Neler Yeni

Televizyon önerisi 55- 65 inch arası

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,595
İsim
Yavuz

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Aleyküm selam

55 inch ve üzeri düşünüyorum dostum daha çok. teşekkürler biliyorum bu modeli , sen kullanıyor musun bunu ?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,595
İsim
Yavuz
55 inch ve üzeri düşünüyorum dostum daha çok. teşekkürler biliyorum bu modeli , sen kullanıyor musun bunu ?
Yokta özellik bakımından attım. 55 inç düşünüyorsan 12kya samsung var amazon satıyor ona bakabilirsin.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
1 ay önce 6k ya Imperium 9 Serisi A49 A 955 aldım felaket bir şey tavsiye ederim ama 9k dan aşağı yok şuanda galiba.
Memnunsun yani, görüntü kalitesi netflix kalitesi vs nasıl?

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
can
Memnunsun yani, görüntü kalitesi netflix kalitesi vs nasıl?
Görüntü kalitesi iyi olsun diyorsanız ya oled alacaksınız yada yeni seri qled alıcaksınız hocam qledin fiyatı oledden pahalı olsa da tam siyah konusunda oled tvlerin üzerine şuan hala teknoloji yok. Farkları anlamak için bir mağazaya gidip panel farklılıklarını kendinizin tecrübe etmesi daha doğru olur. Şuan burada qled televizyon almış arkadaş fiyatı yüksek olduğu için oo süper vs diyecektir fakat yarı fiyatına satılan oled tvlerin görüntü kalitesi kalite olarak daha iyi fakat qled kadar fazla parlaklık veremiyorlar panelin doğası gereği.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Görüntü kalitesi iyi olsun diyorsanız ya oled alacaksınız yada yeni seri qled alıcaksınız hocam qledin fiyatı oledden pahalı olsa da tam siyah konusunda oled tvlerin üzerine şuan hala teknoloji yok. Farkları anlamak için bir mağazaya gidip panel farklılıklarını kendinizin tecrübe etmesi daha doğru olur. Şuan burada qled televizyon almış arkadaş fiyatı yüksek olduğu için oo süper vs diyecektir fakat yarı fiyatına satılan oled tvlerin görüntü kalitesi kalite olarak daha iyi fakat qled kadar fazla parlaklık veremiyorlar panelin doğası gereği.
Öneri alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

10bit ips panel var 6k ya aldığımız düşünürsek bedavadan biraz daha bedava :D
55 65 düşünüyorum ekranını birde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuanlık herhangi bir indirim gelmedikçe en mantıklısı attığım toshiba
https://www.hepsiburada.com/samsung...8xx.hb-rtb-perf-eng-eg-68xx-1-7-day-nonbuyers
bu mu 55c728 mi ikisi arasında son karar aşamasındayım.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
kesinlikle c728 neden derseniz q60a edge led bir üründür c728 direct led full arraydir ne farkı vardır direct ledler daha iyi siyah ve arka ışık homojenliğinin yanı sıra daha yüksek parlaklık sunar edge led ise daha iyi kontrast sunar ve onu kullanan ekranlar daha incedir ve güç açısından daha verimlidir, ancak zayıf siyah ve arka ışık homojenliğinden muzdaripler keza bide 60hz oyun oynicaksanız aklınızdan geçirmeyin q60ı

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
kesinlikle c728 neden derseniz q60a edge led bir üründür c728 direct led full arraydir ne farkı vardır direct ledler daha iyi siyah ve arka ışık homojenliğinin yanı sıra daha yüksek parlaklık sunar edge led ise daha iyi kontrast sunar ve onu kullanan ekranlar daha incedir ve güç açısından daha verimlidir, ancak zayıf siyah ve arka ışık homojenliğinden muzdaripler keza bide 60hz oyun oynicaksanız aklınızdan geçirmeyin q60ı
Çokta oyun oynamayabilirim hatta oynamayabilirim bile 120 hz şart değil ya sadece güzel renk kaliteli panel netflix amazon prime da sorun yaşatmasın kalite bakımından yeterli.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Çokta oyun oynamayabilirim hatta oynamayabilirim bile 120 hz şart değil ya sadece güzel renk kaliteli panel netflix amazon prime da sorun yaşatmasın kalite bakımından yeterli.
Gene c728 daha iyi nedenini belirttim Q60A modelinin edge led olması c728 e göre bir eksi c728 çünkü direct led full array bir cihaz

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Gene c728 daha iyi nedenini belirttim Q60A modelinin edge led olması c728 e göre bir eksi c728 çünkü direct led full array bir cihaz
Tclnin servisi gelip kuruyor mu buraya bilginiz varmı Siirt Pervari burası,

Eğer yoksa böyle bişey alacağım

Sadece beko var burda yada samsung toshiba hi level falan geliyor kurmaya sadece a101 olduğu için.

Top Bottom