Neler Yeni

Televizyon önerisi 55- 65 inch arası

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
Grundig dediğimiz marka zamanın en iyilerinden sövmeyi geçtim. Geçmiş zamanda çöp dediğimiz regal bile tekrar piyasaya el atmak için yeni tvlerini piyasaya sürdü, regal bile bakabilirim ama gidip görmek kaydıyla tabii.

LG nanocell ile Philips ambilight modelleri hoşuma gidiyor ama

A101 e gelen Samsung var bir adet 58 inch ve 10499 TL miydi neydi. Crystal clear 4k diye geçen modellerden biri ama bitmiş. İndirimden Samsung crystal clear olanları kovalayacağım biraz
yani Grundige bakican mı ?

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Selamun aleyküm, İyi forumlar

8 - 12 bin TL civarinda 50 - 65 inch arası tv bakıyorum.

a101 e gelecek olan 65inch bir toshiba tv var alınır mı ? bknz : https://www.a101.com.tr/elektronik/toshiba-65ul2163dt-65-ultra-hd-smart-tv/

TV alırken nelere dikkat edilmelidir ?
Önerilerinizi bekliyorum. Kullandığınız ve halen kullanmakta olduğunuz TVleri önerebilirseniz memnun olurum.
Sonradan pişman olmamak için alacağın tvnin dolby atmos desteklemesine dikkat et derim. Atıyorum 20 bin TL'ye gider dolby atmos destekli bir soundbar alırsın fakat aa birde ne olaki tvnin dolby atmos ses çözemediğini fark ederek hayal kırıklığına uğrarsın hocam

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır
Sonradan pişman olmamak için alacağın tvnin dolby atmos desteklemesine dikkat et derim. Atıyorum 20 bin TL'ye gider dolby atmos destekli bir soundbar alırsın fakat aa birde ne olaki tvnin dolby atmos ses çözemediğini fark ederek hayal kırıklığına uğrarsın hocam
2 + 1 ses sistemi yeter şimdilik ileride neler olacağını bilemeyiz , soundbar almam sanırım 7 + 1 e geçerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani Grundige bakican mı ?
Tabii her alternatifi değerlendirmek lazım, yazlıktaki evde 2 tane 35 yıllık grundig var çalışıyor ve onları kullanıyoruz.

roosevelt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Tuna Taş
Tv alırken çok dikkatli olun hocam ucuz diye saçma şeylere yönelirseniz ilerde konsol vs. bağladığınızda çok pişman olursunuz. Spesifik bir şey önermeyeceğim ama Samsung’a yanaşmayın derim. Şu an 4 senelik “4k” bir 55” samsung smart tv’ye sahibim ve tabiri caizse köpek gibi pişmanım. Almayın aldırmayın. İlk tercihiniz LG olsun.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır
Tv alırken çok dikkatli olun hocam ucuz diye saçma şeylere yönelirseniz ilerde konsol vs. bağladığınızda çok pişman olursunuz. Spesifik bir şey önermeyeceğim ama Samsung’a yanaşmayın derim. Şu an 4 senelik “4k” bir 55” samsung smart tv’ye sahibim ve tabiri caizse köpek gibi pişmanım. Almayın aldırmayın. İlk tercihiniz LG olsun.
samsungdan neden 4 senelik diyorsun ama ayrıca bu demektirki 2018 teknolojisi. şuanda 2022 tvler var. Neye göre nasıl almalıyız bunu öğretmek için burdayım. Ama henüz hiç kimse detaylarıyla neden almamam veya neden almam gerektiğini kanıta veya bir veriyle güçlendirerek sunmadı. Ben öneri bekliyorum hala. :)

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır
evet hocam yeni aldık
memnun musunuz ? nasıl kanal geçişleri , netlix amazon prime , işletim sistemi hızı ve kalitesi vs ?

vatanda bu geceye özel tvlerde %15indirim varmış şöyle bişey buldum ama bilemiyorum

evet hocam yeni aldık
sizin aldığınızın aynısının 50 inch olanı muhtemelen.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Eren Cem Gücin
memnun musunuz ? nasıl kanal geçişleri , netlix amazon prime , işletim sistemi hızı ve kalitesi vs ?

vatanda bu geceye özel tvlerde %15indirim varmış şöyle bişey buldum ama bilemiyorum

sizin aldığınızın aynısının 50 inch olanı muhtemelen.
gayet hızlı hepsi hocam kanal geçişi çok ufak bi yavaşlık var onun harici güzel amazon denemedim

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Hocam eğer Manisa veya İzmir çevresinde oturuyorsanız VsOutlet mağazasına bakın derim. Sadece Vestel ürünleri değil zaman zaman Toshiba gibi bazı markaların ürünleride oluyor ve piyasadaki en ucuz fiyatından %30 civarında daha ucuza satılıyor. 2 sene önce 165 ekran Toshiba nin akıllı televizyonunun almıştım normal satış fiyatından %30 daha ucuzdu tek farkı televizyonun arkasındaki bantı sökülürken ufak bir yerinde boyası kalkmış ama asla gözükmüyor buna benzer küçük kullanımını etkilemeyen defolu ürünler oluyor

Top Bottom