Arama sonuçları: *

1. C

GÜNCEL ALINABİLECEK EN F/P KLİMALAR

Baymak
  2. C

KLİMA ALACAĞIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Benim yazlık küçük 70m2 2+1 24 btu baymak elegant plus var tüm odaların kapısını açıp klimayı çalıstırınca güzel sogutuyor evi yurt dışı marka alıcaksan mutsıbıshı electrıc, türk malı alıcam dersen baymak başka marka bakma derim
  3. C

AWGAWGGAGAWGAWGAW

Hocam merakımdan soruyorum kaça aldınız prizi :)
  4. C

Sanki Jiletle Kesilmiş Gibi Yapan Tıraş Makinesi Var Mı?(Sakal İçin)

Jilet vs makineyi geçtim kıl yada tüyü kesmek ile kesmemek arasında gür çıkma kalın çıkma gibi bir bağ yok bilimsel kanıtıda yok çok kafana takma derim :)
  5. C

Philips 55PUS8807 Alınır mı?

Tcl önerebilirim amerikada en çok satan tv markalarından birisi ülkemizdeki fiyatları rakiplerine nazaran daha aşağıda aynı fiyatlara daha özellikli tvlerini bulabilirsiniz
  6. C

24.000BTU Klima önerisi

Daikinin alt markası, dacia gibi düşünün renonun alt markası, oda f/p markalarından birisi
  7. C

24.000BTU Klima önerisi

Fiyat performans olarak baymak yazmıştım zaten hocam, alın içiniz rahat olsun sorun yaşamazsınız.
  8. C

24.000BTU Klima önerisi

Bütçe meselesi bu işler hocam, klima alıcaksan paran varsa mitsubishi electric, daikin, alarko öneririm yurt dışı markalardan. Biraz daha fiyat performans olsun dersen baymak harici başka markaya bakma arçelik vestek samsung vs vs bu markalar beyaz eşya üreticisi yazdığım markalar klima üzerine...
  9. C

Televizyon önerisi 55- 65 inch arası

Görüntü kalitesi iyi olsun diyorsanız ya oled alacaksınız yada yeni seri qled alıcaksınız hocam qledin fiyatı oledden pahalı olsa da tam siyah konusunda oled tvlerin üzerine şuan hala teknoloji yok. Farkları anlamak için bir mağazaya gidip panel farklılıklarını kendinizin tecrübe etmesi daha...
  10. C

Televizyon önerisi 55- 65 inch arası

Sonradan pişman olmamak için alacağın tvnin dolby atmos desteklemesine dikkat et derim. Atıyorum 20 bin TL'ye gider dolby atmos destekli bir soundbar alırsın fakat aa birde ne olaki tvnin dolby atmos ses çözemediğini fark ederek hayal kırıklığına uğrarsın hocam
Top Bottom