Arama sonuçları: *

1. Ahmet Kocar

Yayın yapmak için Setup.

İnstragramdan 1 gün önce duyuruluyor. Ama süpriz şekilde habersizde çıkabiliyor her gün boş vakitlerinizde youtube kanalına bakmakta fayda var. Keşke abone olup bildirim açsanız dicem de herkese anında bildirim atmıyor youtube.
  2. Ahmet Kocar

Çözüldü✓ Acil Bu PC ile Xbox One X takas edilir mi

Benim series x'im olsa 4060 altındaki bir sistemle takas etmem.
  3. Ahmet Kocar

Yayın yapmak için Setup.

Pc hocasının çıkaracağı 4070 super sistemi bekle. Tahmini 35k'ya falan çıkar. Artan 5k ile sistemdeki ram'i, ssd'yi falan yükseltirsin.
  4. Ahmet Kocar

Çözüldü✓ 4090 ve 64gb ram içeren masaüstü önerisi istiyorum.

Bütçe sorununuz yoksa RTX 5000 serisini beklemeniz daha mantıklı olacaktır. Şurada 3-4 ay kaldı duyurulmasına. Rtx 5090 çok iyi olursa fiyat olarakta 4090'a yakın olursa mevcut 4090 fiyatlarıda düşebilir.
  5. Ahmet Kocar

4070 li sistem için işlemci uyumu

Halı hazırdaki işlemcini ve mevcut PSU nu söyle bana ryzen 5600'e denkse hiç yeni sistem almana gerek yok 20k ya 4070 kart al devam et. 1720270913 Bu yotube kanalı sahibi 4 çekirdekli i3 10100f - 4070ti sistemiyle her oyunu 4k da 2k da cayır cayır oynuyor. Darboğaz denen şeyi oyunu 2k ve 4k da...
  6. Ahmet Kocar

Çözüldü✓ 4080 Super + 7800x3d sisteme anakart ve kasa önerisi

Harici argb kitleri var bu 5 volt Argb olup olmaması çokta olmazsa olmaz bişey değil ama kumanda yerine bilgisayar üzerinden argb ışıkları yönetmek, bazılarına daha kolay ve pratik geliyor.
  7. Ahmet Kocar

Bazı anakartlarda sadece soldaki gibi 12 volt şerit LED takılabilecek düz renkleri yapabilen 12 volt rgb pini olur 4 pinlidir. Sağdaki 5 volt 3 pin sağdan 2. Sıra boş olur bu 5 volt Argb ile anakart programınla istediğin gibi yönetebilirsin.
  8. Ahmet Kocar

Şimdi zamanım yok ancak paylaşacak arkadaşlar olursa kasanda en az 800 watt ve üzeri PSU şart olsun. Anakartda en az 2 M2 slotu 4x4, USB 3.2 Gen 2 desteği ve typc portu bulunan bir modeli seçmeni öneririm. 5 volt Argb port desteği istersen bunuda göz onunda bulundur epeyden bakarken oradaki argb...
  9. Ahmet Kocar

50000 Tl monitör ve ekipman dahil sistem önerisi

İmza yazınızı okuyunca dedim troll konu galiba.
  10. Ahmet Kocar

4070 alicam 5070 çıkmasını beklemelimiyim

Şimdiki Nvidia ceosu çok tecrübeli bu işte hamurdan yetişmiş Allah göstermesin ölürse vefat ederse Nvidia'nın önü karanlık.
  11. Ahmet Kocar

Nvidia'nın batışı tek şeye bakar. Beceriksiz bir ceo başına geçerse Nvidia biter.
  12. Ahmet Kocar

Nvidia'yı çok büyütmeyin çin'li gpu devi şirket çıkıyor piyasaya sadece bekleyin... 1717330109 https://en.wikipedia.org/wiki/Moore_Threads
  13. Ahmet Kocar

Rtx 4000 serisinde çuvalladığı için Rtx 5000'de çuvallayamaz. Bunu yaparsa daha telafi edemez durumu. Kullanıcı nezlinde toleransları kalmadı. Hiçte bile görürüz bak rtx 4000 serisinden rtx 5000'e geçmek için kullanıcılara yeterli bir sebep veremesinler büyük zarar ederler.
  14. Ahmet Kocar

Rtx 5000 serisi net beklenir aga nvidia şirketi hayvan gibi büyüdü iyi bir kart çıkartmazsa kendi kuyusunu kazar.
  15. Ahmet Kocar

VatanBilgisayar hazır sistem 8 gündür montaj aşamasında?

Başka sistemi gelmeyen var mı diye öğrenmek için açmıştım sanırım tek'im.
  16. Ahmet Kocar

Taşınırken kasadaki temperli cam falan kırıldı sanırım kargoda bilemiyorum geri gitmiş olabilir çünkü çoğu arkadaşlara son günki sistem salı günü ulaşmış. Bende şans olsa zaten....
  17. Ahmet Kocar

Normal mi bu durum? Kargoya verilse ulaşırdı sanırım 8 gün oldu.
  18. Ahmet Kocar

İtopya'dan MSI 4060 Ti VENTUS 3X ekran kartlı sistem alınır mı?

Bugün indirim konusunda vatanda çıkan konuları taki et.
  19. Ahmet Kocar

İtopya'dan MSI 4060 Ti VENTUS 3X ekran kartlı sistem alınır mı?

Bence alınmaz. Vatan kaliteli parçalarla sistem çıkarıyor onu bekle.
Top Bottom