Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Gaming gen ULTIMA-3060 alınır mı?

Haziranda imzamda ki sistemi 15kya almıştım şimdi mining öldü, ekran kartları bayağı bir düştü. E 4000serisi kartlarda çıkıyor daha da düşmesi lazım. Bunlardan yola çıkarak ben alınmaz diyorum. He alırsın seni hiç üzmez bu sistem ama fp olarak bakarsak alınmaz diyorum
  2. cakaresul

Ekran kartı sığmıyor

hocam o zaman şöyle yapın isterseniz bu tarz muhabbetleri bilen bir tanıdığınız varsa onu yardıma çağırın, eğer yoksa da bir bilgisayarcıya gidin taksın. İyi bir esnafsa para almaz zaten, alırsa da 50 lira falan alır. Hem sen strese girmezsin hemde olası bir kırılma durumunun önüne geçmiş oluruz
  3. cakaresul

Ekran kartı sığmıyor

Evet hocam ama soket kilidi açıksa takmak çok zor değil, ki arkadaş video izleyip denemiş zaten o yüzden parçalarda sıkıntı olabileceğini düşünmüştüm 1668583341 soket kilidini açıp yuvaları tam denk getirip anakartı/soketi kırmadan ama biraz sert bir biçimde bastırın hocam
  4. cakaresul

Ekran kartı sığmıyor

hocam oturmamasının nedenini bulmamız lazım, soket girişinde bir şey mi var flaşla içine bakın isterseniz, eğer soket girişinde bir şey yoksa ekran kartının demiri falan mı bir yere takılıyor ona da bakın isterseniz. Eğer iki tarafta da problem gözükmüyorsa ekran kartını başka bir kasaya takmayı...
  5. cakaresul

10 000 TL bilgisayar tavsiyesi

videolardan izlersen daha doğru anlarsın hocam ve evet göz 60 fps'e alışınca kasma hissini almazsınız
  6. cakaresul

144hz monitörde 60 fps kasar görüntü vermiyor. 144 hz oynamaya alışınca, o akıcılığa alışınca 60 fps kasıyor gibi geliyor
  7. cakaresul

bankadan kredi çekip taksit yaptırma imkanın varsa kredi çek ikinci el almayı dene bence, he eğer yoksa acelende yoksa hazır sistem çıkmasını bekle kasımda bence fırsat çıkabilir daha. Hocam sana şu kadar söyleyebilirim 60 hz oynadığım zamanlar bir oyundan 60 fps alıyorsam çok iyiydi kasmıyordu...
  8. cakaresul

monitörü ikinci el bak, ben 3 ay önce falan 144hz 1ms pivot asus bir monitör aldım 1300tl ye, letgodan sahibindenden burada forumdan falan ikinci el araştırmalısın iyi denk getirirsin rahati, sistem olarak hazır sistemleri denk getirmeye çalış yakın zamanda çıkan hazır sistemleri kaçırmışsın...
  9. cakaresul

Sistemi kaça satabilirim?

Hocam 12 13k güzel fiyat tabi ama bide söyle düşün farklı satıcılardan indirimlerden böyle veya buna denk bir sistemi 15kya topladın, kendi sistemini 7.5tan okuttun yeni sistem 7.5kya denk gelicek sana çok daha iyi olucak yani
  10. cakaresul

Sistemi kaça satabilirim?

sisteme lafım yok, ama fiyatının hakkı olmadığını düşünüyorum hocam bence beklemelisiniz 1667727468 yada en azından itopyadan toplamayın
  11. cakaresul

Ultima Tuf 3060Ti alınır mı

Ben yine çıkacağını düşünüyorum hocam, sistem güzel lafım yok memnun kalabilirsiniz, ama ben f/p olarak bakıyorum
  12. cakaresul

hazır sistemleri beklersen 3070 veya 3070ti lı bir sistem yakalarsın rahat, geçtiğimiz günlerde itopyada mağazaya özel 3080li sistem çıkmıştı 18 kya
  13. cakaresul

kasa pahalı hocam
  14. cakaresul

Bu bilgisayar alınır mı?

ben alma derim pahalı geldi
  15. cakaresul

Trendyoldan bilgisayar alınır mi

Mağaza puanı yüksek, ayrıca trendyoldan aldığın için prosedüre uygun kargo teslim alırsan ve bir sıkıntı yaşarsan çok kolay iadesini yapabiliyorsun. Sipariş ettikten sonra bilgisayarı test et anormal bir durum yoksa keyfine bak varsa iadesini yaparsın
  16. cakaresul

İncehesap apu sistem alınır mı

Site bilindik bir site, güvenilir yani
  17. cakaresul

3060 ti sistem kaça satılır?

Siz aslında daha doğru düşünüyorsunuz, ben sadece parası olmayan kredi ile zar zor bir sistem almış fakirin tekiyim :). Doğru olan sizin dediğiniz ekran kartı iyiyse işlemci iyiyse bütün bileşenler de onlara göre iyi olmalı. Ama işte ekonomik şartlar :(
  18. cakaresul

Hocam bu konuda bir bilgim yok siz araştırmışsınız sanırım. Araştırdığınız testlerde kasa aynı tip kasa mı? Soğutma olayı sadece ekran kartının kendi fanı değil kasa içi hava akımı ile de etkileniyor diye biliyorum. Baktım çok ısınıyor ileride soğutucuları güçlendirebiliriz kasadaki. Oda olmadı...
  19. cakaresul

Çok haklısınız ama kimse kimseye zararına indirim,kampanya yapmaz o iş yalan. Bazı parçalar böyle seçilecek ki sistem makul fiyatlı olsun herkes alabilsin, masraflarını kurtarabilsinler ve para kazanabilsinler. Şahsen bu sistemi babamın oğluna 1000 lira aşağısına satmam ben onlar neden bana...
Top Bottom