Arama sonuçları: *

1. Shoto

Sistemim 2K Mı 1080p mi?

2k zor ama bazı oyunlarda oynatır geleceğe yönelik olması açısından bütçe var ise 2k monitör daha iyi olur.
  2. Shoto

Yeni modem aldım İnternet yok gözüküyor.

kurulum yapman lazım modem arayüzünden.
  3. Shoto

Sıkıştırılmış zip dosya dosya winrarla nasıl ayıklanır?

Şöyle bir zip dosyası var routerın firmware versiyonunu yükseltmek için bunu winrarla ayıklamam gerekiyormuş nasıl ayıklıyacağım? internetten baktım yine beceremedim hiçbir türlü olmuyor. 1726583119 yukarı
  4. Shoto

İşlemci ısısı normal mi?

amd ile ilgili bişey değil o işlemciyi stok fan tutmaz zaten.
  5. Shoto

adaptive sync mi yoksa gysnc mi açmalıyım

aslında şu ana kadar monitör ayarından adaptive açmadan kullanıyordum bi kırılma yaşamadım bugün fark ettim bunu bir de böyle deneyeceğim cevap için teşekkürler.
  6. Shoto

adaptive sync mi yoksa gysnc mi açmalıyım

şuan monitörün kendi ayar menüsünden adaptive sync i açık hale getirdim ayrıca nvidia denetim masasında da gysnc açık birini kapatayım mı ne yapim bilemedim. 1725727886 yardım
  7. Shoto

Sistem değerlendirme

Bios ayarlarından fan hızını kontrol et.
  8. Shoto

uncharted 4 oyundan atıyor

hata çıkmıyor hocam sadece bi anda donuyor 5 saniye sonra pc ana ekrana atıyor.
  9. Shoto

uncharted 4 oyundan atıyor

uncharted 4 e giriyorum sonra kayıtlı kaldığım yere giriyorum 5 saniye sonra oyun donuyor ve atıyor beni gayet güzel 2 saattir falan oynuyordum şimdi bi anda oldu sorun ne acaba..
  10. Shoto

Win11 24h2 güncellemesi için Win10 bırakılır mı ?

Geçilir artık win10 bırakılması lazım win12 çıkıcak.
  11. Shoto

Kasa fanları ve ledleri çalışmıyor

Valla kim güzel dedi bilmiyorum ama ne şikayet varsa hep gamepower dan ışıklar bozuldu şikayeti hep görüyorum çözümü yok yüksek ihtimalle bozulmuştur.
  12. Shoto

Kasa fanları ve ledleri çalışmıyor

Şu gamepower kasaları almaktan bıkmadınız hala bu markadan hayır gelmez. bozulmuştur ne olcak klasik gamepower kasa.
  13. Shoto

Amibios hatası / ssd / bios sorunları

Hocam biraz araştırdım bende forumlarda genellikle ssd veya hdd bozulması demişler boot menüsünden win olan ssd veya hdd yi ilk sıraya almanızı söylemişler.
  14. Shoto

Amibios hatası / ssd / bios sorunları

Hocam boot menüsünden windows yüklü olan ssd veya hdd yi ilk sıraya alıp dener misiniz?
  15. Shoto

rtx 3090 oyunda 75 derece kasayı sogutamıyorum

Bu yaz mevsiminde gayet normal bi sıcaklık o kadar watt çeken bi kart için.
  16. Shoto

ilk defa sistem aldım! 4070 ti super + 7500f sistemde fps ve drop sorunu yaşıyorum

Hocam sizin sorun belli 1080p den çıkmanız lazım ayrıca ram kısmını da 32 yaparsanız kökten biter sorun.
  17. Shoto

ilk defa sistem aldım! 4070 ti super + 7500f sistemde fps ve drop sorunu yaşıyorum

Maalesef 16 artık 1 yıl içinde iyice biter.
  18. Shoto

Evet hocam en kısa sürede 32 ye güncelleyeceğim onu artık yeni çıkan AAA oyunlarda 16 gb yetersiz kalıyor.
  19. Shoto

Hocam o sistem 1080p de darboğaz yapması normal 2k oynamanız lazım dediğim gibi.
  20. Shoto

Bende 4070 süper ve 7500f kullanıyorum hogwarts legacy de küçük droplar yedim cidden 2k da ama benim sorunum ramle alakalı büyük ihtimalle çünkü uncharted da falan olmadı Hogwarts legacy daha fazla ram kullanmak istiyor tek kanal 16 gb yetersiz geldi.Yani darboğaz yapmıyor diyebiliriz.
Top Bottom