebilirim bilen var mı ? Teşekkürler.
  17. E

Ben 16.30da aldım yaklaşık 1 saat daha stok oldu sonra olmadı hiç.
  18. E

DA 5 Aldım İptal Olma İhtimali Var mı?

Teşekkür ederim. İçimi rahatlattınız :D
  19. E

DA 5 Aldım İptal Olma İhtimali Var mı?

Bugün saat 16.30da rastgele aldım şaşıra şaşıra ama bir çok arkadşta aldı benimle beraber forumdan çünkü 1 saat kadar stoklar yenilendi 1621876791 Nasıl açıkladı hocam?
Top Bottom