Neler Yeni

DA 5 Sistem Geldi, Öndeki RGB'leri Nasıl Kontrol Ederim?

Enes3504

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes
Herkese iyi günler,

DA 5 sistemim az önce elime ulaştı ön taraftaki rgb ışıklarını nasıl kontrol edebilirim bilen var mı ?

Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Turfan
Merhaba bende teslim aldım testlerimi yaptım. Kasanın yazılımı var şimdi link atmak yasak mı bilmiyorum. Youtube corsair icue 4000x rgb tempered glass siyah mid tower kasa yaz modart pcnin videosunu izle orada yazılım ile nasıl kontrol edileceği yazıyor kasanın tüm hatları ilede anlatıyor bilgi edinebilirsin ayrıca

Enes3504

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah razı olsun. Testleri nasıl yaptın?

Enes3504

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes
Hocam bir soru daha kafama takıldı. Senin de sistemde windows10 kurulu geldi değil mi ? Biz şimdi windows 10 için herhangi bir oem key vs alacakmıyız ?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Hocam bir soru daha kafama takıldı. Senin de sistemde windows10 kurulu geldi değil mi ? Biz şimdi windows 10 için herhangi bir oem key vs alacakmıyız ?
niye key alıyorsunki ? cmd ile etkinleştiriliyor zaten Windows izin vermiş bunun hakkında konu var ona bakarak crackleyebilirsin windowsu. O satın alınan keyler web sitelerinde herkeste çalışan keyler, ücretsiz keyleri paralı satıyorlar özelmiş gibi, halbuki web sitesinden alıyor birtane satıyp duruyor. Windows bu imkanı tanımışken para vermek "saçmalık"

Sarp1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sarp
Arkadaşlar konudan alakasız olacak ama bugün sistem elime ulaştı ve çalıştırdım fanlardan ekstra bi ses geliyor kedi mırıldaması gibi sizde nasıl

Enes3504

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes
Arkadaşlar konudan alakasız olacak ama bugün sistem elime ulaştı ve çalıştırdım fanlardan ekstra bi ses geliyor kedi mırıldaması gibi sizde nasıl
İlla ki az da olsa fan sesi olur hocam ama o kadar rahatsız edici bir boyutta mı?

emr1945

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
emrehan keskin
Merhaba bende teslim aldım testlerimi yaptım. Kasanın yazılımı var şimdi link atmak yasak mı bilmiyorum. Youtube corsair icue 4000x rgb tempered glass siyah mid tower kasa yaz modart pcnin videosunu izle orada yazılım ile nasıl kontrol edileceği yazıyor kasanın tüm hatları ilede anlatıyor bilgi edinebilirsin ayrıca
link yasak değil

Xenfia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Aksu
İlgilendiği Kategoriler
Anime, Dizi, laptop, ekran kartı, işlemci, monitör.
Arkadaşlar nasıl alabildiniz sistemi? Bir taktiği falan var mı?

MiFi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
İsmail Gürkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojiye dair her şey
Hayırlı olsun.
Hüüüü Hüüüü diğer sistemlerin iptal olacağını bilseydim bütçeyi 1k daha zorlayıp alırdım bende Hüüüüüüüğğğğğğğğ

Sarp1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sarp
İlla ki az da olsa fan sesi olur hocam ama o kadar rahatsız edici bir boyutta mı?
Hocam daha önce masaüstü kullanmadım arkadaşlarıma video attığımda yeni kasa için fazla dediler bakalım güncellemeler falam bitsin bir şey değişicek mi birde test olarak ne yapmam gerekiyor sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sağolsun arkadaşlarımla beraber 10 tane bilgisayardan deneyip 1 tane alabildik.

Enes3504

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes
Valla ben youtubedan falan surekli bekliyordum sistemi, video geldiği an 10.saniyede girdim 1.5 saat uğraştım alamadım. 2 gün sonra rastgele itopyaya girdim stokta gördüm aldıım Allaha sükür :D

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
benimde 1 saat önce elime ulaştı bendede sanırsam güç kaynağından geliyor çok az coil whine sesi gibi

Top Bottom