Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA Sistem 5 Çıktı!

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATA
Bu sistemi alıp ekran kartsız 3700 tl bandında satmak isteyen benimle iletişime geçsin lütfen :)

UCAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Ahmet
En sonunda gidip kendim teslim aldım. Ups telefonlara bakmıyor. Gece yakınımdaki şubeye teslim edilen kargo ancak bu saatte sisteme işlendiği için son dakika yetiştim.

Son düzenleme:
Komiklik mi yaptın sen şimdi :) İtopyadan neden alayım? veya orayı karalamak gibi bir derdim neden olsun? Ayrıca +30 küsür yıldır sektörü takip eden birisiyim. Kendi beceriksizliğin diye hakaret ettiğin durumu varsaymıyorum bile. Muhtemelen senin hatırlamadığın dönemlerde bile bu piyasanın içerisinde araştırmalar yapıyordum. Firmanın indirimli fiyatlara ürünler koyması benim düzenlediğim bir durum değil. Ben birisi sistem aldığında gelen kırık soketlere bakarım, hatalı gönderilen ürünlere bakarım, arızalı gönderilen parçalara ve satış sonrası ilgisizliğe bakarım + piyasadan alakasız olarak fırsatçı ürün üzeri artışlara bakarım ve buda benim gözümde kalitenin yerlere çökmesinde bire birdir. İnsanları mağdur etmiyorlar yazını neye göre yazıyorsun. Ben mağdur olan insanların bizzat yorumlarını ve konularını takip ediyorum. Bu konuda bile belirtmiş yukarıda arkadaş. + Şahit olduklarımda cabası. Burada 3-5 like alabilmek uğruna, genelleme yapıp sonrasında şahsi olarak yazdığım yorumu hakaret ile eleştirirsen üsluptan uzaklaşmış olursun. Sen neye dayanarak kendi alacağım sistemi yok 9 k iken 15k ya alırsın falan yazabiliyorsun anlamıyorum, kazandığım parayı veya bu parayla aldığım ürünleri sen mi yönetiyorsun? Burada bir markayı körü körüne bağlanmak yerine objektif değerlendirmelere bile hakaretle çıkış yapıyorsun. Sonra ki mesajlarda beni etiketlememeni rica ederim. Sizinle daha fazla muhattap olmak istemiyorum. Umarım birgün itopya tarafından mağdur edilmezsiniz ve yazılarınızı buralarda okumak zorunda kalmayız :) İyi Günler !

Saçma sapan bir algı yapmışsın, sana hakaret falan etmedim. 1 hafta boyunca stoklara girip, sonra da kendin alamayıp, kendinde suçu aramak yerine artislik yaptığını söyledim. Ayrıca yazdıklarına bakarsak 30+ yıldır piyasada olduğunu açıkçası kimse inanmaz. Madem bu kadar çok piyasayı biliyorsun? Bu piyasada stokların 1 hafta bile dayanamayacağını bilmiyor musun? Bunun suçlusu İtopya mi? O sistem SINIRLI stokta olmasına rağmen uzun uzun kaldı, fiyat artışının sebebi, indirimli sayıda stok olması. Ayrıca İtopya, sıkıntı çıkaran parçaları değişim yapıyor. Konuda arkadaşların söylediğini dile getiriyorsun. Konuyu açan zaten benim dostum. Eğer bir sıkıntı çıkarsa iade yapıyorlar yani. Ve eminim eğer o sistemi almayı BECEREBİLSEYDİN böyle şeyler yazmazdın. İster yaz ister yazma umurumda değil, piyasanın halini bilmeden suçu İtopyaya atıp, 30+ senedir piyasanın içinde olduğunu söyleyen bir kişisin, en yakın zamanda hazmedip suçu kendinde araman dileğiyle. Sözünü tut ve daha cevap verme sadece düşün, hadi eyw diyen ve kendinin piyasada 30+ senedir olduğunu iddia eden şahıs.
sitede kocaman belirtilen fiyat 300 adet içindir yazıyor, durduk yere 4 bin TL zamlandı diyor :)
30+ yıldır piyasada olan biri itopyanın nasıl bu işlere başladığını daha sonra başka firmalarında bunlara eklenerek yine gaming işini daha profesyonel bir şekilde mecidiyeköyden-yazıcıoğlundan alarak bu tarz web satışlarına nasıl çevirdiğini bilir. ister itopya olsun ister inventus ister sinerji bu tarz mantıktan uzak eleştirileri görünce gülmemek için zor tutuyorum kendimi :)
Selman'ın dediği gibi ya bu sistemi alamayan birinin hezeyanı, ya da rakip firma elemanı. başka bir ihtimal yok :)

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Bu sistemi alıp ekran kartsız 3700 TL bandında satmak isteyen benimle iletişime geçsin lütfen :)
Ekran kartı dışında tüm parçaları 3700e bulursan bana da haber ver🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Oğuzhan Nadir Yılmaz
ekran kartsız ve tek 8 gb ramli haliyle satmayı düşünüyorum aracımı yükselteceğim tekliflerinizi iletirseniz orta yolu buluruz :)

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
bu sistemi almak isteyen benimle iletişime geçsin lütfen

Sleenzy

9kya alamadın 10kya pc alacaktın bu arkadaşa ulaş bir güzellik yapsın sana​

bence 10.5k-11k arası bir fiyata satabilirsin virgil 2k kar tertemiz.​

Enes3504

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes
Bir çok soru var sistem ile ilgili bi açıklık getirmek isterim
benim sistemim dün geldi ,

2 kutu geliyor arkadaşlar
1 kutuda montaj yapılmış parcaların kutuları + monte olmamış ekran kartı ( montajı basit youtube bir çok video var )
ekran kartını monte ederken kasanın arkasındaki ekran kartının cıkıslarının geldıgı 1 adet parcayı söküyorsunuz
windows kurulu geliyor ve takılan parçalar güncel geliyor

ekstre olarak ekran kartının driver yükleyip windows güncellemelerini yapıyorsunuz

ben hdd almıştım ekstre onuda taktım şuanlık bir problem sorunum yok

hdd biraz ses yapıyordu normal diye düşünüyorum onun dışında işlemci fanıda biraz sesli gibi geldi ama abartılı değil normal diye düşünüyorum

onun dışında corsair İCUE programı ile kasadaki led ışıkları kontrol edebiliyorsunuz
ben kasanın önündeki cam paneli çıkarttım hava akımı daha iyi olur diye ( tozluk var direk fanlara ulaşım yok )

onun dışında ekstre merak edilenler varsa yardımcı olmak isterim ama çoğu kişinin eline ulaştı zaten .
Hocam öndeki camı nasıl çıkarttınız ben çıkaramıyorum?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,353
Üyeler
156,595
Son üye
sivasli058
Top Bottom