Arama sonuçları: *

1. L

Çözüldü✓ AMD Rx 7600XT çökme sorunu

ayarlar>oyun>oyun modu> grafik>varsayılan grafik ayarları>donanım hızlandırmalı gpu ayarını kapatıp dener misin
  2. L

FPS Arttırma, Minecraft,Valorant Vs.

vsync kapalı tut zaten ekranın 200hz ustu degil
  3. L

Çözüldü✓ Valorant donma sorunu

rica ederim
  4. L

BANA İÇİNDDE 2K MONİTÖR OLAN BİR SİSTEM ÖNERİRMİSİNİZ

ayrı alamıyon mu monitoru
  5. L

donanım hızlandırmalı gpu zamanlaması ayarıyla alakası var kapatıncada bir şey değişmiyor test ettim 1725108147 performansta bir şey değişmiyor yani
  6. L

oluyor bir sürü kişide
  7. L

gecmicem
  8. L

ayarlar>oyun>oyun modu>grafikler>varsayılan grafik ayarlarını değiştir>donanım hızlandırmalı gpu zamanlaması seçeneğini kapat. sonra yeniden başlat düzeliyor
  9. L

ayarlar>oyun>oyun modu>grafikler>varsayılan grafik ayarlarını değiştir>donanım hızlandırmalı gpu zamanlaması seçeneğini kapat. sonra yeniden başlat düzeliyor
  10. L

ilk başlarda alta aldığımdaydı bazen spesifik bir kısayol tuşu yaptığımda olabiliyor tam çözemedim mesela bazen alta alıyorum sorun yok ama valorant alttayken spotifyda şarkı bakarken oluyor bir anda
  11. L

evet
  12. L

parçayla alakası yok diye biliyorum
  13. L

sadece valorant oynarken oluyor 4090 kullanan arkadaşımda aynı hatayı alıyor sürekli olarak windows 11 ve valorantla alakalı
  14. L

Bu valorant arada bi kafasına göre bilgisayara giren tüm girdiyi kesiyor ekranda ne varsa o kalıyor hiçbir şey yapamıyorum basılı tutup kasadan kapatmam gerekiyor işlemci 7500f gpu 4060ti işletim sistemi windows 11 Çok gıcık ediyor beni gerçekten bunun çözümü yok mu bıktım
  15. L

İkinci El Sistem Fiyatlandırma

15 bin üstünde satamazsın
  16. L

Güç kaynağı cpu kablosu takılmıyor

bu gösterdiğin kablo bunun için değil
  17. L

Güç kaynağı cpu kablosu takılmıyor

sen cpu fanını kontrolcüye bağlamışsın sanırım. oraya takma diyor başka bir şeyden bahsediyor
  18. L

Çözüldü✓ Valorantın yüklenmesini durdurup başlattım ama baştan başladı

Öyle gözüküyor kalan kısmı sıfırdan yüklüyor gibi gösteriyor.
Top Bottom