Arama sonuçları: *

1. dexmete

Sistem önerisi alınır mı?

Hocam geri ödeme ile ilgili bir güncelleme var mı ?
  2. dexmete

4060ti sistem nasil sizce?

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-ti-oc-8g-prime-a620m-k-500gb-ssd-16gb-ram.html DDR 5 olarak bu sistemi de düşünebilirsiniz daha uygun ve komisyonu da diğer firmalara göre daha az. Sadece ekran kartı 8gb model.
  3. dexmete

ryzen 5600 rx6800 dar boğaz yapar mı

Hocam benim bahsettiğim de o zaten 2 k kartı 1080 de kullanırsan elbet darboğaz yapar. Sen 4k lık kartı alıp 2 k kullanınca darboğaz yapmayacak mı ? Yapacak ama bu kartın o işlemciyle darboğaz yaptığı anlamına gelmiyor. 7700Xt alırım güncellik daha önemli 3-5 fps az almak çok dert değil derse...
  4. dexmete

ryzen 5600 rx6800 dar boğaz yapar mı

Rx 6800 birçok oyunda fps olarak önde ama bu fark %5-%10 max oluyor. Yerinizde olsam Vram 16 gb olması sebebiyle 6800 sistemi tercih ederdim. Bahsettiğim karşılaştırma videosu: 1702371808 Bizzat ben de kendim kullanıyorum darboğaza şahit olmadım gayet de besliyor kartı 2 k da . 1080 p...
  5. dexmete

Hazır sistem önerisi

Takip
  6. dexmete

Sipariş vericem acil almaya değermi

Fiyat ve parça kalitesi gayet iyi hocam , FSP de psu da güvenilir ve iyi marka. Eğer tek tek aylarca indirim kovalayıp toplamaya üşeniyorsan yapıştır geç
  7. dexmete

yeni izoly bilgisayar aldım

Gta 6 için tasarlanmış bi bilgisayar(!) olduğu için Gta 6 yı beklemen lazım kardeşim . Gta 6 ultra ayarlarda oynarsınız (!)
  8. dexmete

Çözüldü✓ 42k ya bu sistem alınır mı

50 k ya 4070 çok geldi bana açıkçası
  9. dexmete

30K HAZIR SİSTEM CS2 & YAYIN

Hediyeli ibaresini nerde gördünüz hocam. Sıvı soğutucuyu kimse kimseye hediye etmez.
  10. dexmete

Gaming.gen.tr'den sistem alınır mı

1 sene öncesinde almıştım. Mağazadan kendim teslim aldım. Testleri yapılmıştı. Kablolaması mükemmele yakındı. İlgi alaka hoşuma gitti. Deneme windows sürümü ile geliyor. Sadece hoşuma gitmeyen tek kısım kredi kartına vade ile taksit oldu. Onun dışında memnun kaldığım bir alışveriş oldu diyebilirim.
  11. dexmete

Gaming Gen Tr hazir sistem alınır mı ?

Alınır. Başka soru ?
  12. dexmete

GAMEGARAJDAN 9 ay taksitli sistem aldık fakat tüm parayı tekte çekti

O zaman sana göre kredi kartında limit denen şey olmamalı. Her ay ödediğin kadar limit gider ödeyince geri gelir. Burda banka bunun takibini nasıl yapacak. Ya da kullanıcılara limiti neye göre tanımlayacak
  13. dexmete

Öncesinde mobil bankacılıktan harcamalara bakarsa zaten taksıt ucreti değil toplam tutar gösterilir. Provizyona ya da taksitlendırmelere bakması lazım. Yok illa hata var tek çektiler dersenız de sonradan taksıtlendırme yapabilirsin
  14. dexmete

Hesap kesim tarihi gelmediği için aylık döküme düşmemiş olabilir. Provizyondaki işlemlerde ne gözüküyor ve hangi kart ?
  15. dexmete

RTX 3070 Ti sistem vs RX 6800 sistem

Ben kimse yemez de demedım senin dedıgını destekler nıtelıkte ben de kullanıyorum ama sorun yaşamadım dedim sadece. Okuma özürlüsü değilim fakat bence sen insanlarla iletişim kurmayı bilmeyen iletişim özürlüsü bi veletsin. Birdaha da bu şekilde aşağılayıcı konuşmamanı öneririm.
  16. dexmete

RTX 3070 Ti sistem vs RX 6800 sistem

Aynı sistemi kullanıyorum çok şükür sorun yaşamadım
  17. dexmete

GAMİNG GECESİ 3070 SİSTEM

Fiyat çok iyiymiş
  18. dexmete

24K Hazır Sistem Önerisi

Ti olacaktı 3070 şeklinde değişti mi diye sordular levon hocama o da 'Hayır' cevabını verdi. Yaklaşık bir aydır sıkı takipteyim ordan biliyorum :)
  19. dexmete

24K Hazır Sistem Önerisi

3070 ti değil miydi o sistem hocam ?
Top Bottom