Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Da sistem 3 ekran kartı driverı

nvidiann kendi sitesinden yüklersen arkadaşında yazdığı gibi daha sağlıklı olcaktır
  2. Leonidax

Sadece Da sistem 2 Alanlar cevaplasın !

kankam ssd ile ilgili konuşucam aynı ssd bendede var hiç o ssdye bulaşma kanka heralde kronik sorunlu kim alsa çoğunluğunda problem çıkıyor m.2 diye başına bela alırsın bencem benim tavsiyem o ssdyi değiş kanka
  3. Leonidax

2500 tl lik pc hocasının sistemini nasıl buldunuz

almayı istesen bile upgrade etsen bile o powersupply ile hiçbişe yapamazsın 450w yetmez ilerde upgrade yaparken
  4. Leonidax

El Capitan Modifiye Gerektirir mi? Direk mi Alınmalı?

çünkü voltaj düşürürerek oynatıyor abdullah abinin attığı videoya bak anlarsın neden ısınamayla karşılaşmadığını 1588846471 video bu
  5. Leonidax

2900 3000 TL civarı csgo oynatacak laptop veya kasa önerin

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-value-a32-570-ryzen-5-1600-8gb-480gb-ssd-rx570-pmu418740 3200tl 480gb ssdyi 240gba düşürürsen alabilirsin bencem
  6. Leonidax

pc hocası f class

diğerleri derken ?
  7. Leonidax

pc hocası f class

niyeki ? benim anakart bios updatesiz 9 8 ci nesilleri çalıştırıyor
  8. Leonidax

pc hocası f class

zaten yeni bir sistem değil ben ondan sinirlendim team gx1 frequency 1616da kullanıldı çok güzel sistemdi almayı planlıyordum fakat imzamdaki sistem nasip oldu bana babam internetten almaya güvenmedi 1586591188 benim düşüncem onu alcaklarına bunu alsınlar...
  9. Leonidax

pc hocası f class

yok zaten f class rx 590 sapphire ilk hali sonra armor oldu sonra rx 5500 xt pulse oldu şimdide rx 5500 xfx iteliyorlar bitek işlemciyi yükseltmişler gerisi full düşürmüş
  10. Leonidax

pc hocası f class

hayır bide hiç bir şeyi değişmemiş her şeyin markasını düşürmüşler öyle pahalı bir şekilde koymuşlar
  11. Leonidax

pc hocası f class

beyler yeni uyandım baktım pc hocası sistem çıkarmış bi baktım sisteme aşırı sinirlendim önceki sistemi gelmişler bize kakalıyorlar önceden çıkardıkları pch f class vardı zaten ilk ekran kartı benim hatırladığım sapphire rx 590 nitro se idi sonra msi armor rx 590 oldu sonra sapphire pulse rx...
  12. Leonidax

Hypnotic 2680 [Donanım Arşivi] Sistemi!

hayır zamanı geçti onun onun yerine pc hocası bugün sistem çıkarıcak diyorlar sana uygun bişey çıkarsa onu al bide donanım arşivi de çıkarıcak yakında istiyosan onalrı bekle
  13. Leonidax

yeni sistem ısınma problemi

cızırtı olarak bu cw sesidir muhtemel ısınma olarakta yaklaşık 4gün önce bu sistemle ısınma sorunu yaşayanda vardı bunun hakkın itopyayla konuş bencem
  14. Leonidax

DA- yeni sistem tahminleri

bilmem aradaki farkı bilmiyorum benimki b365m ama :D
  15. Leonidax

değiştirme bencem işlemcinide değiştirmek zorunda kalırsın yoksa çünkü intel işlemciler 2666 mhz destekliyor max 3000mhzle arasında 5 fps tarzı bi fark oluyor değmez bencem uğraştığına
  16. Leonidax

bro zaten intel işlemciler 2666 mhz destekliyor 3000mhz desteklese nolcak anakart
  17. Leonidax

bro sence msi b365m pro vh serisi iymi ?
  18. Leonidax

yalnız söyleyeyim onu 3000mhz kullanamazsın ramini
  19. Leonidax

3hafta önce imzamdaki sistemi aldım bende 4600dü 5400e çıkmış ekonomi leş bro ya hatta 5500 olmuş düzelteyim
Top Bottom